Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pronajeno stene

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
semir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2011. 10:54 
Naslov:  Pronajeno stene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sinoć smo pronašli izgubljeno štene oko 3h ujutro crne boje i smečkaste ogrlice u području retfale točnije oko trgovačkog centra osijek emmezeta ako
nemožemo ga dugo čuvati pošto već imamo odraslog psa i bojimo se da neozlijedi
za dodatne informacije nazovite na 091-90-189-23 Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
semir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2011. 23:12 
Naslov:  izgubljeno štene na poklon
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako sam napisao prije 2 dana pronašli smo napušteno ili izgubljeno štene a pošto ga nemožemo zadržat jer već imamo odraslog psa molio bih ako netko želi udomiti psića
za informacije upitat na 091-90-189-23

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2011. 15:09 
Naslov: Snif ! Pronadjeno stene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav,

Evo cinim uslugu prijateljici pa vam se javljam ovim putem.

"dajem u dobre ruke maloga psića starog par mjeseci nađenog na tenjskoj cesti u kanalu...psić je crn sa bakrenim paležom na prsima i nogicama ...nadam se da će se nači dobra duša ... ( ja bih ga uzela ali več imam dva psa). Bili smo u Azilu kako bi ga bar oni uzeli no odbili su nas iz razloga da ne smiju primati pse zbog popunjenog kapaciteta Sad
"


Ukoliko ima bilo tko tko bi ga mogao udomiti neka se javi na ovaj broj.

Tomo 098 834 607

Lijep pozdrav,
SmokeY

Evo i slika:



cuko_4.jpg
 Opis:
 Veličina:  75.08 KB
 Pogledano:  289 put(a)

cuko_4.jpg



cuko_2.jpg
 Opis:
 Veličina:  59.58 KB
 Pogledano:  309 put(a)

cuko_2.jpg



cuko_1.jpg
 Opis:
 Veličina:  61.32 KB
 Pogledano:  311 put(a)

cuko_1.jpg



cuko.jpg
 Opis:
 Veličina:  48.76 KB
 Pogledano:  170 put(a)

cuko.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2011. 23:03 
Naslov:  Re: Pronajeno stene
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto sa radoscu vam javljam da je stene naslo sretne vlasnike, par iz Belog Manastira koji je odusevljen njime. Razz

Moram naglasiti da sam pokusao naci udomitelje preko 031 foruma, i na oglasnoj ploci u firmi i preko prijatelja ali ako se nadjete u ovakvoj situaciji da nista ne upali odite do autopijace, meni je trebalo 15 minuta da ga udomim.

Lijep pozdrav,
SmokeY

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
semir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2011. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Eto sa radoscu vam javljam da je stene naslo sretne vlasnike, par iz Belog Manastira koji je odusevljen njime. Razz

Moram naglasiti da sam pokusao naci udomitelje preko 031 foruma, i na oglasnoj ploci u firmi i preko prijatelja ali ako se nadjete u ovakvoj situaciji da nista ne upali odite do autopijace, meni je trebalo 15 minuta da ga udomim.

Lijep pozdrav,
SmokeY

klega svaka čast na uloženom trudu za udomljavanje psića ali ja nisam u mogučnosti vremenskoj da odem tamo da nađem udomitelja pa još jednom molim da netko komu treba malo umiljato pseto crno i muško da se javi na mob. koji je gore upisan na prijašnjim postovima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2011. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

semir je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: ›
Eto sa radoscu vam javljam da je stene naslo sretne vlasnike, par iz Belog Manastira koji je odusevljen njime. Razz

Moram naglasiti da sam pokusao naci udomitelje preko 031 foruma, i na oglasnoj ploci u firmi i preko prijatelja ali ako se nadjete u ovakvoj situaciji da nista ne upali odite do autopijace, meni je trebalo 15 minuta da ga udomim.

Lijep pozdrav,
SmokeY

klega svaka čast na uloženom trudu za udomljavanje psića ali ja nisam u mogučnosti vremenskoj da odem tamo da nađem udomitelja pa još jednom molim da netko komu treba malo umiljato pseto crno i muško da se javi na mob. koji je gore upisan na prijašnjim postovima


Da nisam ja stigao, prijatelji bi mi otisli. Uglavnom pola 9 ujutro nas troje kolega smo se zapicili tamo i kazem nismo se uopce trudili da ga udomimo vec su se novi vlasnici pojavili. A usput smo i prosli cijelu autopiju i nagledali se svakakih cuda.
Svakako probaj otici neces zazaliti.

Ako imas i koju sliku stavi ovdje na forum ili na fejs i to pali.

Pozz,
SmokeY

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
semir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2011. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
semir je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: ›
Eto sa radoscu vam javljam da je stene naslo sretne vlasnike, par iz Belog Manastira koji je odusevljen njime. Razz

Moram naglasiti da sam pokusao naci udomitelje preko 031 foruma, i na oglasnoj ploci u firmi i preko prijatelja ali ako se nadjete u ovakvoj situaciji da nista ne upali odite do autopijace, meni je trebalo 15 minuta da ga udomim.

Lijep pozdrav,
SmokeY

klega svaka čast na uloženom trudu za udomljavanje psića ali ja nisam u mogučnosti vremenskoj da odem tamo da nađem udomitelja pa još jednom molim da netko komu treba malo umiljato pseto crno i muško da se javi na mob. koji je gore upisan na prijašnjim postovima


Da nisam ja stigao, prijatelji bi mi otisli. Uglavnom pola 9 ujutro nas troje kolega smo se zapicili tamo i kazem nismo se uopce trudili da ga udomimo vec su se novi vlasnici pojavili. A usput smo i prosli cijelu autopiju i nagledali se svakakih cuda.
Svakako probaj otici neces zazaliti.

Ako imas i koju sliku stavi ovdje na forum ili na fejs i to pali.

Pozz,
SmokeY

izgleda da če mali ostat kod nas več smo u šetnji sa odraslim primjetili da neželi od nas a i djeca ga zavoliše još u to smo saznali da se po svemu sudeći radi o hrvatskom ovčaru a to mi je bila želja nabavit takvu pasminu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: