Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - Galerija 031

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.10.2010. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebo vas bog, ako dečko kaže da to radi volonterski onda to radi volonterski. nije da se tu mora/ima opravdavati nekome

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrkonjić
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednostavno se ne isplati...
Night5talker je napisao/la: ›
uf sve se bojimo kako je to volonterski rad, asmo me zanima kaki je honorar kad je jole prošle godine malo veci iznos a da tebi nebi dali kunu da pokrijes "telekomunikacijske" troskove...
program je preloš
bolje da ste napravili neku 1 noć sa super bendom a ne dovodit neke babe i dede koji ce mi trabunjat
nadam se da ce vas policija ugasit, kao sto je ugasila i SAFT (čiji je program ako ništa drugo bio bolji). uopce se necdim sto maldi isljeavaju ovo podrucije pa tu samo cobani ostaju i cobani dolaze

neinformiran si... površan... i osuđivački nastrojen i sam doprinosiš mojoj teoriji. ponavljam, držite se vi vašeg mišljenja i nemojte doći... sada vas i molim da s takvim stavom ne dolazite igdje, kamoli na ovakvu manifestaciju koja promiče zabavu, a ne "hejterizam". pred zakonom i onim objektivnima, naši su računi čisti.

što se tiče tvojih insinuacija, noćni vrebaču, da - volonterski je. psihologija kaže - bojiš se onoga što bi ti mogao na toj poziciji napraviti, jer to je onda tebi logično za pretpostaviti. prošle godine nisam bio u sz-u tako da jole nema veze sa mnom.
suzdrži se klevete, molim te...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uvijek_Kontra
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.10.2010. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Portal koji je prenio gore navedenu najavu samo je pokazao svoju profesionalnost i svoju orijentiranost.

031 se više ne može zvati neovisnim medijem nego revolucionarističkim medijem.

Iskreno malo sam se smirio jer sam proučio ljude koji su komentirali sve ove postove najave. Usporedio ih sa komentarima na prethodni OLJM 2009. i onda dobio vrlo jasnu sliku profila tih ljudi i donio jasan zaključak. U zadnjih dvije ili tri godine u zboru su ljudi koji slušaju domaću zabavnu glazbu pa po programu i pokoji alternativac, dok do prije tih tri godine su bili punkeri i sl. Očito da oni ne mogu njima pomoći jer koliko vidim punk is dead... Očito da se ne mogu probiti nigdje pa tako ni u zbor, jedino što znaju je ovdje pljuvati nečiji trud. No nema veze, ako je tih pljuvaća 40 a 20 tisuća studenata na osječkom sveučilištu onda mogu reći da samo mlate praznu slamu.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.10.2010. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je pank mrtav što ga stalno spominješ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.10.2010. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek_Kontra je napisao/la (Pogledaj post): › Portal koji je prenio gore navedenu najavu samo je pokazao svoju profesionalnost i svoju orijentiranost.

031 se više ne može zvati neovisnim medijem nego revolucionarističkim medijem.

Iskreno malo sam se smirio jer sam proučio ljude koji su komentirali sve ove postove najave. Usporedio ih sa komentarima na prethodni OLJM 2009. i onda dobio vrlo jasnu sliku profila tih ljudi i donio jasan zaključak. U zadnjih dvije ili tri godine u zboru su ljudi koji slušaju domaću zabavnu glazbu pa po programu i pokoji alternativac, dok do prije tih tri godine su bili punkeri i sl. Očito da oni ne mogu njima pomoći jer koliko vidim punk is dead... Očito da se ne mogu probiti nigdje pa tako ni u zbor, jedino što znaju je ovdje pljuvati nečiji trud. No nema veze, ako je tih pljuvaća 40 a 20 tisuća studenata na osječkom sveučilištu onda mogu reći da samo mlate praznu slamu.....


O bože siđi pa vidi, koji si ti paćenik, i zašto si napravio novi nick da možeš tu srat, mogao si i na starom svom. Jedina zamjerka ovom forumu i administraciji je što ne prati tko ima multiacc pa da vam obrišu i novi i stari i banaju sa foruma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uvijek_Kontra
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.10.2010. 2:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da samo mi pomozi kak se aplodaju slike tu na 031 onak da se vide pa da mogu napraviti upravu i nadzorni odbor alternatorskog OrLJMa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 2:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ja kontam da će biti super. Evo čak je i jučer bio warm up:



_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 98
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 6:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

netko tu mora biti lud! koliko ja vidim, a samo promatram sto po forumu, sto po gradu nikom se ovaj program ne sviđa osim SZ-a... iskreno se nadam da ce odaziv potvrdit drugacije jer bolje i losa organizacija nego nikakva. Osobno ne planiram ici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Meduzza
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 6:46 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko reče " Slika sve govori" .... Laughing
Katastrofa! Na šta je spalo OLJM!!!! Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolja riječ je sramota

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
soulrelic
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono sto ce mene vidjet je koncert klasicne glazbe i ovaj lik na didgu (napokon da je neko kod nas poceo to svirat)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Samo sam elokventan, obrazovan i pokušavam omogućiti točne informacije.

Mrkonjicu, zamoli nekog pored tebe da ti bumbacicom probusi plast od ega, jer ti zaklanja pogled. Fascinirao si nas svojom elokventnoscu kojom se i sam ponosis. Doista, "omniscijentno" nije rijec koji bi upotrijebio prosjecan student.

No, ovdje nije rijec o tebi i tvom egu, o tvojoj nakani da neinformiras medij na kojem se pojavljuju kritike tvog rada. Na srecu, zeljeznicke kompozicije prema koncentracijskim logorima su odavno stavljene van voznog reda, tako da se ekipa s 031 nema zbog cega brinuti.

Zelis li da ljudi hvale tvoj rad?! Pogledj program npr. OLJM-a 2006. i OLJM 2007..

I, kad vec neki ovdje dijele lekcije o ponudi i potraznji, predlazem im da sljedece godine dovedu Halida Beslica. Jamcim apsolutno najvecu posjecenost ikad.

Cuda da se dese...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2010. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Citat: › Samo sam elokventan, obrazovan i pokušavam omogućiti točne informacije.

Mrkonjicu, zamoli nekog pored tebe da ti bumbacicom probusi plast od ega, jer ti zaklanja pogled. Fascinirao si nas svojom elokventnoscu kojom se i sam ponosis. Doista, "omniscijentno" nije rijec koji bi upotrijebio prosjecan student.

No, ovdje nije rijec o tebi i tvom egu, o tvojoj nakani da neinformiras medij na kojem se pojavljuju kritike tvog rada. Na srecu, zeljeznicke kompozicije prema koncentracijskim logorima su odavno stavljene van voznog reda, tako da se ekipa s 031 nema zbog cega brinuti.

Zelis li da ljudi hvale tvoj rad?! Pogledj program npr. OLJM-a 2006. i OLJM 2007..

I, kad vec neki ovdje dijele lekcije o ponudi i potraznji, predlazem im da sljedece godine dovedu Halida Beslica. Jamcim apsolutno najvecu posjecenost ikad.

Cuda da se dese...

@mungose... Nije da se volimo, al ova ti je doooobra... Rijetko ovo kažem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slevak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 89
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 10:19 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. (OaLJM) - program
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Citat: › Samo sam elokventan, obrazovan i pokušavam omogućiti točne informacije.

Mrkonjicu, zamoli nekog pored tebe da ti bumbacicom probusi plast od ega, jer ti zaklanja pogled. Fascinirao si nas svojom elokventnoscu kojom se i sam ponosis. Doista, "omniscijentno" nije rijec koji bi upotrijebio prosjecan student.

No, ovdje nije rijec o tebi i tvom egu, o tvojoj nakani da neinformiras medij na kojem se pojavljuju kritike tvog rada. Na srecu, zeljeznicke kompozicije prema koncentracijskim logorima su odavno stavljene van voznog reda, tako da se ekipa s 031 nema zbog cega brinuti.

Zelis li da ljudi hvale tvoj rad?! Pogledj program npr. OLJM-a 2006. i OLJM 2007..

I, kad vec neki ovdje dijele lekcije o ponudi i potraznji, predlazem im da sljedece godine dovedu Halida Beslica. Jamcim apsolutno najvecu posjecenost ikad.

Cuda da se dese...


Svaka čast! Definitivno najjači komentar koji sam na forumu pročitao duže vrijeme.
Dajte čovjeku da piše neku kolumnu, stvarno mi je uljepšao dan Wink

_________________
KISIK JE OTKRIVEN TEK 1874. NIJE UTVRĐENO KAKO SU LJUDI PRIJE DISALI.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jelena rozga i mate bulić jel to neka zajebancija... zar su studenti postali mongoloidi sa istančanim ne-ukusom za dobar zvuk... tbh ovo je za zatvor žao mi je svake kune koju građani daju za ovaj tip žgadije neradnika koji će eventualno po ukusu za muziku i kulturu završiti kao poslušnici neke kvazi korumpirane stranke (ime nije bitno) nego građani u koje se ulaže i očekuju velike stvari
haha kakva govnarija, netko treba odgovarati za ovo sranje, i neko bi trebao dići svoj glas
ima li uopće u ovom gradu ljudi kojima je do nečega stalo, estetike, kulture ili smo osuđeni iz godine u godinu na ovaj očaj i infiltriranje političkih aparatčika u studentske zborove i sve moguće segmente naših života i društva
apeliram na studente sa zdravim razumom da zaustave ovu govnariju i kažu ne moronima distancirajte se od ljudi sa rektumom umjesto glave... recite ne za sve nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: