Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sanader, DORH, pritvor i dojucerasnji jataci, pajdosi i braca po muljazama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@chargeru, jos uvijek stojis pri svojoj tvrdnji da Sanader i Glavas nemaju nista zajednicki?

Imam osjecaj da bi obrada Sandera mogla dati odgovor i na pitanje kako to da se Glavas preko noci od zestokog kritizera regionalista i ljudi koji su regionaliste nazivali separatistima, pretvorio u "regionalista".

Cini se da je ipak posrijedi bilo nesto drugo... drzimo palceve da Bajic zagrebe dovoljno duboko...

Sanader od vlasnika Euroherca prije izbora 2003. tražio novac za sebe i HDZ?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2010. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@chargeru, jos uvijek stojis pri svojoj tvrdnji da Sanader i Glavas nemaju nista zajednicki?


Ako ništa drugo, izgleda da ih financiraju isti ljudi. Taj Grgić se spominjao i u aferi kupovanja sudaca u slučaju Glavaš, što su čini se neuspješno pokušali sjajni Drmić (izgleda šef stranke u Glavaševom odsustvu), Sanja Marketić iz Glasa Slavonije, i građevisnki tajkun Tadić.

Kako je Glavaš pomogao Sanaderu da postane premijer krađom glasova, opet uz pomoć sjajnog Drmića (sada bi mi naivni birači trebali vjerovati da su dani pljačke i političke prijevare iza zatvorenika Glavaša), njihova je sudbina, čini se, neraskidivo povezana.

Pa nek ljudi i dalje pričaju o onom nekakvom regionalizmu, i sličnim bedastoćama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 18:46 
Naslov:  Re: Sanader, DORH, pritvor i dojucerasnji jataci, pajdosi i braca po muljazama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam zašto pojedinci biraju i koriste različita mjerila za, po meni istu stvar. Mene zaprav uopće ne interesira imaju li Sanader i Glavaš išta zajedničko. Zanimljivo mi je i simptomatično što iz pera istih forumaša uvijek i zauvijek npr. hdssb nema nikakvu perspektivu i cijeli je upside-down samo iz razloga što je Glavaš idejni začetnik. Čak me ne zanima jel o regionalizaciji sanjao prvi, ili bi regionaliste 95 rastjerivao tenkovima. Čak u to vjerujem, jer je takav naboj postojao u to vrijeme.
Ako je Sanader vodio takav hdz, i na takav način došao na vlast kontra Pašalića, pa logično bi mi bilo da i tu stranku proglasite totalno neperspektivnom kao i Glavaševu. No, možemo i dalje, pa čeprkati po Tuđmanu, e onda tek ne bi bilo kraja.
Slavonci, ili šokci, su jedan poseban izrod ljudski, koji ne može sam zaključiti neke stvari, već im to mora neko drugi. Ne čudi me što hdssb vode hercegovci i bosanci, jer je to zapravo logično, poduže bi trajalo da objasnim.
Regionalizacija je nešto apsolutno prirodno, a ne protuustavno, kako pojedinci tvrde. Svi bi željeli biti prvi u regionalizaciji, hvale ju, čak se kunu u europsku praksu, ali će to toliko dugo odgađati, koliko i promjenu izbornog zakona gdje bi glasali za osobu, a ne listu.
Svi znamo što treba, ali nekako nam se neće. Onaj tko bi u politici bio čistih ruku (ne mislim na poštenje, već na kompromis), taj je nerealan i u pravilu se koristi nickom kako bi sprdao sve što se događa oko njega, a da u svom društvenom radu nije napravio ništa vrijedno spomena, osim posta iz fotelje.
Glavaš je osuđen. Mnogi smatraju da ga se za rat nije trebalo suditi, većina misli da je za pretvorbu zaslužio zatvor. Ma to me zaboli. Nisam od većine koja smatra da bi učinila isto da je na tom mjestu bila. Ljudi od političara očekuju da su smeće, pa kad već misle, što da ne. U protivnom, ispadaju budale koje nakon 20 god političke karijere nisu ukrali bar milijun, jer to svi oko njih zapravo misle. A misle zato što bi oni tako. Ponavljam, Sanader je prvi među jednakima, ne samo u stranci, već u narodu, dijele ih prigode. Lopovski narod je nastao u komunizmu, gdje je sustavno smatrano da je sve naše, dakle ničije, a ako ukradeš, nisi oštetio nikoga...itd., filozofija nema što, ali praktična.
Ne sudim nikome, ali me smeta stavljanje u isti koš ljudi koji su iz različitih pobuda završili na istom mjestu. Niti su svi u hdz-u lopovi (nadam se) niti su svi u hdssb-u ratni zločinci ili neznam što. Treba radit, u radu je spas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivek_os
Offline
Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2010. 9:47 
Naslov:  Re: Sanader, DORH, pritvor i dojucerasnji jataci, pajdosi i braca po muljazama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo vam i moj komentar!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2010. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čitajući vaše postove Drmić mi sve više liči na Alija, zvanog Ali Kliješta, iz serije Ezel

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2010. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nasa mala ratno-profitersko-zlocinacka klapa se stvarno previse druzila...



Cekamo Mercepa...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: