Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Baci čep!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim baca se Very Happy pa da pitam..nije o čepu,ali je o kamenu ili bilo kojem drugom letećem predmetu, ugl, jel uspio netko kamenom, lopticom itd prebacit zimsku luku?? znaci stanes kod hotela osijek,i bacas prema jeziku..navodno se ne moze,tak sam načuo..neke struje zraka,ovo ono, ko crveno jezero u imotskom, na tu šemu nešt..mnoge oklade u gajbe,runde itd su se na to dobijale..svi uvjereni da mogu,kad ono mauna....ja nisam nikad probao..a kad god prolazim otamo,nikad se ne sjetim, damn..morat cu bas jednom zavitlat nest.. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.01.2011. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › vidim baca se Very Happy pa da pitam..nije o čepu,ali je o kamenu ili bilo kojem drugom letećem predmetu, ugl, jel uspio netko kamenom, lopticom itd prebacit zimsku luku?? znaci stanes kod hotela osijek,i bacas prema jeziku..navodno se ne moze,tak sam načuo..neke struje zraka,ovo ono, ko crveno jezero u imotskom, na tu šemu nešt..mnoge oklade u gajbe,runde itd su se na to dobijale..svi uvjereni da mogu,kad ono mauna....ja nisam nikad probao..a kad god prolazim otamo,nikad se ne sjetim, damn..morat cu bas jednom zavitlat nest.. Very Happy


hmmm ozbiljno???

uuuu sad bas cekam da probam prebaciti, iako mislim da ce me svi gledati koji k radim al me boli briga hehe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › vidim baca se Very Happy pa da pitam..nije o čepu,ali je o kamenu ili bilo kojem drugom letećem predmetu, ugl, jel uspio netko kamenom, lopticom itd prebacit zimsku luku?? znaci stanes kod hotela osijek,i bacas prema jeziku..navodno se ne moze,tak sam načuo..neke struje zraka,ovo ono, ko crveno jezero u imotskom, na tu šemu nešt..mnoge oklade u gajbe,runde itd su se na to dobijale..svi uvjereni da mogu,kad ono mauna....ja nisam nikad probao..a kad god prolazim otamo,nikad se ne sjetim, damn..morat cu bas jednom zavitlat nest.. Very Happy


hmmm ozbiljno???

uuuu sad bas cekam da probam prebaciti, iako mislim da ce me svi gledati koji k radim al me boli briga hehe...


tak sam čuo...meni osobno se i ne cini problem prebacit, nije sad bas neka sirina, ali nisam jos nikad probao pa me zanima..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo forumaši, svako donese kesicu kamenja i deri dok se ne prebaci... i to u nedjelju oko 7 ujutro... poslije bacanja svi cammeom na jaGnjetinu na autopiju XD XD

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2011. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponesemo i klikere i gajbu piva pa se igramo..... Very Happy
al bolje u 5 ujutro...kasno je u 7 Smile

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
S@ky c@r
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: Na pola puta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la: ›
Ponesemo i klikere i gajbu piva pa se igramo..... Very Happy
al bolje u 5 ujutro...kasno je u 7 Smile


e vidiš... nije to ni loša ideja... Smile
ali svakako sve mora završiti sa jagnjetinom XD XD

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smileSamo Osijekosijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogli bi odma na janje,bacat ćemo drugom prilikom Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: