Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Ovako odokativno bih rekao da se radi o nekoj Zagorki, odnosno nekom potoku/rijeci u Zagorju... bumo vidli...



4 puta sam gledao ovaj video...i dalje sam uvjeren da se ovdje radi o crvenkapici Very Happy

a što onda baca u rijeku? male vukove?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 15:29 
Naslov:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što cura čini je naravno za svaku osudu. Samo nisam siguran da mogu dokučiti zašto je bitno istaknuti da djevojka nosi narukvicu sa svecima? Osim možda ako je cilj stvoriti sliku o katolicima koji kao zvijeri bez imalo osjećaja hodaju svijetom i ubijaju druga živa bića.
No to se krši sa pravilom ovog foruma, (Don't be evil!) a ti (@Leteci mungos) to zasigurno znaš, tako da ne vjerujem da bih to učinio.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Ovako odokativno bih rekao da se radi o nekoj Zagorki, odnosno nekom potoku/rijeci u Zagorju... bumo vidli...



4 puta sam gledao ovaj video...i dalje sam uvjeren da se ovdje radi o crvenkapici Very Happy

a što onda baca u rijeku? male vukove?


upravo to...znao sam da ceš ti prva skužiti....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
Nose ju katolici,kvazi katolici i kojekakvi koji su tu narukvicu vidjeli kod drugih,pa su morali i sebi jednu takvu nabavit.


Sve redom fakin' genijalci!
Bila ona vjernik ili ne, takvo nedjelo je za svaku osudu! To je indiskutabilno!
Ali vjerujem i da takvi detalji mogu pomoći pri identifikaciji te moronke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Samo nisam siguran da mogu dokučiti zašto je bitno istaknuti da djevojka nosi narukvicu sa svecima?
Meni je za oko zapela ta narukvica. Zapelo mi je za oko i boja njene koze, kose i obrva, tlo i rijecni kamen, zato sam i napisao da mi se cini da bi mogla biti u pitanju neka Zagorka.

Narukvica dokazuje jos nesto - nosenje te narukvice ne mora nuzno znaciti da se osoba ponasa u skladu s pricom koja se krije iza te narukvice.

Jednako tako, ni nenosenje te narukvice ne znaci da je osoba losa, ili manje dobra od one koja tu naruvkcu nosi.

Nosenje te narukvice, buduci da nema estetsku funkciju, je stoga vrlo zanimljiva pojava, a svrha upitna.

IMHO, nosenje te narukvice se ne razlikuje od npr. paradiranja u zenskoj odjeci na kakvoj gay paradi. I jedna i druga osoba zele na taj nacin iskazati u sto vjeruju, cemu pripadaju i cemu su skloni.

Citat: › Osim možda ako je cilj stvoriti sliku o katolicima koji kao zvijeri bez imalo osjećaja hodaju svijetom i ubijaju druga živa bića.
Neki katolici su doista monstrumi ili su bili monstrumi. Sama katolicka crkva je organizacija koja ne sankcionira (odnosno ne prijavljuje svjetovnoj vlasti, kao da su oni s drugog planeta) monstrume u svojim redovima, nego ih za kaznu salje u nove zupe, s novim, svjezim i neokaljanim djecjim guzama. Sotona, da postoji, se sigurno raduje takvim potezima te institucije. No, sad skrecemo s teme.


Citat: › No to se krši sa pravilom ovog foruma, (Don't be evil!) a ti (@Leteci mungos) to zasigurno znaš, tako da ne vjerujem da bih to učinio.
Sto se to ne smije reci i sto je to "evi"l?! Ne smije se reci ono sto tvoje oci i usi ne mogu podnijeti?

Btw. kad smo vec kod krscanskog nakita, ovogodisnji kirvajski hit je "Ocenas na prstenu". Genijalno!

Btw. Ti si odmah u mojoj poruci vidio indukciju i etiketiranje svih katolika. Desni mindset.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › Samo nisam siguran da mogu dokučiti zašto je bitno istaknuti da djevojka nosi narukvicu sa svecima?
Meni je za oko zapela ta narukvica. Zapelo mi je za oko i boja njene koze, kose i obrva, tlo i rijecni kamen, zato sam i napisao da mi se cini da bi mogla biti u pitanju neka Zagorka.

Narukvica dokazuje jos nesto - nosenje te narukvice ne mora nuzno znaciti da se osoba ponasa u skladu s pricom koja se krije iza te narukvice.

Jednako tako, ni nenosenje te narukvice ne znaci da je osoba losa, ili manje dobra od one koja tu naruvkcu nosi.

Nosenje te narukvice, buduci da nema estetsku funkciju, je stoga vrlo zanimljiva pojava, a svrha upitna.

IMHO, nosenje te narukvice se ne razlikuje od npr. paradiranja u zenskoj odjeci na kakvoj gay paradi. I jedna i druga osoba zele na taj nacin iskazati u sto vjeruju, cemu pripadaju i cemu su skloni.

Citat: › Osim možda ako je cilj stvoriti sliku o katolicima koji kao zvijeri bez imalo osjećaja hodaju svijetom i ubijaju druga živa bića.
Neki katolici su doista monstrumi ili su bili monstrumi. Sama katolicka crkva je organizacija koja ne sankcionira (odnosno ne prijavljuje svjetovnoj vlasti, kao da su oni s drugog planeta) monstrume u svojim redovima, nego ih za kaznu salje u nove zupe, s novim, svjezim i neokaljanim djecjim guzama. Sotona, da postoji, se sigurno raduje takvim potezima te institucije. No, sad skrecemo s teme.


Citat: › No to se krši sa pravilom ovog foruma, (Don't be evil!) a ti (@Leteci mungos) to zasigurno znaš, tako da ne vjerujem da bih to učinio.
Sto se to ne smije reci i sto je to "evi"l?! Ne smije se reci ono sto tvoje oci i usi ne mogu podnijeti?

Btw. kad smo vec kod krscanskog nakita, ovogodisnji kirvajski hit je "Ocenas na prstenu". Genijalno!

Btw. Ti si odmah u mojoj poruci vidio indukciju i etiketiranje svih katolika. Desni mindset.


Neki ljudi čine krivična djela koja su za svaku osudu. Ako je xy nogometaša počinilo krivično djelo silovanja to ne znači da su svi nogometaši sexualni manijaci.
Ne radi se o onome što moje oči i uši mogu podnijeti ili ne. Nisi bio zao kao ni autor „slavne“ karikature Proroka Muhameda. I iskreno mi je žao ako to ne vidiš u svojim riječima.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2010. 17:36 
Naslov:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je narukvica bila spomenuta u svrhu pokušaja lokalizacije dotične djevojke, simo Wink

okolica metkovića..stavili su na tu grupu njene školske slike i u koju školu ide..naša je.
dobro,jedino ako je iz bosne, uz granu, pa se školuje kod nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2010. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Ako je xy nogometaša počinilo krivično djelo silovanja to ne znači da su svi nogometaši sexualni manijaci.
I iskreno mi je žao ako to ne vidiš u svojim riječima.
Meni je iskreno zao sto nisi shvatio ono sto sam zelio reci, ili nisi mogao sloziti valjanu usporedbu.

Ako su ti vec potrebne usporedbe, onda bi tvoja imala smisla kad bi rekao da HNS zataskava silovatelje nogometase, i umjesto da njihova nedjela prijavi - salje ih u drugi nogometni klub da siluju i po drugim gradovima.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 18:05 
Naslov:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Leteci mungos"]
... odaje da se radi o poboznoj katolkinji sto ujedno i baca novo svjetlo na ovaj slucaj.Kako su Hrvati, posebno katolici kojih je 99% u Hrvatskoj, vrlo pobozan narod nesklon agresivnom ponasanju, gotovo je sigurno da ova djevojka psice ne baca u rijeku kako bi ih ubila, vec ih uvjezbava za novu tocku koju ce izvesti u sklopu SuperTalent showa, koji ove jeseni ponovo krece na NovaTV-u.Ceka se sluzbeno ocitovanje Biskupske konferencije i Katolicke izvjestajne agencije o ovom slucaju, ali vec mozemo utvrditi da se ovdje ne radi o mucenju zivotinja, kako to zli judeo-masonski mediji pokusavaju progurati, e ne bi li ocrnili ovu djevojsku koja im je za oko zapela zbog narukvice koju nosi.

Čovječe ovom izjavom sebi si priskrbio mjesto generala u nekom eventualnom ratu katolici Vs. anti-katolici. I taj text, nema nikakve veze sa pokušajem identifikacije dotične djevojke. To je jeftina provokacija upućena katolicima, na koju sam se ja nažalost „upecao“.

Slobodno se opusti, jer dozvoliš li nekome drugom pravo na vlastito mišljenje i tumačenje tvojih komentara, to ne znači da ti je ugroženo mjesto alfa – mužjaka na ovom forumu. Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 18:51 
Naslov:  Re: Cura baca psice u rijeku - vjezbanje za SuperTalent tocku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Cruz je lijepo primjetio.

Svakoga dana vidim ljude koji kopaju po kontejnerima u Osijeku, starčad u potrazi za odbačenim komadom kruha ili plastičnom bocom... To je ono što se nalazi u NAŠEM dvorištu, a nikoga nije briga. Nikome nije stalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studiozakvalitetuzivota
Offline
Ukupno postova: 13
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2010. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalost, istina je da dosta ljudi nehumano ubija životinje. Ali, kad netko to ima potrebu i snimati, onda to može ukazivati na onu poznatu - nije važno "zbog čega pričaju o meni, bitno da pričaju" ili na goru verziju toga - građenje "statusa" u svojoj okolini na temelju toga koliko je osoba opaka, rizična.
Nadam se da će ju trgnut reakcije ljudi kad ju već maleni psići koji pate nisu trgli. Mladi ljudi razne stvari naprave iz egocentričnog mišljenja (gledaju svijet samo iz svoje pozicije, ne razmišljaju o drugima), neki to prerastu, neki ne. Bilo bi lijepo da ovi mladi ljudi nauče nešto. Psićima sa snimke se ne može pomoći, ali možda ima pomoći za neke druge životinje (ili za buduću djecu ovih mladih ljudi).

_________________
http://studiozakvalitetuzivota.blog.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2010. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojim se da je jedina pouka koju će ta djevojka iz ovoga svega izvući da je internet opako mjesto na kojem se moraš dobro paziti. Psića će se ona i dalje tako rješavati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2010. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2010. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije ona htjela, oni su nju izazivali da ih tako baca kao što odrasli bacaju djecu po bazenu...sve je to igra...drugi put će ih učit' ronit'

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: