Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li homoseksualni parovi posvajati djecu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2013. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ove riječi ponoviš tamo poprilično sam siguran da će te zadržati. Čemu ta potreba da se kontrolira tuđi život? Biti gay nije izbor, to je biloški determinirano. Ti se možeš, skupa samnom, s time složiti ili ne, ali tako je... Mislim da je gore mlatiti ženu, piti, drogirati se nego biti gay
Pa ja ne branim nikome da bude gay.. niti sam rekao da je to izbor, nema potrebe da izvrčeš moje riječi.
Ja sam rekao da im nebi dopustio ni brak, a kamoli posvajanje djece. I da ne može mlačenje žene (nad kojim se također zgražam) biti kontra argument u ovoj raspravi.. to nema smisla.

To je kao da kažeš bolje nek nas kradu naši, nego stranci il slično...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2013. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se da je tema delikatna, ali ima kromanjonaca koji ovdje tvrde da bi , hipotetski, dijete bilo gay zato što ga odgajaju gay osobe.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2013. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam rekao da im nebi dopustio ni brak, a kamoli posvajanje djece. I da ne može mlačenje žene (nad kojim se također zgražam) biti kontra argument u ovoj raspravi.. to nema smisla.

To je kao da kažeš bolje nek nas kradu naši, nego stranci il slično...


o 'posvajanju djece' se govori kao da gay parovi zele otimati djecu iz sretnih hetero obitelji. pa ce odredi gay osoba obilaziti tople domove heterosexualaca i ko janjicari otimati djecu te ih preodgajati u svoju 'vjeru' da vole isti spol ???

posvajanje djece je tezak i mukotrpan proces ... i na njega se odlucju oni koji zaista zele djecu, od toga nemaju nikakvu materijalnu korist.

hetero parovima se cesto 'dogodi' dijete ... koje moze biti i ne zeljeno ... u svim posvojiteljskim obiteljima su djeca zeljena, pa bi tako bilo i u gay obiteljima.

i zabluda je da gay osobe nemaju djecu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.04.2013. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle paradoksa zbog balkanoidnog okruženja ljudi se boje reći da nisu katolici, a kamo da su gay. To dovodi do toga da najveće rvatine katolici imaju daleko veću šansu da budu u kontaktu sa gay osobom, možda ga srdačno i zagrle, poljube u obraz 2x jer inače ne valja, 3x nikako!!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2013. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ove riječi ponoviš tamo poprilično sam siguran da će te zadržati. Čemu ta potreba da se kontrolira tuđi život? Biti gay nije izbor, to je biloški determinirano. Ti se možeš, skupa samnom, s time složiti ili ne, ali tako je... Mislim da je gore mlatiti ženu, piti, drogirati se nego biti gay
Pa ja ne branim nikome da bude gay.. niti sam rekao da je to izbor, nema potrebe da izvrčeš moje riječi.
Ja sam rekao da im nebi dopustio ni brak, a kamoli posvajanje djece. I da ne može mlačenje žene (nad kojim se također zgražam) biti kontra argument u ovoj raspravi.. to nema smisla.

To je kao da kažeš bolje nek nas kradu naši, nego stranci il slično...


Ovim si upravo rekao, gay osoba ne smije i ne može odgajati djecu, a nasilnici/drogosi/alkosi smiju i mogu. Ma čekaj malo, toplina doma,kvaliteta odgoja i sl. nema veze sa seksualnom opredjeljenosti. Što vrijeme ide dalje sve više postoji roditelja koji zapuštaju svoju djecu, pa na kraju krajeva ih i zlostavljaju i sve slično. Kao što je netko prije napomenuo, također neki dobiju djecu koja su bila slučajna i neželjenja pa stvaraju kod njih krize srednjih godina (prerano) i iživljavaju se kasnije nad njima. Isto tako, domovi su krcati, ubitačno krcati, stanje je užasno, a najčešće iz njih izađe 90% huligana i onih 10% koji su se oduprli orobiti trgovinu/kladionicu itd. Išla sam u osnovnu školu sa puno domaša, i znam kakvo je stanje u domovima, a da znate i vi ne bi imali ništa protiv što će DVIJE OSOBE (nebitnog spola) htjeti spasiti jedno djete i pružiti mu ljubav,toplinu,dom.
Da ne pričam, da gay osoba može imati djete ako je ženskog spola, isto tako neki samohrani roditelj se kasnije može "pronaći" u tom gay opredjeljenju i eto ti gay roditelja. Mislim ne vrijedi reći ništa, ako je bitno zaista kakvog su spola i svega ostalog osobe koje žele posvojiti i usrećiti neko djete...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2013. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ove riječi ponoviš tamo poprilično sam siguran da će te zadržati. Čemu ta potreba da se kontrolira tuđi život? Biti gay nije izbor, to je biloški determinirano. Ti se možeš, skupa samnom, s time složiti ili ne, ali tako je... Mislim da je gore mlatiti ženu, piti, drogirati se nego biti gay
Pa ja ne branim nikome da bude gay.. niti sam rekao da je to izbor, nema potrebe da izvrčeš moje riječi.
Ja sam rekao da im nebi dopustio ni brak, a kamoli posvajanje djece. I da ne može mlačenje žene (nad kojim se također zgražam) biti kontra argument u ovoj raspravi.. to nema smisla.

To je kao da kažeš bolje nek nas kradu naši, nego stranci il slično...


Ovim si upravo rekao, gay osoba ne smije i ne može odgajati djecu, a nasilnici/drogosi/alkosi smiju i mogu.
Ma daj molim te mi ne izvrči riječi! Uopće to nisam rekao.
Naravno da sam protiv toga da neki delikvent odgaja djete. Rekao sam da sam protiv toga da gay osobe posvajaju djecu i da mi je nakaradno to pravdanje sa nasilnicima. Toliko familija ima koje su kvalitetne ne mogu imati djecu i u tome ih priječi birokracija vi sad odjednom izvukli neke tabadžije. De give me a break.

I molim još jednom da mi ne izvrćete riječi i se suflirate neke svoje proljeve jer nije pošteno. Jasno se vidi što sam napisao, a to ako želite da voda ide na vaš mlin smislite nešto konstruktivnije od ove nakarade predbacivanja nečega što uopće nisam rekao! NIJE FER!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2013. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ove riječi ponoviš tamo poprilično sam siguran da će te zadržati. Čemu ta potreba da se kontrolira tuđi život? Biti gay nije izbor, to je biloški determinirano. Ti se možeš, skupa samnom, s time složiti ili ne, ali tako je... Mislim da je gore mlatiti ženu, piti, drogirati se nego biti gay
Pa ja ne branim nikome da bude gay.. niti sam rekao da je to izbor, nema potrebe da izvrčeš moje riječi.
Ja sam rekao da im nebi dopustio ni brak, a kamoli posvajanje djece. I da ne može mlačenje žene (nad kojim se također zgražam) biti kontra argument u ovoj raspravi.. to nema smisla.

To je kao da kažeš bolje nek nas kradu naši, nego stranci il slično...


Ovim si upravo rekao, gay osoba ne smije i ne može odgajati djecu, a nasilnici/drogosi/alkosi smiju i mogu.
Ma daj molim te mi ne izvrči riječi! Uopće to nisam rekao.
Naravno da sam protiv toga da neki delikvent odgaja djete. Rekao sam da sam protiv toga da gay osobe posvajaju djecu i da mi je nakaradno to pravdanje sa nasilnicima. Toliko familija ima koje su kvalitetne ne mogu imati djecu i u tome ih priječi birokracija vi sad odjednom izvukli neke tabadžije. De give me a break.

I molim još jednom da mi ne izvrćete riječi i se suflirate neke svoje proljeve jer nije pošteno. Jasno se vidi što sam napisao, a to ako želite da voda ide na vaš mlin smislite nešto konstruktivnije od ove nakarade predbacivanja nečega što uopće nisam rekao! NIJE FER!

Tvoj komentar je odisao time da bi ti prije dao roditelju nasilniku (heteroseksualcu) dijete da posvoji, nego jednoj gay osobi iako je normalna osoba. Kažeš, nigdje nisi to napisao, a realno više osudiš to što bi se djecu dalo na posvajanje gay obitelji, nego što su neki roditelji (a u današnjem svijetu ih je sve više) drogosi/alkosi/nasilnici... I njima se fino daju djeca na odgoj...
Ti možda misliš da je tebi izvrćem riječi, a to nije istina, već kad ja vidim da je tebe više smeta to što bi gay osoba EVENTUALNO mogla posvojiti djete od toga da bi trebali razmisliti i o svakavim roditeljima je meni isto kao da to i podržavaš..

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2013. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): › Tvoj komentar je odisao time da bi ti prije dao roditelju nasilniku (heteroseksualcu) dijete da posvoji, nego jednoj gay osobi iako je normalna osoba. Kažeš, nigdje nisi to napisao, a realno više osudiš to što bi se djecu dalo na posvajanje gay obitelji, nego što su neki roditelji (a u današnjem svijetu ih je sve više) drogosi/alkosi/nasilnici... I njima se fino daju djeca na odgoj...
Ti možda misliš da je tebi izvrćem riječi, a to nije istina, već kad ja vidim da je tebe više smeta to što bi gay osoba EVENTUALNO mogla posvojiti djete od toga da bi trebali razmisliti i o svakavim roditeljima je meni isto kao da to i podržavaš..

Moj komentar je bio jasan kao dan. A to što ti njega nisi htjela prihvatit takvog, nego si opet počela bolje razumjeti ono što sam ja pisao, nego ja sam. To je tvoj problem. Bez uvrede ja ću uvatit pauzu. Nema smisla dalje kada se i jednostavne rečenične konstrukcije tumače drugačije nego jesu.

Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2013. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

     Sve za guzicu, guzicu ni za što!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AnneBoleyn
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv sam braka i mogućnosti posvajanja djece za homoseksualce, ali brak i obitelj nisu ugroženi zbog homoseksualaca.

Brak i obitelj uništavaju heteroseksualci koji su se odlučili živjeti obiteljskim životom, a neznaju kako bi ga održali kroz godine i probleme. Spas obiteljima neće donijeti protest protiv homoseksualaca, nego liječenje heteroseksualaca od njihovih bolesti i neuravnoteženosti. Nisu homoseksualci krivi što heteroseksualci ulaze u brakove iz krivih motiva, što ih neznaju održati i što loše komuniciraju s bračnim drugovima, djecom i rodbinom. Problem obitelji nije u problemu sve većih prava za homoseksualce, nego u lošim općeljudskim nagnućima.

Možda nam je lakše ako okrivimo nekog drugog, ali to će nam samo kratkoročno pomoći, a stvarni problemi će ostati prikriveni. Homoseksulnost je kriva za propadanje braka i obitelji jednako kao što je heteroseksualnost kriva za propadanje homoseksualnih veza. Dakle, kad i ako se izborimo protiv homoseksualnih brakova i posvajanja djece to uopće neće značiti da smo riješili svoje, heteroseksualne probleme.

_________________
Prosvijetljen je onaj, tko spozna da je sve na svijetu onakvo kakvo je, u biti savršeno!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mislioc
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2013. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto si protiv? Jel' zbog Adama i Eve?
Pretpostavljam da je većina ljudi protiv gay brakova zbog vjerskih razloga. Ali imajte na umu da je u pitanju mnogo više nego prava gay osoba.
Kao prvo Crkvi se ne treba vjerovati jer jedino što njih zanima je novac - to je njihov jedini Bog. Pogledajte samo rat u Iraku gdje američki vojnici koriste radioaktivno oružije i tako truju ljude kojima se rađaju jako deformirana djeca, a u isto vrijeme katolički svečenici pružaju podršku i olakšanje tim istim vojnicima (jer među am. vojskom ima najviše vjernika) govoreći im da su im grijesi oprošteni, da je bog na njihovoj strani i da samo nastave.
Ili velečasni George Zabelka koji je izveo presvetu misu nad atomskom bombom bačenom nad Hirošimu, a onda opet presvetu misu nad atomskom bombom bačenom nad Nagasakijem. Nije bilo važno što je Nagasaki katolički grad pun male katoličke dječice bilo je više važnije katoličkoj crkvi dobiti lijepi novčani bonus od američke vojske.
Ili brošure koje nam crkva nekad šalje poštom sa uplatnicom da im se uplati za gladnu djecu u Africi - a to što bi oni npr. mogli prodati jednu od desetine tisuća slika u Vatikanu i hraniti s tom lovom bar 200 tisuća afričke djece jedno 10 godina.

A što se tiče s ovim lažima da im je najednom stalo do obitelji jednostavno nije istina. Crkva je uvijek bila protiv muško ženskih spolnih odnosa govoreći da je bolje biti udovac ili djevica nego osoba u braku. Sv. Augustin i ini crkvenjaci su tumačili da je seks u braku nužno zlo i da se ljudi smiju seksati samo da bi imali djecu. Sv. Jeronim je smatrao seks u braku veliko zlo i prljavi čin. Djelomično i zato što su žene kao kćeri Eve, niža bića i mogu lako zavesti muškarca na krivi put. Također Crkva najviše kao uzor kako treba živjeti koriste ljude i svece koji su napustili svoju djecu i obitelj. Kao npr. Sv. Aleksije koji je napustio svoju novovjenčanu suprugu da živi kao prosjak, jer bolje je napustiti ženu nego i živjeti asketski nego živjeti u braku. Isto tako koliko smo samo slušali hvale o ženama sveticama koje su se odbile udati ili napustile djecu zbog religijskog života.
Stoga odakle toj anti obiteljskoj instituciji pravo da se upliće u obitelj? Jučer sam baš malo slušao onog mulca na Osječkoj TV u emisiji "Duhovna obnova" kako sere protiv homoseksualaca koristeći priču o Adamu i Evi - famozunu priču koju su Sv. Pavao, sv. Augustin, Toma Akvinski koristili da pravdaju robovlasništvo govoreći kako robovi zapravo ispaštaju za Kajnove grijehe.
I kako uopće raspravljati sa takvim mulcima koji ne shvaćaju da Adam i Eva nisu nikad postojali? Da muškarac nije nastao od praha ili žena od muškarčevog rebra već su evoluirali od majmunolikih bića.
Ali što je također zastrašujuće je da će vjerojatno idući korak biti peticija za ukidanje kontracepcije koju Crkva prezire. Kada se definira pojam "homoseksualni brak" kao zajednica osoba koje ne mogu imati djecu ma koliko se seksali onda će na meti biti i parovi koji se ne seksaju zbog razmnožavanja već zbog zadovoljstva - kao homoseksualci. Neće to biti tako teško ako se žene pobune bit će proglašene da imaju lak moral tj. kurve, a muškarci pederi. A onda na kraju kad uspiju i s tim slijedi crkveni porez sa velikim postotkom od plače kojeg ćete njima morati dati jer da njih nema vi nebi nikad bili ni rođeni već bi ostali u nekoj kanti za smeće kao abortus ili u nekom kondomu ili anusu homoseksualca.

Evo vam malo Crkvenog prosera koje nas čeka iduće:

Ženino tijelo je svetište a ne smetište!

...Ženino tijelo bi trebalo biti Hram Duha Svetoga, svetište koje čuva i njeguje život djeteta kada je ono najmanje i najnježnije! Ali, kod žena koje su se dale zavesti spiralama, antibaby pilulama i raznim drugim sredstvima protiv rađanja, njihovo tijelo postaje mjesto provođenja genocida i genosuicida, smetište kemijske industrije, mrtvačnica i grob malenog dječaka ili djevojčice.

Moralo bi se još više i još češće govoriti i protiv antibaby pilula i protiv svih ostalih abortivnih sredstava, kao i protiv kontracepcije, sterilizacije i umjetnih oplodnji. Osim što se radi o teškim grijesima, čak i oni koji kažu da u Boga ne vjeruju ne mogu ignorirati ozbiljne zdravstvene i šire društvene štetne posljedice. Oni koji su reklamirali prezervativ zapravo su na taj način davali potporu bludnim grijesima a oni i jesu najčešći uzrok zaražavanja. To onda doprinosi još većem širenju side.

U Dokumentu Papinskoga vijeća za obitelj iz 1995. godine između ostalog piše: "U tom kontekstu roditelji trebaju također odbiti promicanje takozvanoga 'safe sex–a' (sigurnoga seksa) ili 'safer sex–a' (sigurnijega seksa), opasne i nećudoredne politike, utemeljene na varljivoj teoriji da prezervativ može pružiti odgovarajuću zaštitu protiv SIDA–e (AIDS–a). Roditelji trebaju inzistrati na uzdržljivosti izvan braka i na vjernosti u braku kao jedinom pravom i sigurnom odgoju za zaštitu od takve zaraze."

Preko prezervativa se ipak prenosi i mnoštvo drugih bolesti, kao što su npr. humani papiloma virus koji izaziva rak maternice, Chlamidia Trachomatis, sifilis, herpes genitalis itd. Međutim, kada bi netko u budućnosti i otkrivo "prezervativ" koji štiti od svih bolesti, on ipak ne bi štitio od grijeha. A upravo je grijeh najveći problem. ...

cijeli članak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2013. 8:28 
Naslov:  Re: Trebaju li homoseksualni parovi posvajati djecu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mislioc
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2013. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki se homoseksualci seksauju na otvorenom i svakako seks u javnosti treba kazniti na mjestu ali to ti nije nikakav argument da im treba gušiti prava, jer ako ćeš tako gledati hetroseksualni parovi se seksauju na otvorenom mnogo više od homoseksualnih parova. Sjeti se samo plaže Zrće koja se naziva hrvatskom Sodomom i Gomorom gdje se ljudi svako ljeto seksaju na otvorenom i to ponavljam heteroseksualni ljudi - zar ćemo sada po toj logici zabraniti i hetro parovima da se vjenčavaju i imaju djecu?
Istina je da su većina homoseksualaca pristojni ljudi koji se oblače u normalnu odjeću, a ne u nekakve fetišističke odore. Takvo gledanje da su homoseksualni ljudi perverzniji ili perverznjaci je forma rasizma: kada gledaš u ljude koji su po nečemu drugačiji od tebe i vidiš na njima samo ružne stvari. Recimo kao da su Židovi škrtiji ili crnci lopovi ili žene gluplje ili muslimani nasilnici ili svi bijelci rasisti i nacisti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2013. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ako ste maloljetni ne otvarajte link


ova stranica samo pokazuje da nema razlike izmedju hetero i gay osoba.

samo sam ovlas preletio te gadosti, ali vecinu toga rade i hetero osobe. od swinganja, sexa na javnim mjestima, piss, oral, anal, egzibionizam, cijela lepeza fetisa ... latex, rubber, sexualne igracke, uniforme ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mislioc
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2013. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ništa drugo pogledajte samo američkog novinara Glenna Greenwalda koji je veliki kritičar američke vojne politike i glavni objavljivač Snowdenovih izvještaja. Ako samo malo pogledate na youtubeu možete vidjeti kako hrabro odgovara američkim huškačima rata i iako homoseksualac očito ima više hraborsti i integriteta nego velika većina drugih heteroseksualnih muškaraca koji se ne usude reći ništa a kamoli djelovati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: