Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Old Bridge Pub, Osijek - misljenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2006. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako god bilo, lokot je u bravi do daljnjega.

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2006. 6:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daaaaaaj, ozbiljno? Čovječe, inspekcije su gadno navalile na Osijek (osobito inspekcija rada ima ofenzivu na Osijek, vidite samo Kaufland!), a sad, kad smo izgubili najmondenije mjesto za izlazak, ja ne znam kako ćemo mi kao građani to preživjeti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2006. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja i dalje živ, kava pomaže...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2006. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se mene pita-iskreno i treba. Sve sto nije cisto treba snositi sankcije i troskove. Jer ljudi znaju pa riskiraju. Ocito imaju toliko novca da ih to ne brijne pretjereano. A radnici zasluzuju svoju placu i da budu placeni za ono sto rade

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2006. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno izgleda uredno, i na prvi pogled vidi se da je ulupano para i para...

Masivno drvo, ogroman sank sa odlicnim izborom pica. Naruci sto ti srce pozeli, od kave do rakije. Jedino se moras strpiti neko duze vrijeme da ti to i stigne.

Ne bih rekao da su konobari prespori. Jednostavno ih je premalo, a jos ih dodatno usporava notebook na kojem ih nitko nije poucio kako se radi.

Nadalje, prakticki zatvorena terasa nema svoj pravi smisao. Jedini pogled je 4 zida koja te okruzuju kao da si u zatvorskom dvoristu, doduse isto kulturno uredjena.

Prostor samog Puba je ogroman, ali moja zamjerka je to sto nema WC-a u prizemlju, nego samo na katu i u podrumu. Svi znamo nuspojave i produkte piva koji te jednostavno tjeraju na toalet, a tebi je blize otici u susjedni lokal nego se gurati do podruma ili na kat....

Cijene su stvarno pristojne. Osjecko toceno od pola kile je 8 kn, doduse razvodnjeno, ali sto bi vi za 8 kn. Za sada je prihvatljivo, samo hoce li zazivjeti.

E da... i glazba je katastrofalna... Ako su htjeli napraviti irski pub, onda su to mogli potkrijepiti i sa irskom glazbom, naravno ne stalno, ali zasto ne organizirati npr. Veceri ispijanja piva uz irsku nacionalnu glazbu.
Ipak Pub bi trebao biti Pub!

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2006. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glazba im je jadna, nikakva.. totalno bzvz. A ako cemo iskreno I'm addicted to good music. A ono je glazba za ne znam... ma fuj-imam totalnu averziju prema tom mjestu i ne idem tamo da mi daju i ponude ne znam sta i taman da se sve drugo zatvori jedino to ostane radit... nema sanse jednostavno. Ne cini dobar kaf/pub samo dobro uređen prostor. Cine ga ljudi, usluga i dobra glazba.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
korisnik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2006. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › A ako cemo iskreno I'm addicted to good music.


A šta je to po tebi dobra glazba? Tamo ima itekako dobre glazbe, pitanje je šta ti voliš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2006. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Ne cini dobar kaf/pub samo dobro uređen prostor. Cine ga ljudi, usluga i dobra glazba.


Istina. Eo jučer bila tekma sa Španjolskom. Htio sam je negdje u gradu pogledati i pao mi na pamet onaj gornji dio OBPa. Prostor + plazma se činila kao dobitna kombinacija. No kao što kažeš, nije prostor ono što čini Pub. Puštala se neka bezlična glazba, ljudi ukurcu, kao u kazalištu na puzi između činova. Very Happy

Uglavnom 2. poluvrijeme sam odgledao kod kuće...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2006. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Ne cini dobar kaf/pub samo dobro uređen prostor. Cine ga ljudi, usluga i dobra glazba.


Ja bih dodala, i atmosfera, iako to nije nešto što mogu lako definirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2006. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

korisnik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › A ako cemo iskreno I'm addicted to good music.


A šta je to po tebi dobra glazba? Tamo ima itekako dobre glazbe, pitanje je šta ti voliš.

Eh, pogledaj samo sto misle ostali ljudi u postovima ispod pa mozda bude jasnije. A to da tamo ima itekako dobre glazbe... ima, ali kako za koga. Budimo iskreni-jazz je nekad mozda bio popularan, sada nije. Naravno da sve vrste glazbe trebaju biti zastupljene, ali sad bas nemojmo pretjerivati. Old Pub bi meni bio ok mjesto za recimo otici na coffee da je coffee dobra,a li nije dobra i posluga nije dobra i jos ni glazba ne valja. I ne zelim vise nist reci. Ljudi s mozgom i stavom znaju sto sam htjela reci. Ostali citajte do iznemoglosti, mozda shvatite my point Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2006. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne ljuti se, Catherine... Stvarno nije mišljeno ništa loše (ili sam opet naivna?)

Meni je totalno jasno da mjesto o kojem imaš nepovoljan prvi dojam neće ni zaslužiti priliku za drugi (na to bi ugostitelji prvi trebali paziti, a ovi su se u tom debelo zahe...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gundjalo_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2006. 22:10 
Naslov:  Re: Old Bridge Pub, Osijek - misljenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam bio, nisam vidio, ali kad uzmem aritmeticku sredinu vasih odgovora ispadne:
"...zlatni papgaj, tata plaća sve račune,
....zlatni papagaj, jer mi smo snobovi!..."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
korisnik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2006. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): ›
korisnik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › A ako cemo iskreno I'm addicted to good music.


A šta je to po tebi dobra glazba? Tamo ima itekako dobre glazbe, pitanje je šta ti voliš.

A to da tamo ima itekako dobre glazbe... ima, ali kako za koga.


That's the point! Ako ti se sviđa - ideš tamo, ako ne - ne ideš. Ideš tamo gdje ti odgovara. Nemoj da se ljutiš, želim samo reći da bi u gradu trebalo biti više tematskih lokala tako da mi konzumenti imamo mogućnost izbora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve što ću ja raći da ima je klopa mrak....

Kraljevski sendwich - jedna porcija dvoje ljudi s velikim apetitima, sigurno....

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2006. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad ću tamo na klopu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: