Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aquapark Osijek - Pannonian sea tale - predstavljamo projekt vodenog parka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2010. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centurion jasna stvar to što si napisao, ali HokusPokus ima fantazuke o grijanoj vodi u parku kako bi sezona trajala cijelu godinu (na otvorenom) i kako mu nije smetao snijeg dok se kupao u vanjskom bazenu Bizovca. Kao da se to dvoje uopće može usporediti.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2010. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mozda bi i u 5 mjesecu ali i u 9 mogla biti grijana voda Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deebo
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2010. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Deebo je napisao/la: ›
ideja bolesna ali cjena karata se neuklapa...u budimpešti i u kapošvaru imaju super aqua parkovi a na ulazu nisam dao ni upola tolko novca...i stvarno nevidim kako bi im se mogla ostvarit ova očekivanja, usto je još vrijeme krize...ako ovake cjene budu neče im se isplatit ni u 15 godina...eto najrealnije bi bilo da upola smanje cijene i mislim da bi to privuklo puno više posjetitelja a time i veću zaradu..više se isplati da dođe 3 posjetitelja koji če svaki za ulaz dat 30 kn nego 1 koji će dati 60...ako se mene pita ja si nemogu prijuštit 2 put, 3 put tjedno da odem u taj aqua park, još usto dolazi i cuga hrana...100 kn na dan negine...

piše lijepo da bi ovo bio najveći aquapark u ovom dijelu europe, dakle privlačio bi ljude iz cijele regije. mislite da gardaland, marineland i ostali aqua-landovi žive od stanovnika grada u kojem se nalaze?!

i dalje stoji da ce vise novaca dati 3 covjeka puta karta od 30 kn nego jedan od 60...i mislim da ti tu neš neštima, u gardaland godišnje dođe tone turista ne samo zbog aqua parka nego zbog tog cjelog kompleksa, raznih vrtuljaka, kuraca a i zbog okolice...a šta će turisti vidit u osijeku osim aqua parka i kopačkog rita?...ja nikad nebi išo u drugu zemlju samo zbog nekih bazena...:/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.12.2010. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deebo je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: ›
Deebo je napisao/la: ›
ideja bolesna ali cjena karata se neuklapa...u budimpešti i u kapošvaru imaju super aqua parkovi a na ulazu nisam dao ni upola tolko novca...i stvarno nevidim kako bi im se mogla ostvarit ova očekivanja, usto je još vrijeme krize...ako ovake cjene budu neče im se isplatit ni u 15 godina...eto najrealnije bi bilo da upola smanje cijene i mislim da bi to privuklo puno više posjetitelja a time i veću zaradu..više se isplati da dođe 3 posjetitelja koji če svaki za ulaz dat 30 kn nego 1 koji će dati 60...ako se mene pita ja si nemogu prijuštit 2 put, 3 put tjedno da odem u taj aqua park, još usto dolazi i cuga hrana...100 kn na dan negine...

piše lijepo da bi ovo bio najveći aquapark u ovom dijelu europe, dakle privlačio bi ljude iz cijele regije. mislite da gardaland, marineland i ostali aqua-landovi žive od stanovnika grada u kojem se nalaze?!

i dalje stoji da ce vise novaca dati 3 covjeka puta karta od 30 kn nego jedan od 60...i mislim da ti tu neš neštima, u gardaland godišnje dođe tone turista ne samo zbog aqua parka nego zbog tog cjelog kompleksa, raznih vrtuljaka, kuraca a i zbog okolice...a šta će turisti vidit u osijeku osim aqua parka i kopačkog rita?...ja nikad nebi išo u drugu zemlju samo zbog nekih bazena...:/

još i pitaš zbog čega...pa zbog komaraca i zaprašivanja istih....atrakcija kakve nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Night5talker
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2011. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle da utvrdimo... uništit će kopiku i napravit neko turističko sranje koje je skupo da bi naši građani to mogli posjećivat... svaka čast dajem 2-3 godine da se to sve zatvori zbog neisplativosti... 60kn se može puno bolje investirat nego u akva park... koji nije ni do koljena jednom europskom a gdje je ulaznica 70kn (na 2-3 puta veću površinu)
fala bogu pa nam je turizam na velikoj razini pa ce turisti to isplatit .... sretno
da 30kn bi bila realna cijena iako i tih 30 kuna bi nevoljko dao... neznam kakvu posjecenost oni ocekuju da ce bit ljudi ko sad ovo ljeto na kopici ili?
predlazem da pisete peticiju protiv toga inace kupanje u dravi negine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.10.2011. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je ovo iskreno bzvz. Taj aqua park nije do koljena nekom europskom parku. Ako već misle to gradit, mislim da bi to trebali napraviti u sklopu Bizovca. Ovako će nam samo uništit Kopiku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.07.2012. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, stiglo ljeto 2012 .... aquapark prepun kupaca ... to je stvarno pun pogodak Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2012. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahaha!
Baš volim ovako apdejtane postove na razne projekte.
Sad će nama naš ministar to izgraditi Very Happy

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2012. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valjda su mislili na Petroland, ali su se zeznili za državu Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.07.2012. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
maniche je napisao/la: ›
padobranka..i ja bi želio normalno kupalište kao javno dobro i na uslugu svim građanima.
ima jedan problem..
dok smo to imali, bilo je neuredno, sa žabokrečinom od vode.
Dobra većina građana Osijeka je kopiku izbjegavala baš iz tih razloga.
ja bih više želio platiti kvalitetu nego se besplatno kupati na ovakvoj kopici.

pa kad ti kvalitetu mozes platiti..
jesi razmisljao mogu li nasi umirovljenici to platiti, nezaposleni ili ljudi na minimalcima..
gdje bi oni trebali..
mladez koja na kopici provede cijelo ljeto, neovisno o socijalnom statusu njihovih roditelja, tih 10 kn se negdje nadje..
gdje ce ta djeca provesti ljeto..
i da, voda nije nikakva zabokrecina..sasvim je ok..neki se na kopiki kupaju cijeli zivot i nis im ne fali..te su price prenapuhane..narocito su mi kredibilni oni koji se kupaju na Dravi jer im je kopika prljava!?


prije su ti bili ti bazeni puno prljaviji, stanje se popravilo od negdje 2002, svake godine su sve bolji, tak da je meni recimo iz mog razbolja škole ostalo u glavi kao da je kopika prljava, a nije više.
ok je sad taj olimpski, dost je hladna voda u njemu, nije ko dravska al dobro je može se kupat. razumijem ljude koji će prije dat 5-10kn za kopiku , prije nego da se odu kupat besplatno na dravu. makar sam ja odrasto na dravi, nemože nijedan bazen nadmašit dravu, prljavija je dosta nego prije, sjebali su sva kupališta na dravi, tak da je u biti definitvno pametnija odluka otić na kopiku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2012. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
prije su ti bili ti bazeni puno prljaviji, stanje se popravilo od negdje 2002, svake godine su sve bolji, tak da je meni recimo iz mog razbolja škole ostalo u glavi kao da je kopika prljava, a nije više.

Znam da je još 2007. godine bilo boleština na Kopiki. Ona će uvijek biti prljava iz jednostavnog razloga - bazeni u kojima se kupaju tisuće ljudi nikad nisu niti će ikad biti čisti i sigurni za zdravlje.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.07.2012. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: › Znam da je još 2007. godine bilo boleština na Kopiki. Ona će uvijek biti prljava iz jednostavnog razloga - bazeni u kojima se kupaju tisuće ljudi nikad nisu niti će ikad biti čisti i sigurni za zdravlje.


da, sječam se sad da je 2007 nilo priće o boleštinama na kopici, recimo ptošle i pretplošle godine nije bilo. ak me dobro pamčenje služi.
recimo lega mi je bio dobio neku šugu ove godine od kupanja na dravi kaže, kaže da je doktorica mu rekla da je več bilo 20 ljudi s tim s drave.
ja se kupam več 20 godina na toj dravi i nikad nisam dobio ništa.
čisto i sigurno ti nije ništa.
nekako mi je drža ta drava, ispišaš se u dravu,
ona to odnese, nevjerujem da od tisuču ljudi se niko nepopiša u taj bazen, da su svi guzu dobro obrisali hehe, kao ubije to klor, ne znam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: