Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Trebaju li Osijeku novi bazeni?

Da
47%
 47%  [ 88 ]
Ne
46%
 46%  [ 86 ]
Ne znam/ne zanima me
5%
 5%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 185


Autor Poruka
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2011. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zeleni988 je napisao/la: ›
nije poanta u njegovoj kulturi..poanta je u tome da su svi protiv bazena a nemaju blage veze kud?sta?ko? i kako?...decko je u pravu...

Nije u pravu. Pa nećemo dvoranu graditi za 100 ljudi koji dobro plivaju. Treba gledati interese 100.000 građana, a uostalom nismo bez bazena pa stoga nije vrijeme za trošenje novca za bazen jer ima puuuuuno važnijih stvari.
Pogledaj malo ovu temu ispod pa češ vidjeti gdje se novci mogu pametnije potrošiti.
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=29572#axzz1BPIbHDin

Majmun zapeo za most i gotovo. Između ova dva projekta gotovo iste cjene koštanja ja bih uvijek izabrao gradske bazene i ako se već nešto mora graditi , treba graditi bazene. Koristi od izgradnje bazena je svakako puno veća od mosta koji nevodi nigdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 0:25 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedna rupa bez dna koju ćemo svi subvencionirati.
Gdje su samoodrživi projekti? Gdje su komunalni projekti?
GDJE JE PROČISTAČ OTPADNIH VODA I OSTALIH GOVANA IZ OVOG GRADA?

Ne želim za to dati ni kunu!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeleni988 je napisao/la: ›
nekazem da nemas pravo. ali razvojem sporta imat ce i osijek korist nemozes to rec. dolaskom sportasa u osijek oni ce spavati u hotelima.ici ce u nase trgovine i bit ce obrta novaca. a dolaskom sportasa mozda dode i neko poznat pa jednog dana dodu i kamere i snime sve i ljudi vide osijek i dobiju zelju za posjetom. pogotovo ako bi bilo organizirano europsko prvenstvo u plivanju...ima tu sto sta



Koja glupost.

Neka dođu veslači na Dravi - eto vodeni sport, treniranje u teretani i na svežem zraku, zdrav duh, zdrav život - olimpijada je granica. Nema klora, bakterija, potrošnje energije, CO2, zagađenja koje kakvih i rasipanja novaca i magle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Gadi mi se ova država, ovaj grad, ovaj narod. Samo pljuvanje i muljanje. Nikad, al nikad nećemo postat civiliziran narod.
Ne, ne treba nam ni bazen, ni nove tramvajske ili autobusne linije. Ne treba nam čak ni most ni bilo šta drugo. Ne trebamo ništa u ovom gradu jer koji će nam kurac kad smo jebene sirovine. Ne trebaju nam ni mine očisitit. Baš nam je super ovako.
Zašto bi se išta gradilo i radilo u ovom slijepom jebenom crijevu. Jebeno smo sretni u svojoj nesreći da nam ništa ne treba, osim potrebe pljuvanja po svemu bilo to dobro ili ne. Kao da je više i važno. Bitno je da se sere po svemu.


Evo poserem se ja i po ovom "civiliziranom" komentaru.
Svi bi se "civilizirali" preko uspješnih, zgodnih, nasmijanih i poznatih sportaša i sportašica, staklenih i blještavih građevina i uvoznih tehnologija, a nitko preko "civiliziranog" života ogromnog broja sugrađana koji su sada siromašni, poniženi, bolesni, isključeni; žive u vlažnim ruševnim nastambama, bez tekuće vode i wc školljke - njih tko jebe! Sigurno su si sami krivi. Nemaju s tim ništa "civilizirani" sugrađani paraziti koji žive na redovnim plaćama za koje se novac namiče zaduživanjem države, eksploatacijom prirodnih resursa i ono malo kreativnih i sposobnih ljudi u ovoj zemlji koji su sposobni proizvesti nešto samoodrživo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjexa je napisao/la: ›
nije loše, dobro izgleda. ipak će se tom gradnjom, ako do nje ikad dođe, zaposliti neki broj nezaposlenih osoba....


Jeeee!
Ajmo zaklat kravu zbog kile mesa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

komentator031 je napisao/la: ›
Ovom što očekuje da mu grad kupi toplomjer u bolnici treba reći da je za bolnice zadužena državna vlast, a premijere su davali HDZ i SDP. Bazeni su dobra stvar i na opće dobro. Ma koliko teoretizirali i pokušali popljuvati dobru ideju i razvoj grada (grad mora imati gradske sadržaje),sasvim je jasno da su to vaši partijski zadaci.Ljudi razumiju da gradonačelnik radi na ravnomjernom razvoju grada i nikakav pljuvački koementar angažiranih, nekvalitetnih persona to ne može umanjiti. Kažem naprijed Bubalo i zainati se da regija postane primjer uspjeha cijeloj državi.


Jes!

Osijek - lider u proizvodnji akumulatora ili selotejpa, npr.
To su isto nužni gradski sadržaji, a i Bubalov "prijatelj" je već odradio strateško pozicioniranje i pobrinuo se za davanje primjera cijeloj državi i šire.
U tom društvu sve stručnjak do stručnjaka za "dobre ideje" i ravnomjerni "razvoj".


Zadnja promjena: Gradjanin; 19.01.2011. 1:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 1:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luisa je napisao/la: ›
Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.Stoga,prestanite s toliko gorčine lamentirati o nekim stvarima o kojima nemate pojma i pozdravite konačno nešto dobro za ovaj grad i našu djecu.Pogledajte samo novu dvoranu i stotine djece koja u njoj sretna treniraju. Razz


Jel imate možda i dijete koje trenira skijanje pa da mu napravimo tu kod Portanove manju planinu i zatvoreno skijalište za ljetni trening s tribinama, i preselimo ovdje Ivicu i Jan(Mar)icu pa svi lijepo sretno i nasmijano mašemo i navijamo s tribina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la: ›
Imam jedan konstruktivan prijedlog.
Predlažem da se razmisli o ulaganju u gradski zatvor, jedan onako po svjetskim standardima, da nam sugrađani ne moraju ići u bijeli svijet izdržavati kazne zatvora.
Sramota je da su trbuhom za zatvorom prisiljeni odlaziti iz voljenog grada.
Siguran sam da u našem gradu postoji velika potreba i puno zainteresiranih za takav društveni objekt.

A potrebe su velike, puno veće nego za bazenom.


Podržavam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luisa
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
luisa je napisao/la: ›
Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.Stoga,prestanite s toliko gorčine lamentirati o nekim stvarima o kojima nemate pojma i pozdravite konačno nešto dobro za ovaj grad i našu djecu.Pogledajte samo novu dvoranu i stotine djece koja u njoj sretna treniraju. Razz


Jel imate možda i dijete koje trenira skijanje pa da mu napravimo tu kod Portanove manju planinu i zatvoreno skijalište za ljetni trening s tribinama, i preselimo ovdje Ivicu i Jan(Mar)icu pa svi lijepo sretno i nasmijano mašemo i navijamo s tribina?


ajme,još jedan koji lupeta,a pojma nema...
u ovom gradu se živi ovako jer u njemu obitava hrpa ograničenih mediokriteta poput vas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luisa je napisao/la: ›
Gradjanin je napisao/la: ›
luisa je napisao/la: ›
Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.Stoga,prestanite s toliko gorčine lamentirati o nekim stvarima o kojima nemate pojma i pozdravite konačno nešto dobro za ovaj grad i našu djecu.Pogledajte samo novu dvoranu i stotine djece koja u njoj sretna treniraju. Razz


Jel imate možda i dijete koje trenira skijanje pa da mu napravimo tu kod Portanove manju planinu i zatvoreno skijalište za ljetni trening s tribinama, i preselimo ovdje Ivicu i Jan(Mar)icu pa svi lijepo sretno i nasmijano mašemo i navijamo s tribina?


ajme,još jedan koji lupeta,a pojma nema...
u ovom gradu se živi ovako jer u njemu obitava hrpa ograničenih mediokriteta poput vas...

U ovom gradu se živi ovako jer su ljudi razmaženi, pohlepni i iskompleksirani poput tebe pa bi im bazen umanjio te osobine i učinio ih sretnim. Nažalost tvoja inteligencija je nerazvijena jer zbog svojih negativnih osobina ne vidiš loše posljedice krivog ulaganja novca. Svi projekti su lažima nametnuti politici, ne zbog interesa građana već zbog privatnog interesa određenih lobija, i politika ne zna drugačije jer je lakovjerna kao i ti i gleda očima sjaj i blještavilo umjesto da zatvori oči i sluša što se govori bez vizualne percepcije. Dokle god politika ne bude znala slušati neće znati svoj posao obavljati te će krivo raditi za korist određenih lobija a u svrhu čuvanja svojih pozicija.
Politika je nevina isto kao i djevica u bordelu, a tko god želi da se izgradi bazen mimo drugih prioriteta također skida gaće da mu ga nabiju u guzicu i postaje djevica u bordelu.
Zato preporučujem ti da ne budeš lakovjerna zbog svojih negativnih osobina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Zeleni988 je napisao/la: ›
nije poanta u njegovoj kulturi..poanta je u tome da su svi protiv bazena a nemaju blage veze kud?sta?ko? i kako?...decko je u pravu...

Nije u pravu. Pa nećemo dvoranu graditi za 100 ljudi koji dobro plivaju. Treba gledati interese 100.000 građana, a uostalom nismo bez bazena pa stoga nije vrijeme za trošenje novca za bazen jer ima puuuuuno važnijih stvari.
Pogledaj malo ovu temu ispod pa češ vidjeti gdje se novci mogu pametnije potrošiti.
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=29572#axzz1BPIbHDin


Ti nisi kako treba.....taman da i nema niko ko trenira plivanje ili vaterpolo SRAMOTA NAD SRAMOTAMA je za grad veličine Osijeka da nema 50 metarski zatvoreni bazen....
a osim toga nije 100 ljudi nego mnogo vise.... bazeni su Osijeku mnogo potrebniji nego sto je stadion Gradski vrt- eto toliko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Commander je napisao/la: ›
francika je napisao/la: ›
Zeleni988 je napisao/la: ›
nije poanta u njegovoj kulturi..poanta je u tome da su svi protiv bazena a nemaju blage veze kud?sta?ko? i kako?...decko je u pravu...

Nije u pravu. Pa nećemo dvoranu graditi za 100 ljudi koji dobro plivaju. Treba gledati interese 100.000 građana, a uostalom nismo bez bazena pa stoga nije vrijeme za trošenje novca za bazen jer ima puuuuuno važnijih stvari.
Pogledaj malo ovu temu ispod pa češ vidjeti gdje se novci mogu pametnije potrošiti.
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=29572#axzz1BPIbHDin


Ti nisi kako treba.....taman da i nema niko ko trenira plivanje ili vaterpolo SRAMOTA NAD SRAMOTAMA je za grad veličine Osijeka da nema 50 metarski zatvoreni bazen....
a osim toga nije 100 ljudi nego mnogo vise.... bazeni su Osijeku mnogo potrebniji nego sto je stadion Gradski vrt- eto toliko!

Naravno da je Osijeku potreban 50 metarski bazen, ali nije vrijeme za to. Ja bi također volio da Osijek ima 50 metarski bazen, ali nažalost Osijek si to ne može priuštiti jer mu je gospodarstvo u kurcu. U Zagrebu i Primorju su plaće duplo veće nego u Osijeku jer im je gospodarstvo razvijeno. Osijek prvo treba razviti gospodarstvo a tek onda ulagati u sport.
U Osijeku će strani investitor uskoro graditi Aqua park na mjestu kopike. Zar ne bi bilo bolje da se poradi malo na prometnoj infrastrukturi za lijevu obalu Drave i razraditi generalni urbanistički plan za Tvrđavicu i Podravlje. Znači Osijek će ipak dobiti dodatnog vodenog sadržaja u gradu, pa sa 50 metarskim bazenom ipak može malo pričekati.
Zar nije sramota za grad da usred grada ima naselja divlje gradnje, Tvrđavica i Podravlje? To su velika naselja i treba napraviti plan infrastrukture u tim naseljima. U takve stvari treba ulagati novce.
Pogledaj temu o tome na linku ispod.
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=29572#axzz1BPIbHDin

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2011. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
luisa je napisao/la: ›
Ironiji i jalu u ovom gradu nikada kraja. Sad Možda je nekima bezpredmetno pričati o novom bazenu,povlačeći paralelu sa situacijom u kojoj se svi nalazimo.I ja sam jedna od onih 350000,ali i majka dvije plivačice,i vjerujte,mojoj i svoj drugoj djeci treba novi bazen,jer,uvjeti u kojima sada treniraju su nehumani,ali,unatoč tome, obaraju državne rekorde,osvajaju medalje i nastupaju za reprezentaciju.Stoga,prestanite s toliko gorčine lamentirati o nekim stvarima o kojima nemate pojma i pozdravite konačno nešto dobro za ovaj grad i našu djecu.Pogledajte samo novu dvoranu i stotine djece koja u njoj sretna treniraju. Razz


Jel imate možda i dijete koje trenira skijanje pa da mu napravimo tu kod Portanove manju planinu i zatvoreno skijalište za ljetni trening s tribinama, i preselimo ovdje Ivicu i Jan(Mar)icu pa svi lijepo sretno i nasmijano mašemo i navijamo s tribina?

Pa je imaš pravo. Bolje da se opijaju i drogiraju po parkovima. To ne moramo gradit.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 12:30 
Naslov:  Re: Bazeni Gradski vrt - prezentacija! [anketa]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): › Još jedna rupa bez dna koju ćemo svi subvencionirati.
Gdje su samoodrživi projekti? Gdje su komunalni projekti?
GDJE JE PROČISTAČ OTPADNIH VODA I OSTALIH GOVANA IZ OVOG GRADA?

Ne želim za to dati ni kunu!!!!

Troškovi korištenja tih bazena će biti veći od same investicije izgradnje. Grad si to u ovakvoj financijskoj situaciji ne smije priuštiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2011. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zeleni988 je napisao/la: ›
nekazem da nemas pravo. ali razvojem sporta imat ce i osijek korist nemozes to rec. dolaskom sportasa u osijek oni ce spavati u hotelima.ici ce u nase trgovine i bit ce obrta novaca. a dolaskom sportasa mozda dode i neko poznat pa jednog dana dodu i kamere i snime sve i ljudi vide osijek i dobiju zelju za posjetom. pogotovo ako bi bilo organizirano europsko prvenstvo u plivanju...ima tu sto sta



Koja glupost.

Neka dođu veslači na Dravi - eto vodeni sport, treniranje u teretani i na svežem zraku, zdrav duh, zdrav život - olimpijada je granica. Nema klora, bakterija, potrošnje energije, CO2, zagađenja koje kakvih i rasipanja novaca i magle.

Slažem se u potpunosti. Veslaćki klub već postoji ne znam ni ja koliko godina, a koliko je bilo organizirano natjecanja. Ne bi li Osijeku trebala jedna zatvorena atletska dvorana. Zar ne bi bilo lijepo da Osijek organizira atletsku olimpijadu, a sigurno bi atletičara bilo puno više nego plivača, vaterpolista, i podvodnih šahista. Znate li vi gdje treniraju naši ragbisti. Na pomoćnim igralištima od NK Osijeka. Zašto se njima ne napravi stadion. A gdje nam hokejaši treniraju? Evo tu kod mene u ulici i to samo mjesec dana godišnje. Zašto se hokejaši ne prebace u Zrinjevac kada imamo Gradski vrt, pa nek i oni imaju svoju dvoranu. Klizača u Osijeku ima mali milion, a nemaju gdje klizati. I sad vi kažete Osijeku treba samo 50-metarski bazen. Grad Osijek nije vreća bez dna, a ukoliko nastavi ovako ulagati u interese pojedinaca uvijek će imati divlja naselja u centru grada kao što su Podravlje i Tvrđavica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: