Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda: 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto jaja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na prosvjedu 5. ožujka

ću sudjelovati jer...
52%
 52%  [ 32 ]
neću sudjelovati jer...
36%
 36%  [ 22 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 61


Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK, grude po HDZu ... ali jesu li zaboravili HDSSB ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S@ky c@r je napisao/la: ›
Bilo je super, iznenađujuć broj ljudi se skupio, nisam se nadao da će toliko biti... grudanje zgrade podržavam ( čak su na dva mjesta s grudama uspjeli i probušiti onaj ogromni plakat adezea ), no grudanje novinara i drotova i nije neka fora, pogotovo što drotovi nisu ništa prigovarali ( začudo )...
sve u svemu, mislio sam da je bilo i više ljudi, svaka čast svima koji su bili, a ovi ostali, nadam se da će se iduću subotu pridružiti sada kada su vidjeli da to nije ništa opasno...


Slazem se!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zene dragi, pa nismo idioti. Naravno da je bolje, no to je nemoguće. Nemoj biti utopist u ovakvim situacijama. I ja bih volio da nema nasilja, no biti će ga bez obzira na naša piskaranja. Tako je i nikako drugačije. Na žalost. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.02.2011. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › OK, grude po HDZu ... ali jesu li zaboravili HDSSB ?

ma hdssb je poštena stranka Twisted Evil Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne smije biti nasilja, i ne smijemo dopustiti da grupice od 5-6 mlatimudana koji su isključivo došli da se napiju, potuku i da nešto razbiju naruše nastojanja ljudi koji prosvjeduju jer žele napredak u ovome društvu. A napredak sigurno nije nasilje i razbijanje. Dotične mlatimudane ste svi imali prilike prepoznati među današnjim prosvjednicima, i iskreno, njima ni ne treba biti bolje, jer im je najveći životni domet obići što više birtija i polokati što više piva.

Na kraju krajeva, nekakvu eventualnu štetu ćemo svi morati platiti, a neće nam ništa biti bolje ako neki policajac bude ozlijeđen.

(edit:) Uz to, treba poraditi na organizaciji, npr. nekakav megafon nabaviti.


ako iduci puta ne bude nasilja 100% sam siguran da ce im se pridruzit trostruko veci broj ljudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@avantgarde

Ne mislim da sam utopist. Znam da 99% ljudi koje znam neće niti razbijati niti tući nekog (osim u samoobrani); e sad, možda ljudi koje poznajem ne predstavljaju prosjek društva.

Znam samo da su ovi koji bi tukli i razbijali velikom većinom u grupi mlatimudana koje sam naveo: nikad ništa nisu radili, nit se školovali, sve svojom krivnjom. Mole Boga da ne nađu posao.

I najviše se bojim da nešto što je u srži dobro preraste u nešto loše, da na kraju od ovih prosvjeda imamo samo polupane izloge i glave.

"Na barikadama su uvek najbrži, al nikad i najmudriji..." - Balašević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbloc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne smije biti nasilja, i ne smijemo dopustiti da grupice od 5-6 mlatimudana koji su isključivo došli da se napiju, potuku i da nešto razbiju naruše nastojanja ljudi koji prosvjeduju jer žele napredak u ovome društvu.


Mislis na branitelje?oni zele napredak?
oni su obicni licemjeri koji stite lazne branitelje i uzivaju u ogromnim pravima koje imaju.sta ce njima bolji zivot i napredak??
Oni ne zele promjene, oni su izasli na ulicu cisto zbog demagogije, pred izbore da pokusaju dobiti jos koju benificiju!
sada se oni odjednom sjetili boriti za bolji zivot?
fuj muka mi od njih, do nedavno su na prosvjede furali ustasko znakovlje i pravili sranja a sada odjednom civilizirani!
Oni se promjena boje vise od vlasti a ne mislim na politicke promjene!
Oni se boje promjena koje bi bilo koja buduca vlada morala provesti nakon sto narod razbuca ovu zemlju naopako.
a to ce se dogoditi, vi koji ste protiv nasilja, budite slobodni organizirat svoj prosvjed, pofurajte karanfile i zastave duginih boja, takvi u povijesti svijeta nisu nikad nista napravili.
a sva prava koja neki narodi imaju i eventualno dobar zivot..znajte da je iza toga puno krvi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2011. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjajno što se okupilo toliko ljudi, ali napadati, fotografe i novinare je sramota. Onaj tko ne želi biti "zabilježen" neka se ni ne pojavljuje na takvim skupovima, prosvjedima jer se oni uvijek odvijaju na javnim mjestima i novinari imaju pravo izvještavati, fotografi i kamermani snimati.

Očito da je bilo i onih kojima povod okupljanja uopće nije bio bitan već samo pokazivanje sile i zbog takvih čobana uvijek netko nedužan nadrlja kao što se i danas dogodilo.
Plavci su bili OK.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam slike po portalima i vidim dosta njih sa bocama piva, pelina... krasno.
Zasto pola prosvjednika ima kapuljace, salove? Zasto skrivaju lica, cega se boje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2011. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...to su vjerojatno oni kojima uzimaju putovnice prije važnih tekmi vani, pa negdje moraju isfurati svoje niske strasti...a di ćeš bolje prilike od prosvjeda......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@blackbloc
"......., vi koji ste protiv nasilja, budite slobodni organizirat svoj prosvjed, pofurajte karanfile i zastave duginih boja, takvi u povijesti svijeta nisu nikad nista napravili.
a sva prava koja neki narodi imaju i eventualno dobar zivot..znajte da je iza toga puno krvi!........"

Naravno da nećemo stajati skrštenih ruku ako nas policija krene mlatiti, ali razbijati i uništavati ničim izazvan nije rješenje.

Objasni mi što ćemo dobiti s tim što će netko, ničim izazvan, razbiti izlog trgovine nečije majke ili policijsku glavu nečijeg oca?

@dino
Dobro vidiš, bilo ih je nekolicina koji su se očito došli napiti, u 14 sati, u pol bijela dana. I njima je onda Jaca kriva. Very Happy


Zadnja promjena: zen031; 26.02.2011. 17:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackbloc je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne smije biti nasilja, i ne smijemo dopustiti da grupice od 5-6 mlatimudana koji su isključivo došli da se napiju, potuku i da nešto razbiju naruše nastojanja ljudi koji prosvjeduju jer žele napredak u ovome društvu.


Mislis na branitelje?oni zele napredak?
oni su obicni licemjeri koji stite lazne branitelje i uzivaju u ogromnim pravima koje imaju.sta ce njima bolji zivot i napredak??
Oni ne zele promjene, oni su izasli na ulicu cisto zbog demagogije, pred izbore da pokusaju dobiti jos koju benificiju!
sada se oni odjednom sjetili boriti za bolji zivot?
fuj muka mi od njih, do nedavno su na prosvjede furali ustasko znakovlje i pravili sranja a sada odjednom civilizirani!
Oni se promjena boje vise od vlasti a ne mislim na politicke promjene!
Oni se boje promjena koje bi bilo koja buduca vlada morala provesti nakon sto narod razbuca ovu zemlju naopako.
a to ce se dogoditi, vi koji ste protiv nasilja, budite slobodni organizirat svoj prosvjed, pofurajte karanfile i zastave duginih boja, takvi u povijesti svijeta nisu nikad nista napravili.
a sva prava koja neki narodi imaju i eventualno dobar zivot..znajte da je iza toga puno krvi!


Ma o čemu ti trabunjaš???? Toliko gluposti u toliko malo rečenica... Pljuješ po onima koji su ti omogučili da pišeš ove gluposti, koji su zapravo krvarili i nisu se išli grudati u subotu poslijepodne, jer im je bilo dosadno... I samo bih te pitao jesi bio na zadnjim izborima??? Ili ti je bilo lijeno izaći, a sad bi nekom revolucijom svrgnio vlast? Kakav narod takva i vlast, neki stvarno ne zaslužuju bolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
soul_catcher
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2011. 17:31 
Naslov:  Re: [Prosvjedi 2011.] Bilanca prosvjeda - 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto j
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JEDINI STE TOČNO I REALNO IZVJESTILI ČITATELJE O TIJEKU PROSVJEDA, dok su ostali portali pisali gluposti i izmišljotine (o sukobima sa policijom i slično) da prodaju priču...KAPA DOLJE, SVAKA ČAST!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2011. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim da je bezveze uopće obraćati pažnju na trolove sa četiri posta (blackbloc i slični)..i mene je povuklo reagirati, ali čemu.....


Zadnja promjena: anakonda; 26.02.2011. 17:36; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2011. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eyewear je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › OK, grude po HDZu ... ali jesu li zaboravili HDSSB ?

ma hdssb je poštena stranka Twisted Evil Laughing


HDZ = HDSSB = SDP = HNS = HSLS itd., svi su oni isti, pogledajte malo gdje rade oni i članovi njihovih obitelji i kako žive, a kako živite vi...

Branitelji se prvo trebaju riješiti lažnih branitelja i ratnih profitera, zatim među sobom utvrditi tko je stvarno ratni vojni invalid i zaslužuje mirovinu od 4 i više milja, a tko je platio uvaženom profesoru i sada ima papir kako je lud, a na crno radi u bratovoj firmi dok tebe jebe u zdrav mozak teta u HZZ-u koju na razgovoru za posao nitko nije pitao što je završila, koji joj je prosjek ocjena i koje sve strane jezike govori...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: