Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko to tamo ima besplatan prijevoz?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
heaven_can_wait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2010. 10:45 
Naslov:  Tko to tamo ima besplatan prijevoz?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svoj užoj i široj rodbini, prijateljima i poznanicima djelatnika GPP-a besplatan prijevoz. Požurite. Još malo pa nestalo. - Zaključak je koji bi se mogao donijeti na temelju nedavno viđenog prizora u jednom od osječkih tramvaja. Stari mi radi u GPP-u - izjava je mladića s pomoću koje se oslobodio plaćanja karte i nonšalantno ušetao među obične smrtnike koji ne uživaju takvu privilegiju. U nekom drugom vremenu ili dimenziji, takav postupak bi vjerojatno izazvao određeni bunt, no sve što se moglo čuti prilikom mladićevog ponosnog šepurenja kroz tramvaj je eventualni blagi uzdah vjerojatno popraćen mišlju: Ah, navikli smo. Mislim da je ovo pravi trenutak da se poslužim onom starom internetskom, WTF? Il'ti po naški, koji kurac? (Pardon my French, ali ne volim cenzuru) Zašto smo utihnuli i kad smo to postali imuni na bahata stvorenja koja, nažalost, ne šetaju samo tramvajima?

Da bi se i sama uvjerila u funkcionalnost ove metode, prilikom ulaska u tramvaj poslužila sam se istom rečenicom + prezime određenog gospodina, koje je iskoristio i spomenuti mladić. Što mislite, je li upalilo? (I ne brinite, izašla sam na sljedećoj stanici)

Je li oduvijek bilo tako ili samo nedovoljno koristim javni prijevoz?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Seal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: DGO
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da podijeliš prezime s nama običnim smrtnicima? Obećavamo da ćemo ga koristiti samo u hitnim i nužnim prilikama Very Happy

Hrvatska je zemlja koja napreduje iz tranzicije u raspad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj prezime...pa da vidimo da li to stvarno funkcionira..Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Friedrich
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 11:04 
Naslov:  Re: Tko to tamo ima besplatan prijevoz?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja znam jednog "momka" koji ima oko 26 god a dobio je penzionersku butru Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, oduvijek je tako...I to ne samo u slučaju koji si navela (GPP), već i u ugostiteljskim objekatima, kod frizera, automehaničara...

Ukratko, svatko tko može iskoristiti svoj ili roditeljski položaj - iskoristi ga. Treba li kriviti nekoga takvoga - ne treba jer bi velika većina nas jednako postupila.

Btw. Djeca djelatnika GPP-a već dugo imaju besplatan prijevoz, ali u vidu butri (znam zbog jednog poznanika).

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
J. R. Hartsock
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2010. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto se on može vozit besplatno, a ja ne? Zašto netko ima negdje prednost, a ja ne? zašto on prije reda, a ja ne? zašto baš on, a ne ja?

E to je problem... zašto ne i ja?

Sumnjam da bi netko od vas tko se može bespla voziti tramvajem, stvarno odrekao te privilegija i izvadio 10 (ili koliko već) čuna pa platio jebenu kartu?!?!
Zar bi vi platili kartu ako se možete bespla vozit?

Ako imaš neku štelu za nešto djabe, naravno da ćeš to iskoristit, upade za koncert/utakmicu, prometne kazne i štatijaznam.

Zašto nešto platit, ako se može đabe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2010. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš tako. Svi koristimo besple ako iz nekog razloga možemo. Pa nismo ovce. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije problem što se netko vozi besplatno.Problem je što se ja ne mogu vozit,a on može.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2010. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

J. R. Hartsock je napisao/la: ›
Sumnjam da bi netko od vas tko se može bespla voziti tramvajem, stvarno odrekao te privilegija i izvadio 10 (ili koliko već) čuna pa platio jebenu kartu?!?!
Zar bi vi platili kartu ako se možete bespla vozit?

Ako imaš neku štelu za nešto djabe, naravno da ćeš to iskoristit, upade za koncert/utakmicu, prometne kazne i štatijaznam.

Zašto nešto platit, ako se može đabe.

Točno to. Pa da se mogu vozit besplatno, vrlo je vjerojatno, ne ne, sigurno je da bi to i radio. Isto tako vrijedi manje više i za ostalo.
Zašto nešto plaćat ako ide drugačije.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2010. 16:15 
Naslov:  Re: Tko to tamo ima besplatan prijevoz?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heaven_can_wait je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da bi se i sama uvjerila u funkcionalnost ove metode, prilikom ulaska u tramvaj poslužila sam se istom rečenicom + prezime određenog gospodina, koje je iskoristio i spomenuti mladić. Što mislite, je li upalilo?


tebi je stvarno dosadno u životu.
možda da napraviš priču o ovome za provjereno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
Da, oduvijek je tako...I to ne samo u slučaju koji si navela (GPP), već i u ugostiteljskim objekatima, kod frizera, automehaničara...

Ukratko, svatko tko može iskoristiti svoj ili roditeljski položaj - iskoristi ga. Treba li kriviti nekoga takvoga - ne treba jer bi velika većina nas jednako postupila.

Btw. Djeca djelatnika GPP-a već dugo imaju besplatan prijevoz, ali u vidu butri (znam zbog jednog poznanika).


imala jesu dok nije dosao medić,onda je bilo platis samo izradu one stare mjesečne,i svaki mjesec odes u gpp podici talon,markicu, a sada s butrama toga vise nema,svi plaćaju po redovnim cijenama..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
Btw. Djeca djelatnika GPP-a već dugo imaju besplatan prijevoz, ali u vidu butri (znam zbog jednog poznanika).


Poznanik te laže, ili u najmanju ruku nije dobro informiran. Djeca djelatnika, odnosno njihovi roditelji kupuju svoju butru.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 16:29 
Naslov:  Re: Tko to tamo ima besplatan prijevoz?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heaven_can_wait je napisao/la: ›
Svoj užoj i široj rodbini, prijateljima i poznanicima djelatnika GPP-a besplatan prijevoz. Požurite. Još malo pa nestalo. - Zaključak je koji bi se mogao donijeti na temelju nedavno viđenog prizora u jednom od osječkih tramvaja. Stari mi radi u GPP-u - izjava je mladića s pomoću koje se oslobodio plaćanja karte i nonšalantno ušetao među obične smrtnike koji ne uživaju takvu privilegiju. U nekom drugom vremenu ili dimenziji, takav postupak bi vjerojatno izazvao određeni bunt, no sve što se moglo čuti prilikom mladićevog ponosnog šepurenja kroz tramvaj je eventualni blagi uzdah vjerojatno popraćen mišlju: Ah, navikli smo. Mislim da je ovo pravi trenutak da se poslužim onom starom internetskom, WTF? Il'ti po naški, koji kurac? (Pardon my French, ali ne volim cenzuru) Zašto smo utihnuli i kad smo to postali imuni na bahata stvorenja koja, nažalost, ne šetaju samo tramvajima?

Da bi se i sama uvjerila u funkcionalnost ove metode, prilikom ulaska u tramvaj poslužila sam se istom rečenicom + prezime određenog gospodina, koje je iskoristio i spomenuti mladić. Što mislite, je li upalilo? (I ne brinite, izašla sam na sljedećoj stanici)

Je li oduvijek bilo tako ili samo nedovoljno koristim javni prijevoz?


isto tako na istu foru,prije jedno 3,4 godine,jedan momčić je usao u tramvaj i rekao: jel mogu ja bez karte, ja sam sin od toga i toga,da sad ne imenujem,znam i ime i doticnog zaposlenika gpp-a,na cije se ime taj momčić pokušao "šlepat", da bi se dogodilo što? vozač tramvaja je zaustavio tramvaj,ustao se,i opleo takvu šamarčinu tom momčiću da je ovaj zalegao u vrata,sve popraceno riječima: " kad sam ti otac onda ti mogu i šamar opalit" i onda mu je lijepo vozač otvorio vrata i ovaj je izasao van,ili ispao,ne sjećam se..poanta je,ne govori da si neciji sin/kćerka,ako ne znas za čije se ime predstavljas jer bi lako i ti mogla pobrati čuškana..jer ovaj momčić nije znao čije ime govori i da je naletio baš na svog "oca" Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2010. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
Nije problem što se netko vozi besplatno.Problem je što se ja ne mogu vozit,a on može.


Nitko se ne vozi besplatno, kao što ni obitelji djelatnika "Ukopa" nemaju besplatnu sahranu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2010. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
imala jesu dok nije dosao medić,onda je bilo platis samo izradu one stare mjesečne,i svaki mjesec odes u gpp podici talon,markicu, a sada s butrama toga vise nema,svi plaćaju po redovnim cijenama..


Moram priznati da smo taj razgovor vodili u vrijeme dok je bila stara mjesečna, tako da vjerujem vama koji kažete da više nije tako...

Ali u svakom slučaju, još uvijek stojim pro mišljenju koje sam dala nekoliko postova ranije Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: