Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zar još jedan catering u Osijeku???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste zadovoljni hranom koju dobivate od osječkih dostavljača harane?

1. Da, fenomelna, nije potrebno bolje
11%
 11%  [ 4 ]
2. Tak, tak, može se se bolje
67%
 67%  [ 23 ]
3. Prosječno loše i vrijeme je za nešto bolje
20%
 20%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 34


Autor Poruka
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2011. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pizza Oscar, kažeš im da popune rub sa sirom još i dobiješ jednu od boljih koje si probao Very Happy

Još sam i lignje probao, okej su, fine tople lepinjice uz njih ^^

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
66SAN
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je


Zadnja promjena: 66SAN; 20.01.2011. 14:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
66SAN
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="66SAN"]
empetri je napisao/la: ›
Pizza Oscar, kažeš im da popune rub sa sirom još i ...

JAAAAAko dobra pizza u Oscaru svaka cast finija je od mnogih...otkrio sam novi catering...Oscar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2011. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="66SAN"]
66SAN je napisao/la: ›
empetri je napisao/la: ›
Pizza Oscar, kažeš im da popune rub sa sirom još i ...

JAAAAAko dobra pizza u Oscaru svaka cast finija je od mnogih...otkrio sam novi catering...Oscar


Možda je pizza i dobra, ali kada sam vidjela u kakvoj šupi rade nebi od tamo naručila ni komad zemlje, ista takva je i ona dostava Mangare na štrosi.

Vlasnici sorry ako ovo čitate, ali ja sam skeptična prema ugostiteljskim objektima koji izgledaju kao iz 19. stoljeća!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je -catering- koji ni ne trebaš vidjeti, nego koji ti treba -dostaviti- hranu

meni je u biti drago što je rupa izvana, znači da svu svoju energiju i financije koriste za pripravu i dostavu hrane xD

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2011. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda, a možda se i prema hrani odnose kao i prema svom radnom prostoru!

Nisam nikoga htjela uvrijediti ili tako nešto, ali ja imam takvo razmišljanje o velikom broju stvari.

Ono što volim i što mi se sviđa mora biti dobro sve u kompletu, pa tako i izgled lokala u ovom slučaju!

To ti je kao da na ulici susretneš mladog i zgodnog dečka, odjevenog u neko fensi odjelo i kravatu, a ima dugačku, masnu, prljavu i neurednu kosu i na nogama blatne cipele - ku'iš!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ninaa je napisao/la: › To ti je kao da na ulici susretneš mladog i zgodnog dečka, odjevenog u neko fensi odjelo i kravatu, a ima dugačku, masnu, prljavu i neurednu kosu i na nogama blatne cipele - ku'iš!?

Možda je tek dobio posao kao nadzornik u šumi pa polako napreduje u poslu dok ga ne unaprijede? osijek031.com smile

P.S. zaboravila si crno pod noktima osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
66SAN
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NINNNNNAAAAAAAA

Baš nam je zanimljivo....Zamisli šemu: Fensi podrumčić, u njemu sve ko iz bajke ... zlatna žlica, vilica i nož, konobar iz snova sa svim svojim ugostiteljskim najboljim forama od koje mi pacijenti koji dlazimo tamo svršavamo poput.....nebitno. Ugl. sve pet!
..dolazi hrana (naručili: goveđu juhu, goveđi steak, vino po konobarovom naputku, čovjek zaista zna) i dolazi hraaaaaaannaaa. Pošto ne izgledamo tako malo i volimo puno papati doživljavamo super veliko razočarenje (nakon što smo pojeli juhu i čekamo THE JELO). Steak-mali prepečeni s nekim preljevom od fuj i vina i ugl totalna katastrofa od jela IAKO restoran izgleda VRHUNSKI.. Jelo im je KATASTROFA a račun nas 4, 1200 kn !!!!
Brate sestro Oskar ili bilo koji drugi catering ili restoran ako je dostatno hrane za najest se, uz to i fino, SAMO DAJ!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2011. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisi shvatio što sam htjela reći.

Ovo što si ti naveo je propust restorana u pripremi hrane, a ja sam ciljala na uvjete u kojima se priprema hrana.

Možda je i u tome fensi restoranu unutrašnjost kuhinje katastrofa i strašni uvjeti u kojima se hrana priprema, ali je na prvi pogled eksterijer kao iz bajke i ostavlja super dojam.

Caterinzi koje sam navela, izvana izgledaju katastrofalno i u meni ostavljaju dojam da su zapušteni što automatski mislim i o hrani.

To je samo moje subjektivno mišljenje i nisam htjela nikoga uvrijediti, pogotovo vlasnike.

Tako mislim o svemu, pa sam zato i navela primjer nekog lika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2011. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne sudi knjigu po koricama, pa tako ni hranu po vanjskoj fasadi cateringa !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2011. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svatko ima pravo na svoje mišljenje!

Moje mišljenje je takvo kakvo je i njega se držim iz meni poznatih razloga, pa sam se zato unaprijed ispričala vlasnicima da se ne uvrijede.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekilik
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2012. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kakva je sad ovo domaca kuhinja od 10.2?
Jel itko dobio letak u sanducic?
Narucio ista?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allen91
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2012. 6:00 
Naslov: Warning ! Balkan boy
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da počnem! Poštovani gosp. (joojkretenu), rekli ste da ste vlasnik jednog od restorana kojeg je "cateringOS" spomenuo, ako je to istina onda ste vrlo neozbiljni i neprofesionalni kao vlasnik, iznosite netočne činjenice i pričate gluposti.

PRVO O tužbi preko IP adrese, to je jako smiješna stvar za ovakav slučaj...dali ste vi upoznati sa tim koji vam sve zahtjevi, nalozi i dr. treba samo da dobijete dopuštenje da pronađete vlasnika te IP adrese, to ne smiju ni svi zajedno vaši "KOLEGE" odvjetnici bez dopuštenja suda i čega sve ne. Ako vi uspijete dobiti taj nalog za ovaj slučaj...ja se okačim za prvo drvo.

DRUGA stvar...optužujete čovjeka za nekakva klevetanja, laži i drugo, kaže te da vam kvari ugled restorana itd. iako je čovjek iznio svoja razmišljanja i podijelio to na forumu...No pustimo sad to, hajde da kopiram par vaših komentara sa drugih tema, pa da vidimo koliko ste vi dosljedni toga što pričate, dali vi ne pričate isto tako o tuđim restoranima, kaffe barovima ili slično...DAAA!!!!

- tema: otvorenje Nox Lounge Bara: " Bezveze, uređenje ništa posebno! Ima puno bolje uređenih lokala u gradu, a i u samoj tvrđi.
Ako vlasnik bude namjeravo nešto zaraditi narodnjaci nastupaju za najkasnije 3 mjeseca!
Illy kava je odlična, ali ništa puno bolja od Lavazze koje ima u 20-30 lokala u gradu! "

-tema: sale i ostalo vezano za svatove:
"Sve organizacije su bolje od onih PREVARANATA što drže Đeram, Fratteli i salu Petra i Ana.
Većinom poznam sve ljude što drže te sale po gradu i svako od njih ima svojih prednosti i mana, ali ovi LOPOVI su nenadmašni.
Udavala se bratova šogorica pa sam nadavno bio u svatovima u sali Petra i Ana i nisam mogao vjerovati što oni naplaćuju tolike novce.
Bilo nas je deset za stolom i stalno smo se morali pogledavati tko će uzeti jedan komad mesa više ako je gladan. Na stol od 10 ljudi ide jedan mali oval janjetine koji inače jedna osoba pojede bez problema, isto je i sa prasetinom, a o sarmi da ne govorim.
10 sarmi velićine ćevapa na 10 ljudi. Nisu uopće bili veliki svatovi, možda nekih 200 ljudi, a na piće si konobara morao čekati po pola sata - nema šta biti drugo nego da namjerno odugovlače da se što manje popije.Ovu priču sam čuo bar na 3-4 različita mjesta. Dobro razmislite hočete li išta imati sa tim PREVARANTIMA!

Evo ga, u zadnjem postu ih čak nazivate prevarantima itd., odakle vam to pravo!!??... postupili ste još gore od gospodina "cateringOS". bezobrazni ste, sebični i totalni amater. Bolje se prestanite praviti "FACA" uzmite kuhaču u ruke i naučite spremati jela kako spada, da nekada osvane nečiji komentar kako je hrana u vašem restoranu izvrsna..hm... Joooj da, molim vas nemojte me tužiti preko IP ADRESE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.03.2012. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gotovo, njegovi advokati imaju sad i tvoj IP i subnet masku! Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: