Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li homoseksualni parovi posvajati djecu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2014. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): › Usput reci mi, kako usporediti dobrovoljan odnos dvoje odraslih ljudi i iskorištavanje djeteta seksualno zbog njegove dobi (naivnosti)?
Kad mi na to pitanje odgovoriš, kako to dvoje može biti isto, onda možeš pričati o nečemu, do tada... samo si jedna ribica u ovom moru riba koje pričaju piz*arije...
Problem nije u tome da se nešto pokušava pravdat, nego u shvaćanju da je nešto jednako neprirodno. Kao što je neprirodno da netko želi djete od 2godine, isto tako je neprirodno da netko želi osobu istog spola. Bolesno je...

Nitko im ne brani da se vole, samo im zabranom braka daju do znanja da to ponašanje nije društveno prihvatljivo, a čak i da su dali do znanja da je to nebi značilo da samim time nije bolesno! kužiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2014. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Reci mi molim te, opet te pitam, kako možeš uopće usporediti dobrovoljni odnos i zlostavljanje?
Uostalom koja razlika hoće li se ta zajednica nazivati brak ili istospolna zajednica?

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Reci mi molim te, opet te pitam, kako možeš uopće usporediti dobrovoljni odnos i zlostavljanje?
Uostalom koja razlika hoće li se ta zajednica nazivati brak ili istospolna zajednica?
Po neznam koji put nije usporedba dobrovoljnog odnosa i zlostavljanja, nego ponašanja jedinke. Nije problem terat svoje, problem je razumit o čemu priča sugovornik. Promjeni kut gledanja na problem, ako ovako ne ide...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2014. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ti si jedini koji ne mijenja kut gledišta, pošto stalno piliš isto i jedini argument ti je da je homoseksualnost bolest, i da je jednaka pedofiliji.
Ta dva pojma, ne smiju i ne mogu uopće biti jedan pokraj drugog a kamoli uopće uspoređivati ih. Govorili mi o ponašanju jedinke ili skupine sasvim je svejedno, homoseksualna veza predstavlja DOBROVOLJAN ODNOS DVOJE ODRASLIH LJUDI KOJI SHVAĆAJU POSLJEDICU TAKVOG ODNOSA, dok pedofilija je PSIHIČKA (ne samo psihička) BOLEST POREMEĆAJA SEKSUALNOG NAGONA kojom se ugrožavaju mlade žrtve posebno ranjive zbog svoje dobi. Ta dva pojma nemaju niti jednu dodirnu točku, zato molim te predstavi mi neki drugi argument, kojeg naravno nemaš...
I nakraju krajeva dolazimo do poante da je tvoj jedini argument : homoseksualnost je neprirodna, po tvojem mišljenju bolesna, i izjednačena s pedofilijom.. to nije argument...

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Pa ti si jedini koji ne mijenja kut gledišta, pošto stalno piliš isto i jedini argument ti je da je homoseksualnost bolest, i da je jednaka pedofiliji.
Ta dva pojma, ne smiju i ne mogu uopće biti jedan pokraj drugog a kamoli uopće uspoređivati ih.

Nije točno.
Kad smo kod dobrovoljnog pristanka ili nepristanka tada govorimo o silovanju. Ovdje ne pričamo o odnosu dvoje ljudi ili čovjeka i djeteta, ovdje pričamo o pojedincu!

Napisala si jednu odličnu stvar s kojom se slažem:
RoadToNowhere je napisao/la: › pedofilija je PSIHIČKA (ne samo psihička) BOLEST POREMEĆAJA SEKSUALNOG NAGONA
Apsolutno se slažem, ali mi molimte odgovori zbog čega to homoseksualnost nije?

Ako stariji čovjek kod kuće ima slike maloljetne djece i na njih se samozadovoljava, a njih ne napastuje, odnosno samim time nema potrebu od njih ni tražit "dopuštenje" jel on onda nije boletan? (retoričko)

Jel homoseksualnost nije poremečaj nagona (bolest) samo zato što je 100 ljudi izašlo na trg sa zastavama van i mahalo sa zastavama i u nekim zemljama je učinilo društveno prihvatljivom?

Nadam se da sam ti sad sve dokučio.

Ovo bi bio moj završetak rasprave, budi mi pozdravljena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2014. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti zaista hoćeš reći da za pedofile postoji pristanak u pogledu žrtve? O moj bože, prekrstiti ću se upravo, i trenutno razmišljam jesi li premalo inteligentan, ili samo bolestan.
S tobom ne vrijedi raspravljati.

Usput kad pričaš već o poremećajima, homoseksualnost postoji i kod životinja i kod ljudi postoji od pamtivijeka. Nekoć nikakva prava nisu imali crnci, žene, pa se to smatralo prirodnim i zdravim i normalnim. Neki su smatrali da je bolesno da žena ima pravo glasati, reći nešto itd... misliš li da je to bilo ispravno. Vremena se mjenjaju, već je jasno da Adam i Eva nisu postojali, i da treba živjeti u korak s budućnošću.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Ti zaista hoćeš reći da za pedofile postoji pristanak u pogledu žrtve? O moj bože, prekrstiti ću se upravo, i trenutno razmišljam jesi li premalo inteligentan, ili samo bolestan.
S tobom ne vrijedi raspravljati.

Nisam to rekao, nisi razumjela moju ironiju na tvoje konstatacije.
mali_ivica je napisao/la: › Ako stariji čovjek kod kuće ima slike maloljetne djece i na njih se samozadovoljava, a njih ne napastuje, odnosno samim time nema potrebu od njih ni tražit "dopuštenje" jel on onda nije boletan? (retoričko)
jasno piše da je retoričko pitanje Wink
RoadToNowhere je napisao/la: › Usput kad pričaš već o poremećajima, homoseksualnost postoji i kod životinja i kod ljudi postoji od pamtivijeka. Nekoć nikakva prava nisu imali crnci, žene, pa se to smatralo prirodnim i zdravim i normalnim. Neki su smatrali da je bolesno da žena ima pravo glasati, reći nešto itd... misliš li da je to bilo ispravno. Vremena se mjenjaju, već je jasno da Adam i Eva nisu postojali, i da treba živjeti u korak s budućnošću.
Pa i ludilo postoji od pamtivijeka i prehlada postoji od pamtivijeka pa nije stanje normalnog čovjeka.
Znao sam da je pitanje vremena kad ćemo preči na životinje Very Happy
I dalje mi nisi odgovorila jeli homoseksualizam bolest poremečaj seksualnog nagona?
PS: Ako nije, taj seksualni čin tada ima dublji smisao? Pod dublji nemislim na "analni tunel" Very Happy

I tu ću sad stvarno stat jer ću uistinu ispast glup ako nastavim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2014. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: › Vremena se mjenjaju, već je jasno da Adam i Eva nisu postojali, i da treba živjeti u korak s budućnošću.

korak s budućnošću se ne može držati jer je budućnost tek nešto što dolazi, dakle neizvedivo i u teoriji. Može se reči kako treba držat korak s vremenom. Ali to se može reči za neke tehnološke stvari i slično. Ne treba nešto forsirati samo zato što vrijeme teće... ako to nema neki dublji smisao i za napredak čovjeka kao takvog. Jer u protivnom ako ćemo tvojom logikom i prije su ljudi bili ludi pa ajmo ih sad pustit da šeću ulicom i imaju svoja prava, jer tako pokazujemo da smo "napredovali" s vremenom i iza toga još napišem i crne su prije ugnjetavali i žene nisu imale pravo glasa i ljudi su svojedobno jeli i lude krave (ishod nećemo spominjat Very Happy )

Pričaš stvari koje nemaju veze s vezom.
Spominješ meni usporedbu homoseksualizma i pedofilije, a usporedio sam ih samo kao neprirodno ponašanje. A ti počela vuč paralele sa svime što se kreće na planeti, od žena, crnaca pa do životinja... MISLIM ANTOLOGIJSKI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2014. 6:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neda mi se ponavljati non-stop isto kao papiga, a ti i dalje piljiš u isto. Samo ti živi u tom svom uvjerenju da su tvoji stavovi ispravni, ja ti želim ugodan dan!

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac35
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2014. 15:49 
Naslov:  Re: Trebaju li homoseksualni parovi posvajati djecu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dokazano je i stvarno da homoseksualni parovi imaju posvojenu djecu, posvajaju i brinu o svojoj biološkoj djeci, bez obzira na diskriminatorne zakone koji se donose i pokušavaju maksimalno ograničiti ljudsko pravo na sreću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: