Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Trebaju li Osijeku novi bazeni?

Da
47%
 47%  [ 88 ]
Ne
46%
 46%  [ 86 ]
Ne znam/ne zanima me
5%
 5%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 185


Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je ipak lijepo kad se nešto sagradi. Sigurno je bolje nego kad naplatiš narodu nadvožnjak koji nisi nikad sagradio.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): ›
Samo da napomenem da je Gospodarsku zonu u Tenju isplanirala i realizirala prethodna gradska vlast na čelu s HSP-om a dio te vlasti je bio i Vrdoljak, samo istine radi.

Ajd u PM. Jebo te HSP! Ovdje je riječ o 50 metarskom bazenu, a ne o HDSSB-u, HSP-u, SDP-u, HDZ-u ili nekom desetom.

Mama te nije naučila da nije pristojno psovati pogotovo nepoznatim ljudima. Školu kako vidim nisi išao, a to ti je ona velika zgrada sa puno prozora gdje čika učitelj uči djecu slova i brojke i lijepo ponašanje.
Ajde molim te zamisli se samo što si napisao na svome postu. Mislim da to nije u redu. Ako ti nešto smeta ignoriraj ili odgovori u granicama tolerance. Nema potrebe za time. Uz drugarski pozdrav Jaguar
P.s. Samo da znaš ja sam totalno apolitičan, mene zanima istina i samo istina. Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika .... vidi rezultatte ankete.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trulix
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 7:34 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TREBAJU !!!!!!!!!!!!! i tocka. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luisa
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
luisa je napisao/la: ›
glupo je raspravljati o ovome na ovakav način.
bazeni će se graditi za koju godinu,financirani od tko zna koga,


centurion je napisao/la: ›
Ni ovaj bazen niti Aquapark ne grade se iz gradskog proračuna nego će većinu love dati Država (bazen) ili privatni investitor (aquapark) .


lancelott je napisao/la: ›
Nezaposlenost je puno kompleksniji i kompliciraniji problem i nije pristojno stavljati ga u relaciju s izgradnjom bazena.


Evo, u tri posta smo sve saznali. Jednu je baš briga tko će financirati, važno je da se gradi, drugi misli da će većinu love dati država, iako to ne zna ni Bubalo (nego se tek nada pomoći države), a treći je jednostavno nepristojan.

Lanselot, briga mene što ti treniraš plivanje ili si u to osobno uključen. Briga me za rezultate Duje Draganje, i ostalih, jer ti rezultati nisu pomogli običnom čovjeku da živi bolje (pomogli su tek iskompleksiranom čovjeku da se osjeća bolje). Briga me za potrebu za velikim bazenom, uostalom slažem se, treba nam i veliki bazen.

Naprotiv, ne samo da je pristojno, nego je i apsolutno nužno, razmisliti gdje će se potrošiti svaka kuna poreznih obveznika. Za razliku od luise, prosječan Hrvat zna kako će se financirati bazeni, iz našeg džepa.

Standardi u kojima 75000 ljudi ima veliki bazen za nas su science fiction. Samo imbecil može tražiti od države da financira bazen u situaciji u kojoj 3500000 ljudi nema posla (a uskoro i više), a forumaš Monstrum dijeli 3 toplomjera sa 125 ljudi koji leže na razrušenom zaraznom odjelu navodno kliničkog bolničkog centra Osijek. Čovjek koji u ovakvoj zemlji razmišlja o sportskim rezultatima profesionalaca koji zarađuju milijune (a taj se Draganja čak pokušavao prodati u Katar), taj je potpuni imbecil ili osoba koja je osobno zainteresirana za taj sport.

Učenje plivanja molim da se ne miješa sa ovim grandioznim megaprojektom, jer su plivati naučili na stotine Osječana u malo većoj kadi škole Žabac, i to nas nije koštalo par stotina milijuna kuna.

Ovo je jadan grad kojeg ljudi napuštaju iz dana u dan. Ne napuštaju ga zato što nemaju 50-metarski bazen, nego zato što nemaju kruha. Samo imbecil zanemaruje tu činjenicu. Samo imbecilna vlast može graditi bazen u ovakvoj depresiji, i to ne samo bazen nego i trg, dvoranu, i što sve nisu najavili u skoro vrijeme.

Volio bih ja 50-metarski bazen za 500 klinaca, ako ih uopće ima 500. Nevažno neka ih je i 50. Ma volio bih ja i dva bazena. Samo, nevjerojatna je ta patologija društva u kojemu se ovakva idiotska ideja proglašava dobrom. Pa prije par godina smo isto ovo slušali za ove ogromne dvorane - koji su rezultati? Gradovi će zbog njih uskoro grcati u dugovima. Jesu li nove dvorane potakle razvoj bilo kojeg profesionalnog sporta? Ne. Sport je generalno degradirao. Krajnje je vrijeme da se prestane mazati oči napaćenom narodu, i maskirati očaj u kojem se nalazi povremenim sportskim uspjehom nekog Draganje, ili Balića.


odakle vam pravo da budete bezobrazni i da nas ovako paušalno ocjenjujete izvlačeći stvari iz konteksta...
vi nemate pojma tko sam ja i što o ovome svemu znam,ili ne znam,ali si svejedno dajete za pravo,mješajući kruške i jabuke da komentirate stvari o kojima tako malo znate,mješajući sve i svašta...
ne,ovo gradu ne treba ništa,...
trebamo ostati na kraju krajeva,bez kapitalnih ulaganja,na marginama,bez investicija jer,inat je krasna stvar,a neznanje i glupost još ljepša...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luisa
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Koji će nam * bazen kad imamo 30% nezaposlenih. To je samo krađa novca od grada. Da nemamo bazen onda u redu, ali već imamo jedan i uopće nije popunjen, imamo u Bizovcu koji propada jer nema posjetitelja, a mi se razvijamo u p*. Građevinska mafija vlada Osijekom, al šta da radiš kad nam se političari boje da ne izgube vlast.
Ako se pojavi neki plivački talent u gradu nek se seli gdje ima 50 metarski bazen. Uskoro ćemo u Osijeku graditi i dvoranu za hrvanje u blatu da bi imali pokrivene sve sportove. Ni Sydney nam nije ravan što se tiće sporta.
I naravno zašto se ne bi nakon toga stipendirala djeca podobnih. Treba izmisliti načine kako prati gradski novac. A za pranje novca su najbolji bazeni i to 50 metarski.
Jako loša investicija.
Halo majstori, gradite infrastrukturu i poduzetničke inkubatore. Zar ne mislite da je to jedini način da se smanji nezaposlenost i poveća standard građana i zar mislite da ste previše uložili u to. To je Vaš jedini zadatak, a bazen će se pojaviti kad tad jer će se pojaviti privatni ulagač koji će pronaći svoj interes u tome.


SELITE SE VI I TO ODMAH!!!!!!!
a našu djecu ostavite na miru...
i prestanite lupetati,jer,najlakše je bit bezobrazan...AJME KOLIKO GLUPOSTI U JEDNOM POSTU??!!
p.s.i,dođite jedno veče na gradske bazene pa recite da nisu popunjeni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2011. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah, tako je to..
Oni koji rade, njima trebaju sadrzaji, oni koji ne rade, njima je do zaposljavanja..svakako logicno..svak gleda iz svoje perspektive..

Nisam sigurna da grad moze dramaticno
poboljsati zaposlenost samo svojim snagama, dok god drzava ima klimu losu za poslovanje, velike poreze, prireze, zareze, sporu administraciju i sl..
Mislim, samo da biste dobili kredit treba izdvojiti oko 3500 kn..toliko se ide na ruku bankarima a ne stanovnistvu da to upravo boli..

E sad, grad nastoji balansirati..ja se osobno uvijek radujem nekom novom projektu, gradnji nekog sadrzaja..E sad zamjerit ce mi, ovi sto nemaju posao i ja to shvacam.

Da, htjedoh reci da je prezentacija lose odradjena, mislim na ovo sto je okacno na portal..renderi su dramaticno nedoradjeni..narocito stoga kolika je cijena projekta..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dim
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2011. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se nekada misli organizirati neko veće natjecanje u plivanju,
ili Osijek dobije jenu kvalitetnu vaterpolo ekipu, ond je pre malo mjesta za gledatelj. Sa druge strane treba još barem toliko sjedećih mjesta, onda je to i po formi i sadržaju ono što bi zadovoljilo na duže staze A da treba takav jedan objekt, treba, kroz to će naći posao barem za vrijeme izgradnje, a i poslije netko mora raditi na ttom objektu. Da bi to bilo profitabillno treba odabrati ljude koji će to znati odraditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme s kim živim u gradu...
Aj sad svi vi kojima nista ne treba graditi vratite se na svoje brdo!
A oni koji uopce ne idu na bazene nisu ni kompetentni komentirati - takvih vas je ovdje 80%.

prema tome...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Ni ovaj bazen niti Aquapark ne grade se iz gradskog proračuna nego će većinu love dati Država (bazen) ili privatni investitor (aquapark).


hahahahahahahhaahahahahahahaha

država će ti dati za bazen ... kao što je dala i u Zadru, Zagrebu, Rijeci ...

u kojim ti bajkama živiš ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa neće HDZ vječno biit na vlasti..

a i za rukometnu dvoranu je Osijek na kraju dobio iz državne blagajne..

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gadi mi se ova država, ovaj grad, ovaj narod. Samo pljuvanje i muljanje. Nikad, al nikad nećemo postat civiliziran narod.
Ne, ne treba nam ni bazen, ni nove tramvajske ili autobusne linije. Ne treba nam čak ni most ni bilo šta drugo. Ne trebamo ništa u ovom gradu jer koji će nam kurac kad smo jebene sirovine. Ne trebaju nam ni mine očisitit. Baš nam je super ovako.
Zašto bi se išta gradilo i radilo u ovom slijepom jebenom crijevu. Jebeno smo sretni u svojoj nesreći da nam ništa ne treba, osim potrebe pljuvanja po svemu bilo to dobro ili ne. Kao da je više i važno. Bitno je da se sere po svemu.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2011. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj komentar na clanak i bazene:

FALA KU***!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luisa
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dim je napisao/la: ›
Ako se nekada misli organizirati neko veće natjecanje u plivanju,
ili Osijek dobije jenu kvalitetnu vaterpolo ekipu, ond je pre malo mjesta za gledatelj. Sa druge strane treba još barem toliko sjedećih mjesta, onda je to i po formi i sadržaju ono što bi zadovoljilo na duže staze A da treba takav jedan objekt, treba, kroz to će naći posao barem za vrijeme izgradnje, a i poslije netko mora raditi na ttom objektu. Da bi to bilo profitabillno treba odabrati ljude koji će to znati odraditi.


Navodno da se po završetku bazena planira u Osijeku održati EUROPSKO PRVENSTVO U PLIVANJU.
Ali,sudeći po komentarima,što će našem gradu još jedno veliko natjecanje!
A što se tiče gledatelja,predviđeno je 400 mjesta na tribinama,koje se, kad nije natjecanje,mogu fizički odvojiti od ostatka bazena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba nam bazen i fajront. Treba nam još mnoštvo inkubatora, biciklističkih staza, gospodarskih zona, pješačkih zona, mostova, a potom dvorana za hrvanje u blatu, dvorana za hokej, dvorana za ragbi, dvorana za bejzbol i druge. Kada ćemo te dvorane graditi?

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: