Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ceca i koncert u Hrvatskoj?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2011. 22:11 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
ja bi radije da se država brine o zdravlju društva i javnom moralu na malo drugačije načine. edukativno, a ne represivno.

Zanimljivo bi bilo doznati koliko mladezi odslusa Becku filharmoniju, serviranu svakog 1.1. u 12h.
Vecina ih se dakako trijezni i to im je rana zora.
Drugo, znas koliko se votki moze popit za 100 kn koliko je ulaznica u HNK? Pritom moras mirno sjedit, sutit i nema gologuzih cura na vidiku.
Previse je to za ocekivati od obicnih smrtnika koje drmaju hormoni, a kultura se zatvorila u sterilne institucije, samodovoljne i neangazirane.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa tako je dobro si to rekla,ako nema alkohola i gologuzih nema zabave.Nečemo valjda gledat vuka i tri praščića i jesti kokice Very Happy

_________________
I am what I am.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 23:17 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
ja bi radije da se država brine o zdravlju društva i javnom moralu na malo drugačije načine. edukativno, a ne represivno.

Zanimljivo bi bilo doznati koliko mladezi odslusa Becku filharmoniju, serviranu svakog 1.1. u 12h.
Vecina ih se dakako trijezni i to im je rana zora.
Drugo, znas koliko se votki moze popit za 100 kn koliko je ulaznica u HNK? Pritom moras mirno sjedit, sutit i nema gologuzih cura na vidiku.
Previse je to za ocekivati od obicnih smrtnika koje drmaju hormoni, a kultura se zatvorila u sterilne institucije, samodovoljne i neangazirane.
upravo to! gadi mi se moja generacija, a kud neće ove mlađe. budimo do kraja iskreni, gadim se i ja sam sebi i svojoj inertnosti. proćerdo sm svoj studentski život na opijanje, a o višim idealima sam razmišljao vraćajući se kući pijan u 5 ujutro. ideali više ne postoje, svi smo ko jebene čahure iz jebenog matrixa. debili su nam na vlasti godinama samo zato što mi mlađarija šutimo. umjesto da izađemo van kao grci, francuzi ili sjeverni afrikanci i sve ih pošaljemo u rodni kraj... kolko sam skonto, ti si studentica prava, kao i ja do nedavno. znaš li koliko je svježih diplomaca odlučilo pristati na moju ideju da pravnom fakultetu d.d. odbijemo dati 500 kuna za jebenu posudbu halje na pola sata, diplome i kape u trajno vlasništvo, i da tu lovu poklonimo u humanitarne svrhe? 1. JEDAN. tolko o nama. i onda se čudimo što su mlađi od nas dno dna!?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ToniOsk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 407
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2011. 23:35 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
padobranac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
ja bi radije da se država brine o zdravlju društva i javnom moralu na malo drugačije načine. edukativno, a ne represivno.

Zanimljivo bi bilo doznati koliko mladezi odslusa Becku filharmoniju, serviranu svakog 1.1. u 12h.
Vecina ih se dakako trijezni i to im je rana zora.
Drugo, znas koliko se votki moze popit za 100 kn koliko je ulaznica u HNK? Pritom moras mirno sjedit, sutit i nema gologuzih cura na vidiku.
Previse je to za ocekivati od obicnih smrtnika koje drmaju hormoni, a kultura se zatvorila u sterilne institucije, samodovoljne i neangazirane.
upravo to! gadi mi se moja generacija, a kud neće ove mlađe. budimo do kraja iskreni, gadim se i ja sam sebi i svojoj inertnosti. proćerdo sm svoj studentski život na opijanje, a o višim idealima sam razmišljao vraćajući se kući pijan u 5 ujutro. ideali više ne postoje, svi smo ko jebene čahure iz jebenog matrixa. debili su nam na vlasti godinama samo zato što mi mlađarija šutimo. umjesto da izađemo van kao grci, francuzi ili sjeverni afrikanci i sve ih pošaljemo u rodni kraj... kolko sam skonto, ti si studentica prava, kao i ja do nedavno. znaš li koliko je svježih diplomaca odlučilo pristati na moju ideju da pravnom fakultetu d.d. odbijemo dati 500 kuna za jebenu posudbu halje na pola sata, diplome i kape u trajno vlasništvo, i da tu lovu poklonimo u humanitarne svrhe? 1. JEDAN. tolko o nama. i onda se čudimo što su mlađi od nas dno dna!?


Zbog ovakvih smo na dnu ljestvice zemalja sa noćnim životom,prvo hočemo bolji noćni život jer je ovdje rupa a onda kakamo i po ovo malo što smo imali.E u krc ne može i ovo i ono..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2011. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
kolko sam skonto, ti si studentica prava, kao i ja do nedavno.

krivo si skonto, ja sam svrseni zidar koji govori latinski. Ali to da smo sjebani, to si u pravu.
I da tu citiram Djoleta, kojeg nesto i ne mirisem, ali ovdje je u pravu: "Krivi smo mi sto smo ih pustili".
I da, ja sam za van, ali ne da ih saljemo u rodni kraj, nego iza resetaka, gdje im je i mjesto.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: