Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đole je najveći... [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 17:50 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vidi ... Balasevicevi fanovi su suprotno fanovima tomposna, mate bulica, mise kovaca ... suprotno navijacima dinama, hajduka, osijeka ...?


ja sam fan Balaševića i navijač NK Osijeka! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
I sto onda ako netko ponese bocu vode ?

nije to zbog mogućeg pokušaja atentata bocom vode, nego zbog zarade na pićima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2010. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja uopće ne znam šta da napišem. Savršenstvo <3 još uvijek sam pod dojmom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako crkva vidi vaše postove koliko velicate balaševića....kontam da ce morati mijenjati sadržaj biblije

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lea50
Offline
Ukupno postova: 67
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve Ok, ali su ulaznice bile preskupe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 19:23 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la (Pogledaj post): › Nikada nisam ozbiljno slušao Balaševića. Postoje možda 2-3 njegove pjesme koje volim i to je to.
Ipak, cijenim njegov opus i to što radi. NIsam išao na koncert.
Shvatljiva mi je i količina euforije u tekstovima i veličanje njegovog genija i hvale za koncert.
Ali mi je neshvatljivo zašto ljudi koji vole slušati Balaševića smatraju da su bolji od onih koji ga ne slušaju? Zašto smatraju da bi na koncert trebali dolaziti samo i isključivo hard-core fanovi? Zašto misle da bi svijet bio bolje mjesto da svi slušaju Balaševića?
Takav pristup generalno je uskogrudan i netolerantan, a fanovi Balaševića baš se vole hvaliti sa time kako su "bjelosvjetskih svjetonazora".
Tu nešto ne štima. Treba ipak spustiti loptu na zemlju.
Nije nam bio Mesija.

Odlično napisano. Bravo
Imam par prijatelja koji su veliki fanovi Đoleta i stvarno nekada pretjeruju. No glavno da su ljudi uživali i dobro se zabavili. O ukusima se ne raspravlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mraf
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 20:39 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fanovi/nefanovi/polufanovi...e moji fanovi, Đole prvi bi se posramio da vidi što pišete Confused on prvi me "naučio" da ne dijelim ljude na ove i one, njih i nas, fanove i nefanove...
osobno sam veeeeliki fan osijek031.com smile i nagovarala sam neke ljude koji ga ne slušaju da odu sa mnom na koncert da čuju što ja to volim i slušam Cool kako će netko postat taj vaš "Fan" ako ne krene od nečega, niste se ni vi rodili kao Đoletovi fanovi Confused

a za ove koji nisu osjetili to što su htjeli možda osjetit jučer-ne znam...ja sam očito stajala na nekom drugom koncertu Very Happy ili sam bila okružena pravim ljudima...jer oko mene ljudi nisu prestajali plesat, pjevat, plakat, smijat se...ni u jednom trenu tih skoro 4 sata...a emocije su se mogle doslovno vidjet u zraku.

Nisam imala vremena od svih silnih emocija koje sam osjećala, gledat oko sebe tko je pravi fan, tko ne zna pola riječi ili tko ne zna možda ni jednu pjesmu, i jel netko došao samo popit pivo ili lije suze na pjesmu koja ga najviše dira. Premalo mi je 4 sata Đoleta da bi još i na takve beznačajne stvari obraćala pažnju...tako da ne bih znala ništa o ovome što neki pišu...


Zadnja promjena: mraf; 29.11.2010. 21:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam odrastala na njegovim pjesmama, dok su se drugi njihali uz cajke. Ne veličam ga, ali volim te pjesme. Emotivne su i savršeno pašu uz tulume kakvo voli moje društvo - uz gitaru bez tuče i agresije. Doduše s dosta alkohola Smile ali i puno pjesme!!
U pitanju su i prve ljubavi, možda i poljupci.....
Neke me pjesme podsjećaju na ljude koje sam nekada jako voljela, dečke s kojima sam hodala, prijatelje koji su otišli dalje trbuhom za kruhom...
I da.....osjećaj je sinoć bio jeben, emotivno jeben, barem za mene. I ne, nije stvar u Balaševiću, nego u pjesmama. A baš svaku pjesmu svi mi doživljavamo na vrlo subjektivan način.
Subjektivno, kužite!?

Brošić što se teško pribada....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2010. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mraf je napisao/la: ›
fanovi/nefanovi/polufanovi...e moji fanovi, Đole prvi bi se posramio da vidi što pišete Confused on prvi me "naučio" da ne dijelim ljude na ove i one, njih i nas, fanove i nefanove...
osobno sam veeeeliki fan osijek031.com smile i nagovarala sam neke ljude koji ga ne slušaju da odu sa mnom na koncert da čuju što ja to volim i slušam Cool kako će netko postat taj vaš "Fan" ako ne krene od nečega, niste se ni vi rodili kao Đoletovi fanovi Confused

a za ove koji nisu osjetili to što su htjeli možda osjetit jučer-ne znam...ja sam očito stajala na nekom drugom koncertu Very Happy ili sam bila okružena pravim ljudima...jer oko mene ljudi nisu prestajali plesat, pjevat, plakat, smijat se...ni u jednom trenu tih skoro 4 sata...a emocije su se mogle doslovno vidjet u zraku.

Nisam imala vremena od svih silnih emocija koje sam osjećala, gledat oko sebe tko je pravi fan, tko ne zna pola riječi ili tko ne zna možda ni jednu pjesmu, i jel netko došao samo popit pivo ili lije suze na pjesmu koja ga najviše dira. Premalo mi je 4 sata Đoleta da bi još i na takve beznačajne stvari obračala pažnju...tako da ne bih znala ništa o ovome što neki pišu...


Doslovno ste me rasplakali .... opet, mene emocije s koncerta nikako da puste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ariel
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 22:20 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se nešto čudno dogodilo... i to dan prije - plakala sam na kraju filma, kad je počela odjavna pjesma, bilo je gotovo, oči odjednom pune suza i ne staju Crying or Very sad
a koncert, koji sam dugo, baš dugo čekala, mi je bio mnogo manje emotivan, mislila sam šta će tek biti na koncertu ako je film tako prošao Smile jednostavno sam uživala, kao i ljudi oko mene, osmjeh nije silazio s lica, čista sreća i zadovoljstvo što sam JA tamo, tko je od ostatka dvorane bio THE fan, tko je došao samo radi 'šminke' da se hvali da je bio... ništa me nije zanimalo...na kraju, ne mogu se oteti dojmu da je ipak to sinoć bilo TO, za mene dovoljno, ne tražim više, ne očekujem manje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2010. 11:40 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam u Dvorani sportova 2003. g., pa na Špancirfestu 2005. g. i sada u Osijeku i svaki je koncert zasebna priča. Tako sam sretna kad sam okružena ljudima koji na tih nekoliko sati budu kao jedna duša. Kada nije važno tko je tko ili što, kada te nose melodija i stihovi i karizma tog sredovječnog simpatičnog čovjeka... Samo pjesma i osmjeh!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krootenedo
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2010. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drago mi je da nisam bila jedina koja je ovo primjetila.. koncert je bio divan, ali nesto malo je ipak falilo..a tekst gore je smjesan do bola.. stvarno nema veze s novinarstvom
skoro_skorojevic je napisao/la: ›
Ja sam ona neka 'prijelazna' generacija između onih o kojima ingo piše- niti najstariji fan, niti mladi koji se tek upoznaje s opusom, ali dovoljno 'načitan' u Balasevicevu citanku da bih mogao procijeniti. I upravo zato sam ostao nekak prazan jucer, bas zato sto sam znao sto mogu ocekivati- i radovao sam se upravo toj energiji, atmosferi i zivotnoj radosti, no smatram da je ona upravo nekak izostala sinoc. Pa i sam Djole kao da je to osjecao, bar u nekim (meni precestim) trenucima... Zato i one tirade o odlazenju, 'nagovaranju'...nije to bilo bez vraga...Nesto je falilo, ne kod njega, nego u zraku i medju ljudima, ovaj put.
Bio sam 2002. i ovo se ne moze usporediti... TO je bila energija...Ovo sinoc-za 3, puno toga isforsiranog, jer se 'zna kako je na balasevicu', pa ajmo vidjeti...
Po meni je prije, za vrijeme, a i po odlasku (bas sam promatrao ljude, jer mi nije bilo jasno) izostala ona vibra...
I...znala se (puno manja) dvorana i jace oriti na prve taktove 8a nekad nisu bili ni potrebni;-)).
Tak da...jest, malo preeuforicn tekst ovaj put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Subo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2010. 19:31 
Naslov: Great ! Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4. njegov koncert
I - svaki je bio poseban na svom način

U Zrinjevcu je bilo više osjećaja jer je bio prvi poslijeratni
U Mariboru je bilo puno više priče, to je bio koncert za njega, on i još 200 osoba...
U Subotici puno profesionalnije

Ovaj u Gradskom vrtu je bio koncert publike i njega i to se moglo vidjeti... bio sam u parteru i pjesma nije prestajala... emocije nisu stajale tokom 4 sata svirke
Bend je bio savršen, on je bio savršen, meni najbolji od svih dosad... prilagodio se publici, odsvirao 40 pjesama i otišao je cirkus...

a uz pohođene sam ih pogledao još nekoliko, tako da Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2010. 19:31 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vidi ... Balasevicevi fanovi su suprotno fanovima tomposna, mate bulica, mise kovaca ... suprotno navijacima dinama, hajduka, osijeka ...?


ja sam fan Balaševića i navijač NK Osijeka! osijek031.com smile


X

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2010. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vidi ... Balasevicevi fanovi su suprotno fanovima tomposna, mate bulica, mise kovaca ... suprotno navijacima dinama, hajduka, osijeka ...?


ja sam fan Balaševića i navijač NK Osijeka! osijek031.com smile


X

eto, i ja sam. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: