Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje su najjeftiniji osnovni prehrambeni artikli u gradu Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa tko iole razmislja moze pretpostaviti da su neki proizvodi jeftini zato sto ih vecina razvijenijih zemalja ne zeli uvoziti niti konzumirati. Primjer su agrumi (limun, naranca) koji su tretirani nekakvim fungicidima ili ne znam sa cime sve ne, i sve je kao zdravo u umjerenim kolicinama. A sta je to umjereno, pojest jednu ili tri narance to jos ne znamo . Na deklaraciji pise da kora nije jestiva ako postoji deklaracija , pri tome je jos toliko malim slovima pisano da je to skoro nemoguce procitati.
Ima jos masa primjera. Jedan od njih je i som iz Vijetnama za 20 kn - fileti. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja preporuka za kruh je Kruna. Zadovoljna sam sa svim vrstama koje sam probala, posebno isticem narodni kruh koji je tezine 1 kg a cijena mu je vec duze vrijeme 7 kn. S obzirom da meni nije bitno koliko je kruh mekan vec mi je bitnije da se ne mrvi drugi, teci dan i da se moze fino rezati i mazati...zadovoljavajuci je omjer cijene i kvalitete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2011. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li je netko od upucenih u cijene probao napraviti usporedbu cijena u konzumu portanove i nekom drugom konzumu ?
znam da je sad u ovom novom konzumu puno akcijskih cijena koje baš nisu realne...
ali s obzirom da inace cijene ukonzumovim trgovinama nisu svugdje iste....zanima me da li ce i ovdje imanekih ocitih razlika.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2011. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad sam bila u Portanovi, imala sam namjeru otići u Konzum upravo iz razloga koje si naveo, ali bila je tolika jebena gužva da to nije normalno, sve blagajne su bile zakrčene.

Tako da nisam imala ni vremena, a još manje živaca. To će pričekati malo jenjavanje interesa publike, onda ja idem eventualno nešto kupovati, i uspoređivati cijene.


Ali s obzirom na onoliku gužvu, sigurno ima netko od forumaša tko je bio tamo, pa neka podijeli iskustva - i mene zanimaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2011. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › da li je netko od upucenih u cijene probao napraviti usporedbu cijena u konzumu portanove i nekom drugom konzumu ?
znam da je sad u ovom novom konzumu puno akcijskih cijena koje baš nisu realne...
ali s obzirom da inace cijene ukonzumovim trgovinama nisu svugdje iste....zanima me da li ce i ovdje imanekih ocitih razlika.....


...razlika je od konzuma do konzuma...no, u super/maxi konzumima su češće baš akcijske cijene, ali i artikli koji nisu na akciji imaju različite cijene u različitim dućanima....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2011. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bila ali vjerujem da su to bile samo akcije zbog otvorenja, da privuku raju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2011. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije tema al nema veze. Neki dan dobijem od Plodina onaj prospekt kao akcije neke. Inače to uglavnom arhiviram u smeće a taj put pogledah i vidim proizvod (smrznuto povrće-mrkva,grasak..) 400 grama na akciji kosta 4,99 a bilo kao 5,99 kn.
Prije deset dana sam to istu platila 2,99 i ta cijena od 2,99 je sigurno 2 mjeseca. Pa mislim, tko je ovdje lud, prodaju maglu. Bilo mi je malo čudno što je cijena relativno niska u odnosu na ledo ili neke druge proizvodjače, no onda vidjeh da je uvoz i srbije pa to valjda odmah pojeftinjuje proizvod Wink Rolling Eyes Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
taxi258
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2012. 22:41 
Naslov:  Re: Gdje su najjeftiniji osnovni prehrambeni artikli u gradu Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 kg pilećih filea - Stanić, 2 kg za cca. 60 kn. sir 3 kg gouda oko 120-130 kn (cca. 43 kn 1 kg), po meni su ta dva artikla jedino sto bi se isplatilo kupiti u Staniću. ima li jos ko nekakvih prijedloga za zamrznuto povrće i mljeveno meso (pileće ili juneće samo, ne svinjsko ili miješano)? gdje kupiti i po kojoj cijeni? ja sam do sada kupovala 500 gr pilećeg sitno mljevenog u Interšparu, cijena varira od 11 do 13 kn i ima ga gotovo svugdje, e sad ovisi o tih par kn razlike... znam da nema veze s namirnicama ali me također zanima zna li tko gdje se najjeftinije moze kupiti neko inox posuđe, par zdjela (3 kom.) za malo novaca cca. do 200 kn? i posteljina najjeftinija, ja mislim da je u metro-u posteljina jeftina, ali ispravite me ako griješim! trebam kupiti i poplun najjeftiniji za bracni krevet... ugl. selidba je pa mi fale te neke osnovne stvari, ako neko ima ideje ili prijedloge, zahvaljujem na pomoci!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2012. 7:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Sparu je akcija na posteljini ovaj tjedan.Mislim da za jednu osobu košta oko 60kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2013. 17:28 
Naslov:  Re: Gdje su najjeftiniji osnovni prehrambeni artikli u gradu Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupih neki dan u Zvečevu (ul. Republike) čokoladu u prahu od 200 g 11 kn; kakao je 5 kn 100 grama.
Jedna kašičica čokolade u 2 dcl mlijeka vrhunski napitak, umjereno sladak bez dodavanja šećera, okus odličan. Inače imaju i čokolada na akciji odnosno u rinfuzi dosta povoljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: