Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2010. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć sam ipak otišla i bilo je odlično! Violina u kombinaciji s houseom divno zvuči!

A moram priznati da sam se iznenadila velikim brojem posjetitelja...

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2010. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Vlada_men"]
dosta mi je čitati više komentare nadobudnih balavaca koji misle da su altenaivni i kul i slušaju neke leteće, rundeke i šta ti ja znam šta.
napokon da mogu doći u grad na neki normalan koncert i zarakijati sa sa ekipom da mi ne trešte neki metalci, punkeri kojima normalan čovijek nemože razabrati šta pjevaju.
jelena rozga za razliku od njih bar ima šta za pokazati i pjeva o ljubavi.
nećemo mi daleko sa ovakvom omladinom.
[/quote

nekad je puno pametnije šutjeti! Smile
ti ako ne razumiješ punk,rock,metal glazbu nemoj je komentirati nego uživaj na rozgi i buliću zajdno sa svojim istomišljenicima.
hvala bogu da ima pametnih poput tebe da ovu omladinu izvedu na pravi put..uz bulića,rozgu i rakiju!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2010. 16:45 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): › pa očito je kad ja na slici vidim dosta studenata Very Happy

puno,ljudi se zabavili..jebe te to? Mr. Green


ja nisam vidio studenata tamo, a i to mi nije zabava nikakva, štala. link koji sam stavio govori više od 1000 riječi :*


kako nije zabava? daj ne pričaj gluposti. ljudi skaču i smiju se, šta je to koji kurac onda?


Pa ti idi onda smij se i skači, meni to nije zabava nego mi je to glumljenje retardiranog alkoholičara. Zagrljen pjevati gori gora, gori borovina. Daleko od zabave, puno mi je zabavnije sjediti pred fejsom i sam sa sobom pit.


pa ja ne vjerujem da si tolko sav u sebi da ne možeš shvatit da je to nekom zabava Shocked


pa meni to nije zabava, općenito mi mjesta i događaji na kojima ljudi gledaju poprijeko druge nisu zabava. Jel bi tebi bila zabava tamo doći i da ti dobacuju zbog kose kao što si rekao da si u Q-u imao iskustava. nije mi to zabava. Zabava mi je gdje je pozitivna atmosfera, da mogu s bilo kim popričati, zajebavat se, plesati..


TEBI to nije zabava. that's the point.
i nisam u q imao iskustava takih, nego ispred tamo na ulici Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2010. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › Članak za sjedi pet Very Happy

http://www.glas-slavonije.hr/mvijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=8486


Političke trzavice, koje se spominju u članku, očito još nisu završene Very Happy


Članak je dobar, ali već je sve napisano. No, zato ima jedan fenomenalan dodatak, a to je izjava onog nekakvog predstavnika organizatora, imenom i prezimenom Nikola Volarić.

Pa kaže Niki:
""Mislim da je najbolji odgovor kritičarima pun Bastion, u kojemu su ljudi uživali na koncertu Mate Bulića. Među njima bili su i profesori, ekonomisti, liječnici, budući intelektualci... Zar to nije razina? To je i dokaz da Bulićeva glazba nije ruralna, nego urbana, što god neki tvrdili."

Ovo je samo smiješno.

Ali ovo je upravo žalosno:
"Uostalom, na ovoj priredbi ima i niz alternativnih sadržaja, kao što su predstave, projekcije filmova i izložbe studenata".

O kakvim se gorštacima ovdje radi, najbolje ćemo shvatiti iz ove izjave. Nikiju su predstave, filmovi i izložbe alternativan sadržaj, sam po sebi!

Niki, studente, ako već ne ideš u kazalište, ne gledaš filmove i ne posjećuješ izložbe (što je nekakav minimum građanske kulture), onda barem uzmi jednom u životu knjigu u ruke, neka to bude riječnik stranih riječi, pa pogledaj što znači alternativno.

Možda je Niki u stvari u pravu. Možda je mladež na tom stupnju intelektualnog razvoja, nazovimo ga krapinskim, da su predstave, filmovi i izložbe postale alternativna kultura, a mainstream su požari na gorama, pjančevanja sa rukama u zraku, znoj, harmonika i urlikanje u glas. Mislim da ipak nisu. Samo su se institucija dohvatili Niki i kompanija, Hdz-ovsko pećinska populacija, i oni nam nameću svoju "kulturu". Proći će i to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2010. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima ovdje kretenoidnih spodoba kolko oćeš. bile to primitivčine ili ovi koji se prave uglađeni i kulturni intelektualci pa pokušavaju na "pametan" način dokazati zašto je oljm smeće. užas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2010. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa kaže Niki:
""Mislim da je najbolji odgovor kritičarima pun Bastion, u kojemu su ljudi uživali na koncertu Mate Bulića. Među njima bili su i profesori, ekonomisti, liječnici, budući intelektualci... Zar to nije razina? To je i dokaz da Bulićeva glazba nije ruralna, nego urbana, što god neki tvrdili."

Ovo je samo smiješno.

Ali ovo je upravo žalosno:
"Uostalom, na ovoj priredbi ima i niz alternativnih sadržaja, kao što su predstave, projekcije filmova i izložbe studenata".

O kakvim se gorštacima ovdje radi, najbolje ćemo shvatiti iz ove izjave. Nikiju su predstave, filmovi i izložbe alternativan sadržaj, sam po sebi!

Niki, studente, ako već ne ideš u kazalište, ne gledaš filmove i ne posjećuješ izložbe (što je nekakav minimum građanske kulture), onda barem uzmi jednom u životu knjigu u ruke, neka to bude riječnik stranih riječi, pa pogledaj što znači alternativno.


osijek031.com smile predobro.

moj se stav o glazbi općenito zna..ali!
ne možeš napisat da je Bulićeva glazba URBANA...ne možeš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2010. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Politika nema šta tražit u studentskom zboru. Zakonom zabraniti da članovi studenstkog zbora budu pripadnici bilo koje političke opcije.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2010. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"iz petnih zila su pjevali profesori, ekonomisti, liječnici, budući intelektualci "
kakva tuga hahhh

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2010. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima slika od sinoć?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit će kasnije vjerojatno. Vidjela sam Daniela tamo Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › ima ovdje kretenoidnih spodoba kolko oćeš. bile to primitivčine ili ovi koji se prave uglađeni i kulturni intelektualci pa pokušavaju na "pametan" način dokazati zašto je oljm smeće. užas


Užas je jedino kad po takvoj vrsti događaja malo pljuješ, a malo opravdavaš. To je jedino na svijetu užas. Svatko ima pravo na mišljenje, al da ti se mišljenje mijenja svaka 3 mjeseca, e to je užas. xDD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2010. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: OaLJM - Osječko after ljeto mladih 2010. - šesti [zadnji] dan
[Foto: Daniel Antunović][11.-16.10.2010.]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.10.2010. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › ima ovdje kretenoidnih spodoba kolko oćeš. bile to primitivčine ili ovi koji se prave uglađeni i kulturni intelektualci pa pokušavaju na "pametan" način dokazati zašto je oljm smeće. užas


Užas je jedino kad po takvoj vrsti događaja malo pljuješ, a malo opravdavaš. To je jedino na svijetu užas. Svatko ima pravo na mišljenje, al da ti se mišljenje mijenja svaka 3 mjeseca, e to je užas. xDD


a tko to radi ovdje? nadam se da ne misliš na mene jer nisi sam svoje mišljenje iznosio niti sam u gornjem postu mislio na tebe Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Subo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2010. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez obzira što mislim o samom događanju, sramota je da u petak nisu mogli ući svi koji su htijeli zbog manjka prostora... naime, SZ predstavlja 20 tisuća ljudi i ako se nešto radi za studente, valjda se radi za više od 300 ljudi...

_________________
Our greatest glory is not in never falling but in raising every time we fall
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2010. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječko after ljeto mladih rest in peace!

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: