Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stvaranje impresije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2010. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 22:20; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Tri pitanja? Pa, vrlo je teško osmisliti tri pitanja na temelju čega bih dobila konkretniji zaključak ili mišljenje o osobi.

Pitanja o religiji zapravo ne želim ni čuti. Isto tako niti o rasi, nacionalnosti jer me svaki način diskriminacije zauvijek odbije.

Mene zanimaju jednostavnije stvari: interesi i hobiji, da vidim je li osoba kreativna ili je mrtvo puhalo koje zna samo igrati igrice.

Različitost mi nije strana i uvijek volim upoznati nekog tko nema zajedničkih interesa sa mnom jer redovito poželim naučiti nešto od toga.

Picajzliram recimo pri pogledu na nečije ruke, ne msilim na ruke radnika ili seljaka već nekog "finijeg".


I ja bih to rekla tako nekako....a što se tiče ruku, konkretno mislim na nokte, užasno mi je kada netko gricka nokte..jaakii..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2010. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekim ljudima ne treba postavljati pitanja, već po početnom pristupu možeš vidjeti jel dotičnome na čelu piše " SELJAČINA " ili " MUTAV SAM " i sl. stvari. Tek u krajnjim slučajevima dolaze pitanja tipa : Odakle si ? ( to mi je isto dovoljno za "presudu" ) što slušaš i sl.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
- Trebaju li homoseksualci u RH imati pravo na sklapanje braka?

Mislim da je to to...
Ideeeeš.... Mislim da o ovome najviše ovisi budućnost tvoje veze sa osobom koju si tek upoznao osijek031.com smile
Bolje je pitaj jel voli pedere jer ako voli onda je i odgovor na gornje pitanje pozitivan, a ako nevoli onda je negativan, a opet samim time obuhvaćaš veču širinu Very Happy

nisam neki tolki trenutni ispitivač temperamenta i sl pa su moja tri pitanja:

1) Kako se zove?
2) Čime se bavi?
3) Jel ima profila na fejsu (tamo ću pogledat sve ostalo osijek031.com smile )
Leteci mungos je napisao/la: ›
- Vjeruje li u boga?

Ovo pitanje je isto jako zanimljivo.
Sa jedne strane gledajući, poznajem puno osoba, koje, vjeruju, nevjeruju u boga.
Od tih osoba sam čuo svakojakih stvari iz kojih sam zaključio da STAV NEKI ODREĐENI PREMA NEĆEMU NE OVISI TOLIKO O VJERSKOJ PRIPADNOSTI KOLIKO O SAMOJ OSOBI. Iz toga zaključujem, kako si to pitanje postavio iz razloga što imaš jako velike predrasude prema tome, no neznači da su i točne.

A glede pitanja...
Zanimljivo, stalno se gleda što bi mi nekome postavili i sl.
No rijetko tko spominje to da si i ti taj koji treba dati određene odgovore na neka pitanja... TO ME PUNO VIŠE BRINE Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uostalom mislim da impresija odnosno dojam ne dolazi toliko od odgovora na određena pitanja koliko od NAČINA NA KOJI SE ONI PREZENTIRAJU Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
huricane-girl
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2010. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo za fejs je definitivno najjace.... i najbolje pitanje... tamo stvarno saznas jako puno o osobi....
Drugo pitanje bi mi bilo musko -žensko prijateljstvo: vjerujes ili ne, moguće ili ne??? Meni je to jako bitno....
I trece pitanje- bi zapravo bila vise izjava- ako te mogu zamolit da budes iskren do srzi, od pocetka do kraja pa kud puklo.... u svemu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2010. 7:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... Ja sam dozivio da se mene ispituje sa nekakva 3 pitanja; stvar ne samo da je razbila (ugodan) razgovor, nego me totalno odbila od te osobe. Ukljucio potpuni ignore nakpn toga.
Pitanja zamisljena u tu svrhu su losa ideja po meni.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2010. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjeruješ li u Boga?
Koju glazbu slušaš?
Studiraš li ekonomiju? HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: