Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Old Bridge Pub, Osijek - misljenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2006. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
ma 4 ona trokuta od tepsijaša. po kile erdingera je 17.5 kn u obp-u.
meni je najjače bilo kad sam odvela malog brata tamo na papanje tih "famoznih" sendvi. tražio on da mu donesu kečap koji se inače ne dobije uz taj sendvič. i dobio ga! idem ja platit, a na računu, između ostalog, stoji "ketchup, 1 kom, 0.01 kn". nisam mogla vjerovat pa sam mjesec dana svima pokazivala taj račun...


Opet ne kuzim. Danas sam osobito glup. Smile

Znaci 4 trokuta od tepsijasa je 15 kuna ? Il je samo jedan trokut 15 naku ? Sa il bez pomesa ? ok, skuzio sam da je bez erdingera...

ovako... uzmeš četr šnjite od tepsijaša i ono sve šta ide unutri u senfič. od tih šnjita napraviš dvije sendve pa svaku po dijagonali prepoloviš da dobiješ spomenute trokute. uz ta 4 trokuta dobiješ jednu porciju pomfrita i to ti je sve 15 kunića. doar tek

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2006. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
ovako... uzmeš četr šnjite od tepsijaša i ono sve šta ide unutri u senfič. od tih šnjita napraviš dvije sendve pa svaku po dijagonali prepoloviš da dobiješ spomenute trokute. uz ta 4 trokuta dobiješ jednu porciju pomfrita i to ti je sve 15 kunića. doar tek


Hvala, ali sad se pojavio drugi problem...

kako povuci dijagonalu na trokutu ??

osijek031.com smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2006. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi čovjek vjerovo kolko strpljenja za koji su a bit slow ima teta paperje, al sad se zajebavaš. najbolje se uči iskustvom. stoga trk u paekaru po veknu iz tepsije

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2006. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cek.. sad mi opet nije jasno... jel to pricamo o pekari il pekarni il obp-u ?

glupe'l igre niš' ne kontam Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: