Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zar još jedan catering u Osijeku???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste zadovoljni hranom koju dobivate od osječkih dostavljača harane?

1. Da, fenomelna, nije potrebno bolje
11%
 11%  [ 4 ]
2. Tak, tak, može se se bolje
67%
 67%  [ 23 ]
3. Prosječno loše i vrijeme je za nešto bolje
20%
 20%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 34


Autor Poruka
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 15:23 
Naslov:  Re: Zar još jedan catering u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Pa mislim da malo serendaš pošto "stručnjacima" za hranu rijetko kad valja nešto što rade drugi.
nabrojim ti odlična jela iz os restorana, i to ne samo meni..većinu sam i išao jesti na preporuku.
lipov hlad
gotovo sva piletina,istaknuo bih DGO, pureće roladice, bijela piza, punjene lignje,


DA!
Lignje njihove! Roladice! Bijela pizza!
To je to!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da nisam imala tako ružna iskustva s hranom iz dostave, ali manje ružnih primjera bih mogla naći. Nisam stručnjak za pripremu hrane, ali moj želudac (kao i svačiji, pretpostavljam) najbolji je detektor loše hrane, tako da sve ono loše što je prikriveno različitim dodacima kasnije izađe na vidjelo. Imala sam iskustva da se isti sastojci stavljaju u različita jela različitim redoslijedom što rezultira napoj kombinacijom (npr. već spomenuti sastojci za pizzu).

Kad smo kod pizze - moj favorit je Corolla (pizza Corolla). Vrlo ugodno iznenađenje je dostavljena hrana iz Prehrane.

Osvrnula bih se na nešto drugo. Primjetila sam da u gotovo većini restorana kuhari štede (rekla bih da to graniči s krađom) na skupljim sastojcima, npr. : njoki sa četiri vrste sira (od četiri vrste sira u jelu su max. dvije), tjestenina sa šumskim gljivama (u tanjuru je najjeftinija opcija gljiva, naravno u tragovima) i sl. Prmjetivši takvo zakidanje, krenula sam za principom da su me prevarili sad i više nikad, a završila gaženjem istog principa jer se ispostavilo da, ako želim jesti izvan kuće, nemam izbora.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la: ›
as
lazanje


as - lazanje.... uffff jedno veliko sranje.... odem ja tako jednog dana na klopu sa dragom i u asu naručimo lazanje....

i šta sam dobio? podgrijano govno koje nisam ni pojeo cijelo, nebi uopće ništa pojeo da nisam bio gladan ko vuk pa eto mora se....

reko više nikad u asu lazanje pojesti...

Hvala na savjetu. Sinoć smo ih skoro tamo probali. Smile

Probala sam sinoć punjene lignje s roštilja u As-u i nikad više!! Uopće nemaju okusa. Lignje gumene, ne možeš ih ni sažvakati. Pommes frites je izgledao kao da je prepun masti/ulja, čegagod...a one iste lignje su izgleda podgrijane jer nisu opće bile nešto tople. Ni u sredini, kad su prerezane, nisu bile tople tako da 100 % nisu tad bile pripremane. Da su ih tad pekli, trebale bi biti vruće u sredini, ali nisu.

5-6 lignjica bez okusa = 40 kn. I doslovno su bile "lignjice".

Pizza im je odlična, i mislim da je kod pojedinih ugostiteljskih objekata bolje ne eksperimentirati s hranom nego se držati onoga za što su specijalizirani.

Najbolje punjene lignje s roštilja jela sam često u Palačinka baru, dok se nije zatvorio. Sumnjam da ću i slične njima ikada pojesti. Sad

Lyra ima ok pizze, ali unutra smrdi kao u podrumu, tako da ne obožavam baš tamo ići.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2010. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Moram priznati da nisam imala tako ružna iskustva s hranom iz dostave, ali manje ružnih primjera bih mogla naći. Nisam stručnjak za pripremu hrane, ali moj želudac (kao i svačiji, pretpostavljam) najbolji je detektor loše hrane, tako da sve ono loše što je prikriveno različitim dodacima kasnije izađe na vidjelo. Imala sam iskustva da se isti sastojci stavljaju u različita jela različitim redoslijedom što rezultira napoj kombinacijom (npr. već spomenuti sastojci za pizzu).

Kad smo kod pizze - moj favorit je Corolla (pizza Corolla). Vrlo ugodno iznenađenje je dostavljena hrana iz Prehrane.

Osvrnula bih se na nešto drugo. Primjetila sam da u gotovo većini restorana kuhari štede (rekla bih da to graniči s krađom) na skupljim sastojcima, npr. : njoki sa četiri vrste sira (od četiri vrste sira u jelu su max. dvije), tjestenina sa šumskim gljivama (u tanjuru je najjeftinija opcija gljiva, naravno u tragovima) i sl. Prmjetivši takvo zakidanje, krenula sam za principom da su me prevarili sad i više nikad, a završila gaženjem istog principa jer se ispostavilo da, ako želim jesti izvan kuće, nemam izbora.


hvala ti josephine, na pravom si tragu onoga što želim pojasniti, za početak 2 kikirikija Smile
a što se stelinog iskustva tiče utoliko je gore što se neradi o hrani koja je dostavljena nakon pola sata, nego ono što dobijete friško nema okus, dodajte 30 min dostave i doći ćemo na ono o čemu pričam, a što mislite jel kuhar probao lignje koje je poslao na stol i dali bi ih poslao da je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cateringOS je napisao/la: ›
a što se stelinog iskustva tiče utoliko je gore što se neradi o hrani koja je dostavljena nakon pola sata, nego ono što dobijete friško nema okus, dodajte 30 min dostave i doći ćemo na ono o čemu pričam, a što mislite jel kuhar probao lignje koje je poslao na stol i dali bi ih poslao da je

Da je jelo bilo dostavljeno, bilo bi doslovno hladno i nemoguće bi ga bilo sažvakati.

Ali bar im je pizza odlična... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cateringOS, daj ti vamo piletinu s kikirikijem, a ne virtualni kikiriki Wink

Legicina obitelj ima privatni smještaj u sklopu kojega je i restoran, pa mi je nadugo i naširoko objasnila načine potkradanja gostiju na hrani. Doduše, možda se time malo odmičem od teme koju si započeo, ali mislim da je važno i tome prozboriti koju.
Kada bi ugostitelji manje (ili uopće ne bi) prodavali muda pod bubrege, nego koristili prave a ne zamjenske sirovine, što bi se dogodilo s cijenama i kako bi isti poslovali?

Da ne bi ispalo da bacam pljuvačku po svima redom, može se u Osijeku pronaći dobra kuhinja koja neće prouzročiti gorčinu zbog cijene i kamen u želucu zbog kvalitete hrane.


Zadnja promjena: josephine01; 06.11.2010. 17:38; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Kada bi ugostitelji manje (ili uopće ne bi) prodavali muda pod bubrege, nego koristili prave a ne zamjenske sirovine, što bi se dogodilo s cijenama i kako bi isti poslovali?

Ne bi im se (uopće) isplatilo poslovati ili bi cijene odjednom podivljale. Wink


Zadnja promjena: Stella1989; 06.11.2010. 17:40; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la: ›
Kada bi ugostitelji manje (ili uopće ne bi) prodavali muda pod bubrege, nego koristili prave a ne zamjenske sirovine, što bi se dogodilo s cijenama i kako bi isti poslovali?

Ne bi im se (uopće) isplatilo poslovati ili bi cijene odjednom podivljale. Wink


Eto, dolazimo do zajedničkog zaključka, a i do uzroka fušeraja.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2010. 17:40 
Naslov:  Re: Zar još jedan catering u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, mislim da ima prostora za barem 2 restorana koji bi bili skuplji i opstali..pod uvjetom da su i kvalitetni, dakle prave namirnice..
Mi sad imamo nekoliko skupljih restorana, gori su od ovih jedfinijih a rade dobro..
dakle,prostora ima.


Zadnja promjena: maniche; 06.11.2010. 17:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

****************

Jozo KRALJ!!! osijek031.com smile Nema do njegovih hambića! + to što je čovjek legenda, uvijek lijepo s nama popriča, ma zakon je!!

****************

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2010. 17:41 
Naslov:  Re: Zar još jedan catering u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella ajmo se zadržati na hrani Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:43 
Naslov:  Re: Zar još jedan catering u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Stella ajmos e zadržati na hrani Mr. Green

Samo dajte. Wink Malo offtopičarim, ali Jozo je legenda! Smile

Ima li netko za preporučiti gdje se u Osijeku mogu pojesti (koliko-toliko) kvalitetne punjene lignje s roštilja i lazanje?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još sam se nečega sjetila Smile

Kako komentirate veličinu porcija koje naručite? Je li dobra stvar servirati mrcinu na tanjuru koju ni ti fizička radnika ne mogu smlatiti?

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2010. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Još sam se nečega sjetila Smile

Kako komentirate veličinu porcija koje naručite? Je li dobra stvar servirati mrcinu na tanjuru koju ni ti fizička radnika ne mogu smlatiti?

Mislim da to nikad nije problem jer porcije nisu baš nešto velike. Wink

Ali pizze uvijek ostane. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › Još sam se nečega sjetila Smile

Kako komentirate veličinu porcija koje naručite? Je li dobra stvar servirati mrcinu na tanjuru koju ni ti fizička radnika ne mogu smlatiti?


je.
Da odem gladan iz nekog restorana, mislim da se tamo više nikad ne bi vratio..
ne mora baš biti za 3 fizikalca, ali nek je natrpano!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: