Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đole je najveći... [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha ebiga, ne može đole ne nastupati 8 godina u osijeku pa očekivati ne znam šta..i ja sam primjetio da je bilo dosta "rupa" u atmosferi, da se sam đole često čudio kako publika ne reagira..činjenica je da je zapostavio publiku i sad mu se to vraća..glazbeno sve 5, atmosferi ipak manja ocjena.al opet, vrijedilo je čekati publiku u onim nekim trenutcima ludila, dosta rijetkim moram priznati, ali su ipak bili..što se tiče cijene ulaznice, đole je pošteno odradio svaku kunu u ta skoro 4 sata koncerta..i da, pohvale m.k. za ovaj tekst!!!!

e da, ozvučenje sramota za 21. stoljeće..bio sam na tribini..80% onoga što je đole pričao nisam razumio... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
carlos
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja inače Đoleta nisam slušao do u zadnjih godinu, dvije dana, meni je bilo vrhunski, i on sam kao pojava me ugodno iznenadio...

Jedino me presjeklo kad je ona ženska bacila papirić "vrati mi šešir"... to je brate mili sramota

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

carlos je napisao/la: ›
Ja inače Đoleta nisam slušao do u zadnjih godinu, dvije dana, meni je bilo vrhunski, i on sam kao pojava me ugodno iznenadio...

Jedino me presjeklo kad je ona ženska bacila papirić "vrati mi šešir"... to je brate mili sramota


istina! ekspresno joj ga je zafitiljio cim je procitao sta pise na papiricu Very Happy bolje da mu ga je ostavila pa da se hvali kak je đole otisao s njenim sesirom, nego sto ga je dobila nazad..nema pojma Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
america
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 15:14 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đole je uvijek dobar, ali znao je biti i bolji! Atmosfera i nije bila tako euforična. Razglas loš - na tribinama se govor nije razumio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 15:17 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nove fotografije...

Galerija 031: Đorđe Balašević: Kao rani mraz & koncert
[Foto: Daniel Antunović [Osijek031], Kristijan Cimer [Pro-Art], Igor Bellian [Pro-Art], Ivica Glavaš [Pro-Art][27.-28. 11.2010. Dvorana Gradski vrt]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fermat86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2010. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da se spominje lose ozvucenje pa me samo zanima...
jel se to lose culo opcenito na tribinama ili samo na istocnoj?
cula sam da je i na drugim koncertima istocna tribina problem pa da barem znam za ubuduce...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i na zapadnoj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
weirdfreak
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skoro_skorojevic je napisao/la: ›
Ja sam ona neka 'prijelazna' generacija između onih o kojima ingo piše- niti najstariji fan, niti mladi koji se tek upoznaje s opusom, ali dovoljno 'načitan' u Balasevicevu citanku da bih mogao procijeniti. I upravo zato sam ostao nekak prazan jucer, bas zato sto sam znao sto mogu ocekivati- i radovao sam se upravo toj energiji, atmosferi i zivotnoj radosti, no smatram da je ona upravo nekak izostala sinoc. Pa i sam Djole kao da je to osjecao, bar u nekim (meni precestim) trenucima... Zato i one tirade o odlazenju, 'nagovaranju'...nije to bilo bez vraga...Nesto je falilo, ne kod njega, nego u zraku i medju ljudima, ovaj put.
Bio sam 2002. i ovo se ne moze usporediti... TO je bila energija...Ovo sinoc-za 3, puno toga isforsiranog, jer se 'zna kako je na balasevicu', pa ajmo vidjeti...
Po meni je prije, za vrijeme, a i po odlasku (bas sam promatrao ljude, jer mi nije bilo jasno) izostala ona vibra...
I...znala se (puno manja) dvorana i jace oriti na prve taktove 8a nekad nisu bili ni potrebni;-)).
Tak da...jest, malo preeuforicn tekst ovaj put.

X

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 16:26 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikada nisam ozbiljno slušao Balaševića. Postoje možda 2-3 njegove pjesme koje volim i to je to.
Ipak, cijenim njegov opus i to što radi. NIsam išao na koncert.
Shvatljiva mi je i količina euforije u tekstovima i veličanje njegovog genija i hvale za koncert.
Ali mi je neshvatljivo zašto ljudi koji vole slušati Balaševića smatraju da su bolji od onih koji ga ne slušaju? Zašto smatraju da bi na koncert trebali dolaziti samo i isključivo hard-core fanovi? Zašto misle da bi svijet bio bolje mjesto da svi slušaju Balaševića?
Takav pristup generalno je uskogrudan i netolerantan, a fanovi Balaševića baš se vole hvaliti sa time kako su "bjelosvjetskih svjetonazora".
Tu nešto ne štima. Treba ipak spustiti loptu na zemlju.
Nije nam bio Mesija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 16:33 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la (Pogledaj post): › Nije nam bio Mesija.


vjeruj mi, bio je.. Molitva osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
catwoman
Offline
Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2010. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

'pustite nas da zivimo u svijetu gdje nema mrznje, ratova krize i ostalih govana barem tih 3 i pol sata.'
Ova rečenica govori upravo sve o Đoletu...i nema riječi kojima se može izrazit osjećaj u trenutku kad taj čovjek stane za mikrofon i uvede te u neki drugi svijet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nadut666
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.11.2010. 16:53 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema nishta gore od dječurlije koja se pravi HC fanovima... seru o miru i ljubavi a sami su uskogrudni i trend elitisti... STFU

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo je jedan mesija, svi ostali su ništa? to je malo uskogrudno i netolerantno..

tko/što je mesija je individualna stvar, i drago mi je da ima ljudi koji se klanjaju i stvarima kojima žele, a ne samo stvarima kojima se očekuje od njih da se klanjaju..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2010. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.11.2010. 17:41 
Naslov:  Re: Đole je najveći... [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ed Wood je napisao/la (Pogledaj post): › Nikada nisam ozbiljno slušao Balaševića. Postoje možda 2-3 njegove pjesme koje volim i to je to.
Ipak, cijenim njegov opus i to što radi. NIsam išao na koncert.
Shvatljiva mi je i količina euforije u tekstovima i veličanje njegovog genija i hvale za koncert.
Ali mi je neshvatljivo zašto ljudi koji vole slušati Balaševića smatraju da su bolji od onih koji ga ne slušaju? Zašto smatraju da bi na koncert trebali dolaziti samo i isključivo hard-core fanovi? Zašto misle da bi svijet bio bolje mjesto da svi slušaju Balaševića?
Takav pristup generalno je uskogrudan i netolerantan, a fanovi Balaševića baš se vole hvaliti sa time kako su "bjelosvjetskih svjetonazora".
Tu nešto ne štima. Treba ipak spustiti loptu na zemlju.
Nije nam bio Mesija.


Vidi ... Balasevicevi fanovi su suprotno fanovima tomposna, mate bulica, mise kovaca ... suprotno navijacima dinama, hajduka, osijeka ... i ma koliko ti nas prozivao uskogurdnima i netolerantnima ... ali balasevicevi fanovi su posebna 'sorta', i to se na svim njegovim koncertima moglo osjetiti. Ne samo na ovom jucerasnjem, nego i na onim prijeratnim.

Zbog toga organizatoru uzasno zamjeram ono sexualno zlostavljanje na ulazu u dvoranu. Ostao sam sokiran nakon sto me neki orangutan uhvatio za kurac i pitao 'JEL IMAS BOCU' ... seljacino glupa, ja s tobom nisam ovce cuvao da smo mi na 'ti' ... i ne, to nije bila boca nego kurac.

Vecer ranije na projekciji filma, nisu to radili ... zaista ne vidim cemu je to bilo potrebno na koncertu. I sto onda ako netko ponese bocu vode ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: