Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Boljoj polovici je najbolje pokloniti dar koji si sama izabera, nju ću tako usrećiti i nema razočarenja

DA
37%
 37%  [ 11 ]
NE
62%
 62%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 29


Autor Poruka
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 15:12 
Naslov: Beark ! Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovako da skratim nastalu pomutnju. U biti nastala je mala nesuglasica između mene i kolega o odabiru darova boljoj polovici pa smo se odlučili stvoriti ovaj topic kako bi narod presudio.
Konkretno ja sam da se za rođendane najbolje pita što bi ta polovica konkretno htjela, jer smatram iako većina nas to zna (što bi bolja polovica htjela) lako se i dalje može ne samo zabuniti u odabiru poklona već i stvoriti totalno krivu percepciju o sebi, dok je druga ekipa bila da se osoba za rođendan mora iznenaditi poklonom pa kako god to iznenađenje prošlo ili čak posegnuti u rukav za dobro poznatim po meni klišeima tipa mali plišani medo, buket...itd
Pa bih Vas samo zamolio da obratite pažnju na anketi i onako od srca glasate te Vam se zahvaljujema na bilo kojoj odluci!Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 15:56 
Naslov: Beark ! Re: Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › E ovako da skratim .....čak posegnuti u rukav za dobro poznatim po meni klišeima tipa mali plišani medo, buket...itd


Pa gdje ti živiš?

Nisi nikad čuo za dijamante???

mali plišani medo, pih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › E ovako da skratim .....čak posegnuti u rukav za dobro poznatim po meni klišeima tipa mali plišani medo, buket...itd


Pa gdje ti živiš?

Nisi nikad čuo za dijamante???

mali plišani medo, pih!


A dobro neznam u kakvim se krugovima kreces ali to kod nas uopće nije kliše nego izraz ili velike ljubavi ili još većega snobizma Smile)))

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2010. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma najbolje pitaš što želi i to kupiš. Problem je što muški malo imaju problem sa kupovinom općenitom pa kupe prvo što im dođe pod ruke. Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možeš pitati što želi i ona ti možda kaže a možda i nešto smulja, ALI ona očekuje NEŠTO od tebe, neki iskaz ljubavi,obožavanja, ONA ŽELI BITI IZNENAĐENA i oduševljena tvojim darom pa da može pričati legicama kako ima super tipa i da njena mama može pričati babama kako joj je kćerka fatalna cura KUŽIŠ!!!

Dakle, ako ti je stako do cure, taj dan progutaj svoj muškimačošit stav i odglumi Granta ili nekog princa, laži,muljaj,petljaj, uđi u minus ali to je njezin dan!!! Ostali su i tako tvoji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurodokoljenko
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: tamo i nazad
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poklon se nekupuje iz neke potrebe(ej de mi reci sta ti treba pa cu ti to kupiti za rodjendan ili valentinovo....)kad kupujemo poklon ljepsoj polovici kupujemo ga da bi je iznenadili pokazali da nam je stalo do te osobe dokazali da mislimo na nju i sl.velicina i cjena tog poklona nije bitna bitno da je od srca i svaka ce ga osoba rado prihvatiti..a sta odabrati i kako pa jedmostavno je slusaj dok prica i saznaces sta voli ili sta bi voljela imati pa je iznenadi....i poklon se nemora kupovati samo za rodjendane blagdane i sta ti ja znam poklon je uvjek dobro dosao.(pa cak i plisani medo je jako dobar poklon kazo mali znak pazenje...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kurodokoljenko je napisao/la: ›
poklon se nekupuje iz neke potrebe(ej de mi reci sta ti treba pa cu ti to kupiti za rodjendan ili valentinovo....)kad kupujemo poklon ljepsoj polovici kupujemo ga da bi je iznenadili pokazali da nam je stalo do te osobe dokazali da mislimo na nju i sl.velicina i cjena tog poklona nije bitna bitno da je od srca i svaka ce ga osoba rado prihvatiti..a sta odabrati i kako pa jedmostavno je slusaj dok prica i saznaces sta voli ili sta bi voljela imati pa je iznenadi....i poklon se nemora kupovati samo za rodjendane blagdane i sta ti ja znam poklon je uvjek dobro dosao.(pa cak i plisani medo je jako dobar poklon kazo mali znak pazenje...)
ako poklonom pokazujes da ti je stalo do nje onda si stvarno offtopic lijepa riejč čuda čini ostalo je materijalizam odnosno komercijala a što se tiče maloga plišanoga mede de lol bolje joj 100 grama kave pokloniti to je za mlade od oko0 15 godina koji nemaju još svoj novac i koji nemaju osjećaj za realnost nego sta ću pa najbolje bi bilo što je i susjed plišanu igračku ili da kupim možda nešto drugo hmmm. a što se tiče pažnje mislim da bi joj ljepši dar bio da je odvedeš na mjesto na kojem ste se prvi puta poljubili(ako si romantičan lik

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zene su cudna bica. Svaka ce ti reci da ne voli klisee, ali da joj dodjes s dijamantom k'o kuca ili ogromnim buketom ruza (i to pred legicama) - rastopila bi se k'o lanjski snijeg.

No, to je podilazenje niskim strastima i jeftino prikupljanje bodova.

Najbolje ti je slusati sto zeli (izmedju dva rodjendana), pa onda to negdje zapisati. Ako u medjuvremenu to nije nabavila - to joj kupis. Znam, zene nekad nije lako slusati, ali napni se i istrpi. Naravno, uvijek postoji mogucnost da vasa veza ne dozivi njen sljedeci rodjendan. Zato u reminderu navodi i imena. ;-)

Jednu ruzu, bizuteriju i plisane igracke nemoj nikako uzimati. Bolje nemoj nista pokloniti i odi se taj dan napiti s legosima u parku s tom lovom, dok se jos moze.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2010. 18:45 
Naslov:  Re: Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja na poklon gledam kao nešto što treba iznenaditi osobu...dakle, te fore s dogovaranjem oko kupnje kod mene ne prolaze..
Bitan je faktor iznenađenja,ono što mi treba kupit ću si sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zene su cudna bica. Svaka ce ti reci da ne voli klisee, ali da joj dodjes s dijamantom k'o kuca ili ogromnim buketom ruza (i to pred legicama) - rastopila bi se k'o lanjski snijeg.

No, to je podilazenje niskim strastima i jeftino prikupljanje bodova.

Najbolje ti je slusati sto zeli (izmedju dva rodjendana), pa onda to negdje zapisati. Ako u medjuvremenu to nije nabavila - to joj kupis. Znam, zene nekad nije lako slusati, ali napni se i istrpi. Naravno, uvijek postoji mogucnost da vasa veza ne dozivi njen sljedeci rodjendan. Zato u reminderu navodi i imena. ;-)

Jednu ruzu, bizuteriju i plisane igracke nemoj nikako uzimati. Bolje nemoj nista pokloniti i odi se taj dan napiti s legosima u parku s tom lovom, dok se jos moze.
potpisujem i u potpunosti se slažem iako smatram sve treba dobro provjeriti

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Ja na poklon gledam kao nešto što treba iznenaditi osobu...dakle, te fore s dogovaranjem oko kupnje kod mene ne prolaze..
Bitan je faktor iznenađenja,ono što mi treba kupit ću si sam.
maniche je napisao/la: ›
Ja na poklon gledam kao nešto što treba iznenaditi osobu...dakle, te fore s dogovaranjem oko kupnje kod mene ne prolaze..
Bitan je faktor iznenađenja,ono što mi treba kupit ću si sam.
što se tiče faktora iznenađenja pa pokloni joj dobro zapakiranu kartonsku kutiju i vjeruj iznenaditi će se jednako kao da je u njoj dijamant

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2010. 23:39 
Naslov:  Re: Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam preracionalna pa više volim da me se pita što želim jer ću tada dobiti što želim. Željela sam 4 zimske gume, dobila sam 4 zimske gume.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 5:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Ja sam preracionalna pa više volim da me se pita što želim jer ću tada dobiti što želim. Željela sam 4 zimske gume, dobila sam 4 zimske gume.
hahahah potpisujem

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2010. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam zahvalna kad me se pita. Inače funkcionira i kada decko intuitivno kupi poklon, dovoljno se dugo poznajemo.
Sto se prijatelja tice, da im izravno ne kazem sto mi treba ili sto zelim dobijala bih svake godine isto- kreme za ruke, svijece i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2010. 11:57 
Naslov:  Re: Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam preracionalna pa više volim da me se pita što želim jer ću tada dobiti što želim. Željela sam 4 zimske gume, dobila sam 4 zimske gume.

mudro zboris..
kako je meni rodjendan u 5. mj morat cu dotad naci bolju polovicu, jer mi trebaju ljetne gume Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: