Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aquapark Osijek - Pannonian sea tale - predstavljamo projekt vodenog parka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi se zale na cijenu,kao puno je za svakodnevno kupanje..pa me bas zanima kako svaki dan na kupanje moze ici netko tko radi? a onaj koji ne radi,ne moze si to priustiti ni da bude 10 kn.
takvi zapravo nisu ni ciljna skupina investitoru.njima treba netko tko ce platit upad i nesto pojest/popit..i to je 100 kn po osobi
cijena je ok ako ce ju pratiti kvaliteta.

i hvala bogu napokon bez beskucnika i cigana.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): › mnogi od nas sami si furaju klopu


...eh, razumijem ja tebe, ali tebi slične Čehe i tebe naš narod (tj. dalmoši) mrzi iz dna duše, a Španjolci računicu ne temelje na tome da će većina ušvercavati svoju paštetu i kifle.

Uglavnom, ponavljam - pozdravljam inicijativu, kamo sreće da se realizira i uspije - nitko sretniji od mene. Sad kad još u red stanu svi oni što raže dozvole, ministarstva, uprave, pročelnici i čelnici, pa kad svatko zatraži svoj postotak, bit će to pjesma od investicije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Projekt bi bio dobar kad se ne bi diralo u bazene, ovako je sranje, jer naravno da se ovi bazeni neće napraviti. Pola dijece iz naselje zajedno sa roditeljima je ljeto provelo u dječjem i mješovitom bazenu. Jel bi djecu od 2-12 godina trebali gurati u Dravu ili tražiti da plate 40 kn da bi se dijete kupalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2010. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Copacabana je Gradsko kupaliste..dakle cijene su primjerene mogucnostima gradjana, gdje svatko i u periodu godisnjih odmora ili i ljudi koji su nezaposleni i djeca koja uopce ne rade, mogu cijelo ljeto provesti na kopiki, mogu za 10, 7 kn lijepo provesti ljetni dan i osvjeziti se..
po cijeni od 50 kn bas budemo vidjeli koliko ce ljudi to moci, jer oni koji to mogu platiti ionako odu negdje na more..
koji ce to roditelj moci dati za dvoje djece 100kn dnevno samo za ulaznicu, plus koji sladoled, sok..
ili, koliko dana u tri ljetna mjeseca ce to moci?
dakle, mjenjamo koncept kupalista kao opceg dobra u komercijalno, prihvatljivo rijetkima..
to bi sve bilo lijepo da ljudi u gradu rade, imaju posla, imaju place i k tome imaju DOBRE place..
no ovako..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 13:46 
Naslov:  Re: Aquapark Osijek - Pannonian sea tale - predstavljamo projekt vodenog parka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranka..i ja bi želio normalno kupalište kao javno dobro i na uslugu svim građanima.
ima jedan problem..
dok smo to imali, bilo je neuredno, sa žabokrečinom od vode.
Dobra većina građana Osijeka je kopiku izbjegavala baš iz tih razloga.
ja bih više želio platiti kvalitetu nego se besplatno kupati na ovakvoj kopici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): ›
HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): › mnogi od nas sami si furaju klopu


...eh, razumijem ja tebe, ali tebi slične Čehe i tebe naš narod (tj. dalmoši) mrzi iz dna duše, a Španjolci računicu ne temelje na tome da će većina ušvercavati svoju paštetu i kifle.


Zasto se uvijek spominju Cesi u tom kontekstu, pa mi sami smo takvi. Kad Hrvati idu na skijanje, nosi se sarma, kobasice, grah.. Pa gori smo od njih.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2010. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
padobranka..i ja bi želio normalno kupalište kao javno dobro i na uslugu svim građanima.
ima jedan problem..
dok smo to imali, bilo je neuredno, sa žabokrečinom od vode.
Dobra većina građana Osijeka je kopiku izbjegavala baš iz tih razloga.
ja bih više želio platiti kvalitetu nego se besplatno kupati na ovakvoj kopici.

pa kad ti kvalitetu mozes platiti..
jesi razmisljao mogu li nasi umirovljenici to platiti, nezaposleni ili ljudi na minimalcima..
gdje bi oni trebali..
mladez koja na kopici provede cijelo ljeto, neovisno o socijalnom statusu njihovih roditelja, tih 10 kn se negdje nadje..
gdje ce ta djeca provesti ljeto..
i da, voda nije nikakva zabokrecina..sasvim je ok..neki se na kopiki kupaju cijeli zivot i nis im ne fali..te su price prenapuhane..narocito su mi kredibilni oni koji se kupaju na Dravi jer im je kopika prljava!?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 15:28 
Naslov:  Re: Aquapark Osijek - Pannonian sea tale - predstavljamo projekt vodenog parka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha, sada treba ici referendum u gradu da li zelimo ovaj projekt.
naravno, projekt ce biti stopiran i jer mi ne zelimo da nam uniste nasu kopiku. Rolling Eyes
aqua park ce biti izgraden u npr. pecuhu i onda ce se opet srati kako se nista ne radi u gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nasi ljudi su zatucani

jel

bitno da se gradi avenue mall, tu se niste pitali mogu li nasi umirovljenici ili im je dosta lokalni ducan

nevjeroatno je kako ste sebicni i licemjerni

meni je skupo, pa onda necemo, al za H&M se ima uvijek makar gladovali

uzas, uzas kakav mentalitet

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
praskaton
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › lijepo,lijepo

prije će drava uzvodno nego ova koalicija nešto korisno napravi u osijeku.mlate praznu slamu i samo obećavaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve 5 za ideju ŠPANJOLSKIH investitora...samo bi volio da se ekipa oko cerekastog bubala ne kite tudjim perjem...to nije vasa ideja niti vas novac, sve sto vi mozete je sj... da se ne izgradi, nadam se da necete...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa kad ti kvalitetu mozes platiti..
jesi razmisljao mogu li nasi umirovljenici to platiti, nezaposleni ili ljudi na minimalcima..

a jebemu Very Happy
da puno ne pišem, samo pročitaj madoxa dolje..kao i uvijek, na krivim stvarima se pozivate za neku jednakost/pravednost.

Citat: ›
gdje bi oni trebali..

na gradskima za 20 kn ili na divljim kupalištima uz rijeku/bajerima..čak ovi kažu da neće dirati plažu na kopici..dakle, mjesta ima.

Citat: ›
i da, voda nije nikakva zabokrecina..sasvim je ok..neki se na kopiki kupaju cijeli zivot i nis im ne fali..te su price prenapuhane.

Voda JE žabokrečina i tim nekima koji se kupaju, neka je sa srećom.
[/quote]
Citat: ›
.narocito su mi kredibilni oni koji se kupaju na Dravi jer im je kopika prljava!?

drava je čišća od bazena..to što ti misliš suprotno jer je rijeka nekako smeđa,kakana..tvoj je problem Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2010. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kopika je rupa bez dna.

Svake godine se u nju mora iznova uložiti milijun do dva kuna, ako ne i više. Gradu je to očito "too much" pa su naručili studiju (čisto sumnjam da Španjolci okolo po svijetu traže prostore za uvaliti ovakav projekt). Nigdje se ne spominje koliko je ta naručena studija koštala? Ispod 100.000 kuna nije garant.
Gradu je u interesu da to utrape nekom investitoru. Dakle Grad sam neće uložiti 54 milijuna, mnogima to ovdje nije jasno.

Svi zaboravljaju na poplave koje smo imali i kako je cijelo ljeto padala kiša i izmjenjivala se sa sunčanim razdobljima svaki 2-3.dan.
Osijek nema povoljne klimatske uvjete da bi nešto tako radilo 4 mjeseca u godini na otvorenom i ako se park nekako ne natkrije, džaba i ta grijana voda kada se ti nećeš imati gdje presvući niti biti na toplom (usporedba s Bizovcem nema veze s mozgom).

Investicija nema šanse da se isplati za 5 godina. 180 tisuća posjeta godišnje??? Bajkovito.

Sve je to divno, krasno zamišljeno, ali mi se čini kao navlakuša.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.12.2010. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sviđa mi se ideja, stvarno bi moglo privuci mađare i beograđane, a isto tako i mnoge eksurzije kako je već netko natuknuo. U svakom slucaju okej projekt. Sto se tice cijene ulaza, što se tiče građana Osijeka, nije za svakodnevno kupanje, pa će ostale osječke "plaže" zabilježiti porast tuljana.

Ovaj projekt grad može uzeti kao poticaj za još jedan projekt opremanja "plaža" na dravi kao što je npr. Želja. Malo poboljšati ponudu.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda ne bi bilo lose 'zrtvovati' stazu za nordijsko hodanje umjesto kopike Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: