Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aquapark Osijek - Pannonian sea tale - predstavljamo projekt vodenog parka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam mal po netu pokušao doznati nešto o tim likovima što se bave time, nisu loši moglo bi ovo do Osijeka napraviti stvarno jedan pomak unaprijed, pohvale Vrdoljku iako ne volim hvaliti nešto dok zaista ne osvane.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

među posjetiteljima su bili i krpan i babić. neznam dal su oni bili veza između ACTION PARKA i grada ili...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Babić je navodno ili je bio samo prevoditelj Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2010. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je samo STUDIJA i treba pronaći investitora za tih 54 milijuna kuna. Tko će dati toliki novac u ovo vrijeme? Kako će se graditi? Kao i autobusni kolodvor?

Sezona bi mogla trajati od polovine svibnja do polovine rujna? Jel to neka zahebancija? Kad ste se vi zadnji puta kupali u to vrijeme? Uz ove naše vremenske (ne)prilike teško. Na Jadranu možda da, ali ovdje..

I onda bi to zdanje 8 mjeseci godišnje propadalo i svako proljeće bi se trebalo obnavljat.
Pa ni ovo što imamo ne možemo obnovit i popravit kako spada.

Jedna 4-člana obitelj znači mora samo za ulaznicu izdvojiti 200 kuna, a gdje su tu ostali izdaci - hrana, sokovi, sladoledi?

Nerealno zamišljeno..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dr@zen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rekao sam
to se pravi za druge , ne za nas
Al svakako bi mi bilo drago to imati tu a ne negdje drugdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi realnije kad bi se napravio i natkriveni dio, jel stvarno sezona traje prekratko.

_________________
Fuš King!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.12.2010. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... neki od vas su krivo nešto shvatili. Cijena je odlična i nije skupo ako uzmemo kako je vani. Prijatelj mi je bio u sličnom parku u Grčkoj gdje je ulaznica 100 kuna i kaže da je to totalni mrak. Vrijedi svake lipe! Da se razumijemo radi se o dnevnoj karti koja ti daje pristup svim atrakcijama u neograničenoj količini. Ako uzmete koliko košta jedno ljetovanje na moru, recimo 14 dana dobit čete iznos koji možete prepoloviti i provesti svaki vikend od početka do kraja sezone u aqua parku. Kupanje preko tjedna gdje stignete
a onda vikend u parku. Oni s normalnom kupovnom moći (kakvom takvom) preko tjedna rade pa se računa na vikend. Pored ovog svega trebalo bi u blizini izgraditi park za kamp kučice i bungalove za moguće turiste. Ako ste pregledali cijelu studiju primjetiti čete da održavanje parka košta kao i današnja cijena održavanja kopike a što dobijete to i sami znate. Nisam za gradnju ovoga već za OBAVEZNU izgradnju. Ovo je predobro i bolesno potrebno nam. Ako bude administracija opet zasrala stvar i ovo nam netko otme onda najbolje je da se ubiju svi. Bravo Vrdoljaku kao največem zagovorniku projekta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.12.2010. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la: ›
bilo bi realnije kad bi se napravio i natkriveni dio, jel stvarno sezona traje prekratko.
to sam zaboravio navesti da bi dio parka trebao imati grijanu vodu kako bi sezona ipak išla cijelu godinu. Osobno mi ne smeta kupati se a okolo snijeg, to sam već u nekom obliku u Bizovcu i predobro bilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ro3y
Offline
Ukupno postova: 132
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ro3y je napisao/la: ›
bilo bi realnije kad bi se napravio i natkriveni dio, jel stvarno sezona traje prekratko.
to sam zaboravio navesti da bi dio parka trebao imati grijanu vodu kako bi sezona ipak išla cijelu godinu. Osobno mi ne smeta kupati se a okolo snijeg, to sam već u nekom obliku u Bizovcu i predobro bilo.


e to bi bila savršena ideja Very Happy

i hot jacuzziji vani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0o
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2010. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ro3y je napisao/la: ›
HokusPokus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ro3y je napisao/la: ›
bilo bi realnije kad bi se napravio i natkriveni dio, jel stvarno sezona traje prekratko.
to sam zaboravio navesti da bi dio parka trebao imati grijanu vodu kako bi sezona ipak išla cijelu godinu. Osobno mi ne smeta kupati se a okolo snijeg, to sam već u nekom obliku u Bizovcu i predobro bilo.


e to bi bila savršena ideja Very Happy

i hot jacuzziji vani.


Ma Robi nemaš pojma.. ti bi gledao zgodne tete i preko zime iz hot đakuzija osijek031.com smile

_________________
Bio je to još jedan od onih dana kad ti baš ne ide... No, da njih nije, kad bi se i setio da postoje i dobri dani? Zbunj, zbunj
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Filip.
Offline
Ukupno postova: 125
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 1:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

projekt je lijepo zamišljen, ekonomski vjerojatno dobar i (Španjolcima) profitabilan..

ali ako ovo zaživi, Osječani 2012. ostaju bez Kopike, a u Aquaparku Osijek će se brčkati Mađarski klinci..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijeku očajno treba nekakav ozbiljan turistički projekt, a ozbiljnije od ovog ja nijesam viđeo. Žalosno je da je Hrvatska turistička država, a Osijek od tog turizma ne profitira.

A sad druga strana medalje. Nema više Kopike, zaboravite ju. S obzirom da je Kopika, ovakva kakva je, jeftina zabava za mase po principu ljeba i igara, očito je kako će narodne mase (ako se projekt realizira) morat tražit novo gradsko kupalište. Projekcija troškova je, kako piše u dokumentu, 48,5kn ulaznica + 50kn hrana i piće = cca 100 kn PO OSOBI, pa ti računaj koliko ćeš puta otić tamo. Vjerojatno jednom u sezoni. A ostatak ljeta? Drava i njeni virovi naplaćivat će glavarinu, ako me kontate...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Olimpijski a vjerovatno i duboki bazen ostaju a Vrdoljak je rekao i da ako sve bude kako treba ide i novi dječji bazen negdje kod olimpijskog

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super, bio sam upoznat sa ovim projektom od ranije ali je postojala određena skepsa kako će proći čitav projekt u gradu, drago mi je da je projekt dobro prihvaćen od strane grada, lijepo stvarno velik dobitak i za regiju, i što je najljepše bilo koji grad u Hr ili regiji može samo pozavidjeti na ovome projektu
nadam se da će biti realizirano uskoro

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2010. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la: ›
Osijeku očajno treba nekakav ozbiljan turistički projekt, a ozbiljnije od ovog ja nijesam viđeo. Žalosno je da je Hrvatska turistička država, a Osijek od tog turizma ne profitira.

A sad druga strana medalje. Nema više Kopike, zaboravite ju. S obzirom da je Kopika, ovakva kakva je, jeftina zabava za mase po principu ljeba i igara, očito je kako će narodne mase (ako se projekt realizira) morat tražit novo gradsko kupalište. Projekcija troškova je, kako piše u dokumentu, 48,5kn ulaznica + 50kn hrana i piće = cca 100 kn PO OSOBI, pa ti računaj koliko ćeš puta otić tamo. Vjerojatno jednom u sezoni. A ostatak ljeta? Drava i njeni virovi naplaćivat će glavarinu, ako me kontate...
... opet miješate stvari, koliko dobro vidim u projektu, ostaje olimpijski a kao što netko kaže bit će dograđen novi mali znači što se tiče kupanja za 10 kuna ono će biti i dalje tu kao i Drava koja neće biti zagrađena. A glavarinu što će naplatiti Drava to je relativno jer bilo je i prije pa eto većina nas je i dalje živa. Osobno se kupam kod želje već 30 godina. Opet o cijeni, mnogi od nas sami si furaju klopu pa to izbi si 50 kunića a karta 50 kuna za cijeli dan uživanja je više nego odlična. Ako si misli cijeli dan visiti onda si se preračunao. Sad ti se pruža prilika da nešto i zaradiš preko ljeta a ne da se učmališ na betonu oko olimpijskog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: