Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gadgeti - zanimljivi dealovi ili pronalasci [Internet shopping - eBay, DealExtreme i sl.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BuyInCoins - Web Camera 6 LED + Microphone
OPIS:Obična mala kamerica sa podesivim osvjetljenjem [6xLED], USB priključak [nema ovog za mikrofon kao na slici nego je sve u jedan], jednostavno postolje koje se bez problema podesi na bilo kakav LCD monitor.

Cijena: 4.64$ (cca 20ak kuna) + besplatna dostava, dostavljeno u roku od 2-3 tjedna [imam ju već 3 mjeseca]


Dojam: Ukratko, kamera nije za snimanje "domaćih" filmova (zvuk počne kasnit) no za komunikaciju ne bih preporučio bolje za tu cijenu, pogotovo zbog tog podesivog osvjetljenja, super mi je po noći jer je ova sobna rasvjeta slaba, ima i tipka iznad kamere kojom se podešava nekoliko efekata (sepia, B&W, negativ, red, blue, green, itd...)
Preporuka imati slušalice ako je zvučnik blizu ili glasan, ne javlja se jeka nego se izlazni svuk stišava [Win7].
NAPOMENA!!! kabl nije jako kvalitetno pričvršćen za kameru, sebi sam ga malo izvukao iz kamere kad mi je zapela (malo jače sam povukao), no i dalje radi odlično.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2011. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Naziv: Power Beam LED Safety Warning Flashing Bike Bicycle Flashlight Light Lamp Headlight Torch 01

Webshop: BuyInCoins

Cijena: 3.84$, besplatan shipping

Opis: vidi sliku Very Happy led komplet svjetlo+zadnje svjetlo za bicikl, LED. Kupio prekjučer, čekam da stigne pa ćemo vidjeti Smile

na ebayu skoro dolar i po jeftinije. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.08.2011. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: › na ebayu skoro dolar i po jeftinije. Very Happy

Au jebemu miša, umrijet ću od skoro 7,73 kn.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 7:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja kupio tu power beam lampu u šparu (nije mi se dalo čekati da mi dođe u hr preko nekog online shopa)

i mogu reći da sam se totalno razočarao lampom, tolko je klimava i jadna da mi je nakon 5m vožnje po tvrđi pala sa tog nosača i rastavila se ....

nadam se da će ti ova bar malo poslužiti Very Happy

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.08.2011. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam ju isto kupio preko ebaya i što reći. Koliko novaca toliko muzike, ali bar lijepo svijetli Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 13:16 
Naslov:  Re: Gadgeti - zanimljivi dealovi ili pronalasci [Internet shopping - eBay, DealExtreme i sl.]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ga Frost onda... bacili u vjetar ti 4$, ja 2.5$. dode nam na isto... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2011. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korisne male alatke za stalno imati u ruksaku, torbici i sl. Moguce i kao privjesak, ali po mom ukusu - pretesko. Nije neka luda kvaliteta, ali ce pomoci u nuzdi i kad ste daleko od pravog alata. ;-)

Imam oba i zgodno ih je imati uz sebe...

Stainless Steel Pocket Folding Pliers + Screwdriver + Knife + File Toolkit

Cijena: 3,80$
Dostava: besplatna




i drugi, slican...
Stainless Steel Pocket Folding Pliers + Screwdriver + Knife + File Toolkit



_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2011. 22:21 
Naslov:  Re: Gadgeti - zanimljivi dealovi ili pronalasci [Internet shopping - eBay, DealExtreme i sl.]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakon sto su mi stigla svjetla za bicikl nakon tocno 14 dana, hmm... toplo vam preporucam da zaobidete u sirokom luku ta power beam svjetla za bicikl.

danas prvi puta koristio i mogu reci... nosaci su katastrofa, i jedan i drugi. nosac za prednje svjetlo mi se slomio, a isto tako je riknulo i samo svjetlo. nakon tocno 10 minuta koristenja i 4 bankine.

nabijem Kineze na //beeeep//. no, koliko para, toliko muzike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2011. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › BuyInCoins - Web Camera 6 LED + Microphone
OPIS:Obična mala kamerica sa podesivim osvjetljenjem [6xLED], USB priključak [nema ovog za mikrofon kao na slici nego je sve u jedan], jednostavno postolje koje se bez problema podesi na bilo kakav LCD monitor.

Cijena: 4.64$ (cca 20ak kuna) + besplatna dostava, dostavljeno u roku od 2-3 tjedna [imam ju već 3 mjeseca]


Dojam: Ukratko, kamera nije za snimanje "domaćih" filmova (zvuk počne kasnit) no za komunikaciju ne bih preporučio bolje za tu cijenu, pogotovo zbog tog podesivog osvjetljenja, super mi je po noći jer je ova sobna rasvjeta slaba, ima i tipka iznad kamere kojom se podešava nekoliko efekata (sepia, B&W, negativ, red, blue, green, itd...)
Preporuka imati slušalice ako je zvučnik blizu ili glasan, ne javlja se jeka nego se izlazni svuk stišava [Win7].
NAPOMENA!!! kabl nije jako kvalitetno pričvršćen za kameru, sebi sam ga malo izvukao iz kamere kad mi je zapela (malo jače sam povukao), no i dalje radi odlično.

mom bratu nije trajala ni 10 dana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2011. 1:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatalni_cevap je napisao/la: ›
mom bratu nije trajala ni 10 dana...

iščupao kabl ili samo riknulo?

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2011. 5:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
fatalni_cevap je napisao/la: ›
mom bratu nije trajala ni 10 dana...

iščupao kabl ili samo riknulo?

samo riknilo, odjednom ga vise ne prepoznaje komp. (isprobano na vise kompova), kontaktirao je i tamo tog kineza al nista konkretno nije znao rec, bio je i neki cd al nije pomoglo. koda je prerezan kabal, a nije hah. radilo je sve fino na pocetku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Općenito je tehniku s takvih stranica zeznuto naručivati... ja sam naručila miš za komp koji je savršeno radio do jednoga dana, kada je iz čista mira prestao raditi, a kada sam ga dala bratu da rastavi i popravi vidio je koliko je sve loše zalemljeno, zalemio ponovno i sada opet savršeno radi Smile Hoće to tako kad koriste kineske lemilice XD Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2011. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › Potvrda da je ovo super kupnja. BuyInCoins je pouzdana stranica i ima cijene cesto nize od svih prodavatelja [osim vlastitog profila Wink] na eBayu...

... što dovoljno govori o kvaliteti proizvoda koje prodaju.

Frost je napisao/la: ›

Nosači su opća katastrofa, slabi, klimavi, nekvalitetno izrađeni. Zadnje svijetlo ima par super modova treperenja, al pošto je nosač puknuo već kod montaže...

Jedini Kinez kod kojeg kupujem odsad pa nadalje je iz Hong Konga.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2011. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: › Jedini Kinez kod kojeg kupujem odsad pa nadalje je iz Hong Konga.
;-) Mislis da taj u Hong Kongu sam pravi ta svjetla?! ;-)

Ovakva svjetla pravi puno raznih proizvodjaca. Iako izgledaju jednako (ili se poneki razlikuju po sitnim detaljima/modovima trperenja) - ima poveci broj providera.

Da, kupnja preko eBaya, odnosno "od Kineza" ima i svoje rizike. Ali, uz pravi prigovor, poslat ce oni opet svjetla za dz ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nosači su opća katastrofa, slabi, klimavi, nekvalitetno izrađeni. Zadnje svijetlo ima par super modova treperenja, al pošto je nosač puknuo već kod montaže...

Jedini Kinez kod kojeg kupujem odsad pa nadalje je iz Hong Konga.

sva sreca pa sekundarno ljepilo cuda radi. potpuno ista stvar i kod mene... zadnji nosac se slomio pri ugtradnji, dok se prednji slomio pri prvoj voznji.
i sad uopce nemam pojma koja da kupim svjetla za bicikl.
jel netko mozda ima iskustva sa onim silikonskim frog svjetlima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: