Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Morbidni plakati po gradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2006. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja imam sreću (ili prokletstvo?) da kao dječak nisam izgubio nikoga, na avione sam pucao drškom od metle...

Gore od strahota rata i jezivih slika jer beznađe i moralna provalija poraća.

Hajd ljudi, gradite neke pozitivne ideje o svemu, nije Glavaš nikakav heroj, on je zapravo medijski proizvod u vašim glavama.

Dva ga puta nacrtali kao Napoleona i eto sranja u Ruandi.

Puno bi se svi bolje osjećali kad bi se spomenici dizali Osječanima, a ne pojedincima. Jer smo svi nekako, ma tko i na koji način, bili povezani u jednom zlu koje smo prevladali.

Treba dići spomenik ljudima koji su glasili toplanu dok su je majstori raketirali. Ako se već prisjećamo, prisjetimo se ljudi koji su dočekivali prognanike... Nitko ne pamti ljude koji su Osijek onim drvenim dalekovodom povezali u E-E sustav dok su daždjele mine.

To je bilo događanje naroda grada, a ne vojne sile, vojskovođe i pizdarija u koje želite vjerovati jer sami ne znate razmišljati.

I tako ga treba pamtiti.


DOBAR, DOBAR!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2006. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...potpisujem ovo, drago mi je da se bar netko sjetio svih onih ljudi koji su sa civilne strane doživljavali rat...pardon, ne doživljavali, već sudjelovali, bez oružja...ali snagom dobre volje...još da se netko sjeti i civila, i to ne samo onih koji su poginuli ili ostali invalidi...ima i onih koji su cijeli rat proveli u gradu, dajući obol kroz civilnu zaštitu, crveni križ, itd, itd...a tko ih danas spominje???nitko, nažalost...a nitko ne spominje u istoj rečenici civilne žrtve i PTSP...zašto???...zar je moguće da su oni po čijim su glavama padale granate ostali normalni?mislim da nije...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2006. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...potpisujem ovo, drago mi je da se bar netko sjetio svih onih ljudi koji su sa civilne strane doživljavali rat...pardon, ne doživljavali, već sudjelovali, bez oružja...ali snagom dobre volje...još da se netko sjeti i civila, i to ne samo onih koji su poginuli ili ostali invalidi...ima i onih koji su cijeli rat proveli u gradu, dajući obol kroz civilnu zaštitu, crveni križ, itd, itd...a tko ih danas spominje???nitko, nažalost...a nitko ne spominje u istoj rečenici civilne žrtve i PTSP...zašto???...zar je moguće da su oni po čijim su glavama padale granate ostali normalni?mislim da nije...


zar je moguće da su oni koji su preživjeli brak ostali normalni? mislim da nije...treba i njima dati invalidsku mirovinu zbog PTSPA-a...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2006. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › zar je moguće da su oni koji su preživjeli brak ostali normalni? mislim da nije...treba i njima dati invalidsku mirovinu zbog PTSPA-a...


...nisam mislila na invalidske mirovine, gazda...mislila sam na:

[/quote]Treba dići spomenik ljudima koji su glasili toplanu dok su je majstori raketirali. Ako se već prisjećamo, prisjetimo se ljudi koji su dočekivali prognanike... Nitko ne pamti ljude koji su Osijek onim drvenim dalekovodom povezali u E-E sustav dok su daždjele mine. [quote]
...te ljude više nitko čak ni ne spominje...a isto tako nitko ne pita za civile koji su zbog granata koje su im padale po glavi, definitivno makli na neki način...ne možda PTSP, ali nitko me ne može uvjeriti da oni koji su to preživjeli nemaju posljedica...i mislim da usporedba braka i rata nije baš nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: