Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako je Luka našao posao u tri dana?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2010. 14:45 
Naslov:  Re: Kako je Luka našao posao u tri dana?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine ne pljujem po psihotestovima, pljujem po manipulaciji njima..te sam uvjerenja da ok pisanjepsihotesta, ali nakon toga rezgovor sčovjekom na razne teme tek daje pravu sliku o kandidatu..mislim da pihotest kao eliminacija bez razgovora nije u redu, te da ti ne daje jasnu sliku osobi koja je ispred tebe. Nitko me ne može uvjeriti da 4 osobe od kojih su tri pripravnice nisu imlae vrmena sjesti s nama i obaviti razgovor..bilo nas je 30-ak Zg i neznam točno koliki broj u Splitu sutradan. Ne sviđa mi se što od niti jednog poslodavca nisam dobila dokument kojim se firma ta i ta obavezuje na tajnost podataka..to je oj DNA... i ne bi voljela da završi nedge gdje ne treba..dakako od navedene pripravnice nisam dobila nikakvu informaciju što u mojem testu nije dobro.Osim toga testovi sami su manipulativnog karaktera, na zadnjem sam morala zaokružiti jednu od dvije osobine..jeste li poslušni ili ste ratoborni, moram zaokružiti jedan odgovor, a nisam niti poslušna niti ratoborna..odnosno poslušna sam tri tjedna i onda naidjem na situaciju kad postajem ratoborna jer moram....natjerati ljude da mi kažu kako su zajebali proizvod, da bi ga ja u konačnici pokušala spasiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2010. 22:37 
Naslov:  Re: Kako je Luka našao posao u tri dana?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › josephine ne pljujem po psihotestovima, pljujem po manipulaciji njima..te sam uvjerenja da ok pisanjepsihotesta, ali nakon toga rezgovor sčovjekom na razne teme tek daje pravu sliku o kandidatu..mislim da pihotest kao eliminacija bez razgovora nije u redu, te da ti ne daje jasnu sliku osobi koja je ispred tebe.




Razgovor, obično i logično, dolazi tek na kraju. Rezultati na testu znanja (sposobnosti ili čega već) i na psihotestu služe i kao selekcija za intervju. Sumnjam da ima smisla zvati 50, 70, 100 ljudi na razgovor kad on i tako ne može bitno popraviti sliku dobivenih rezultata.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2010. 11:05 
Naslov:  Re: Kako je Luka našao posao u tri dana?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti rezultati ne govore ali baš ništa o meni....i to potpisujem..ne može se 8 godina osnovne, četiri godine srednje, ostale godine studija, sedam godina radnog iskustva za studija, nekoliko mjeseci volontiranja u struci, godinu dana rada punom parom u struci, dodatna edukacija engleskog i talijasnog jezika, informatička edukacija, pedagoška razlika predmeta, te jedan stanadard za rad u struci zamjeniti sa testom koji traje tri sata..ne može.
ima jedna moja glupava osobina, požrtvovana sam osoba i stalo mi je da naposlu sve prođe ok, recimo da sam u stanju bila otići nedjeljom na posao samo da ništa ne bi pošlo krivo po poslodavca..toga nema u vašim točkicama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 2:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam sigurna jesi li pročitala, ili jesi, ali nisi shvatila, pa onda nakon ovakve moje izjave ideš tobože nešto pojašnjavati kako nema pravila bez izuzetka,
Sleepwalker je napisao/la (Pogledaj post): › Govorim o prosijeku i statistici, a naravno da će na razini pojedinaca uvijek biti onih koji recimo imaju prosječnu inteligenciju, ali su jako motivirani i marljivi, te kao takvi u konačnici puno bolji djelatnici od onih s natprosječnom inteligencijom i minimalnim trudom

Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › ali eto sjebo čovjek ststistiku i uspio..gospodo psiholozi mislim da ste na potpuno krivom tragu...

nadalje,
Yoanna35 je napisao/la (Pogledaj post): › I posljednje kakoje moguće da na jednom psihotestiranju budeš jak kandidat a na drugome nula???

ne odgovarati profilu, nije isto što i ''ti si nula, i zato nećeš dobiti posao'', ali, neću se upuštati u daljnje objašnjavanje, jer, ti i tako lagano preskočiš znanstveno podkrijepljene činjenice i tipkaš svoje...meni je žao da ti ne možeš dobit posao koji želiš, i žalosno je da živimo u državi gdje je enorman broj nezaposlenih...ali to ti ne daje pravo da pljuješ po nečemu o čemu nemaš pojma, i ne samo da nemaš pojma, nego ne želiš ni pročitat kad ti se pojasni. To onda nije rasprava, već monolog, jer glupo je pričati onome tko te ne želi čuti.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: