Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Proglas Udruge gradjana Kohorta Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2010. 15:46 
Naslov:  Proglas Udruge gradjana Kohorta Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sjednici predsjedništva i izvršne skupštine udruge građana Kohorta Osijek donešen je slijedeći proglas:

Gospodine Bubalo, potaknuti Vašim vrlo niskim napadima, prisiljeni smo reagirati putem proglasa. Način na koji ste okarakterizirali Kohortu kao politički izmanipuliranu grupu, krajnje je podao. Držimo da nije problem u razilaženju mišljenja između Vas i Kohorte, već u tvrdnji da iza nas stoje članovi nekakvih stranaka, dok se niste bunili kada je dužnost predsjednika Kohorte obnašao današnji predsjednik mladeži HDSSB-a. Niste se bunili kada smo najglasnije od svih stali u obranu Branimira Glavaša, ne zbog politike, već zato jer vođeni srcem smatramo kako je nečuveno da čovjek koji je branio i obranio ovaj grad, mora ići u zatvor zbog svojih nepodobnih stavova.

U ovom trenutku, kada vodstvo Kohorte nije u nikakvim strankama, već su nam jedine stranke Kohorta i NK Osijek, Vama ta činjenica predstavlja problem, jer se iz svega prikazanoga stječe dojam kako Vi ne možete shvatiti da se nešto može raditi isključivo iz ljubavi, premda ta ljubav ne donosi nikakav profit i nije politički motivirana. Nadalje, smatramo da Vi, zajedno sa svojim poslušnicima Miletom Dumančićem i Draganom Vukojom, nikako ne zaslužujete voditi ovaj klub, budući da se on momentalno nalazi na samom dnu hrvatskog nogometa.

Sramotni su napadi od strane gospodina Vukoje, i njegove tvrdnje da smo mi grupica od 30ak nezadovoljnika koji su po prvi puta kupili ulaznicu za utakmicu protiv NK Lokomotive. Naš je život ovaj grad, i ovaj klub, dok je Vukoja svoju adresu u Zagrebu zamijenio osječkom tek kada mu je ponuđena funkcija u našem klubu, za koju je jako dobro plaćen, dok mi izdvajamo zadnju lipu od skromnih primanja kako bi pratili NK Osijek po cijeloj Hrvatskoj.

Gospodo Bubalo, Dumančić i Vukoja, vi niste NK Osijek, jer je NK Osijek ponos Nepokorenog grada, i cijele Slavonije; NK Osijek smo mi i ljudi sa istočne tribine koji posjećujemo ovaj stadion 30 godina i kupujemo ulaznice, dok je vaše boravište ovdje tek koju godinu.

Ne, NK Osijek neće propasti, premda bi Bubalo i njegova gospoda to možda htjeli. Dokle god klub ima navijača, on ne može propasti, jer upravo ćemo mi, navijači bijelo-plavih, biti zadnji koji će ostati na tonućem brodu zvanom NK Osijek. Smjenu uprave i gospodina Bubala nisu tražile nikakve stranke niti imaginarni neprijatelji, već je nametnuta zbog katastrofalnih rezultata. U 6 godina koliko je ova garnitura vladala klubom, NK Osijek nije niti jednom zaigrao u Europi, za razliku od ''bogatih'' klubova poput Cibalie, Šibenika, Intera itd.

Zbog svega toga se iskreno nadamo da ovaj klub više nikada neće imati na čelnim pozicijama gospodu poput Bubala, Dumančića i Vukoje, jer za razliku od njihovog letargičnog načina vođenja, ovaj klub zaslužuje barem pokušaj aktivnog ozdravljenja i dolaska rezultata.

Svjesni smo činjenice da će ovi događaji biti popraćeni posprdnim komentarima, od strane dežurnih dušebrižnika, na račun Kohorte, budući da se naše pripadnike smatra huliganima, uličarima i sl., no mi garantiramo da svi ti dušebrižnici, kao i ljudi kojima je sada već bivša garnitura okružena, imaju daleko više kaznenih djela od cijele Kohorte. Navijači Osijeka, koji su više ili manje krivi, dobili zabrane, poštuju institucije Republike Hrvatske, i svoje kazne uredno izvršavaju, što se ne može reći za gorespomenute grupacije.

Ovo je naše posljednje obraćanje i konačan stav u svezi trenutne situacije u klubu, budući da je pred nama vrlo važna utakmica i jedno od najudaljenijih gostovanja u Puli, na kojemu će voljeni klub imati bezrezervnu podršku!

Samo Osijek, samo Kohorta!

Udruga građana Kohorta Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amen. dosta bubala, kovačevića, gele i svih ostalih. politika van za sva vremena iz nk osijeka! pa makar postali amaterski klub! ako je to cijena koju moramo platiti, ako ne postoji itko tko bi ušao u ovu rupu bez dna, što je do sada bila, ja bi apsolutno prihvatio takvu opciju. od sada, pa na dalje TRANSPARENTNOST I REZULTAT i ništa manje ili više! pa nek bar porezni obveznici ovog grada znaju gdje leži njihova para.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2010. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo stize matkovic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo je offtopic,ali ima veze sa kohortom...sta reci na ove bisere?? http://www.index.hr/sport/clanak/kohorta-napala-torcidu-u-osijeku-cetvorica-uhicenih/508028.aspx pa ja ne znam gdje sam u 5 ujutro,vjerojatno sanjam ko zna sta..a ovi su u 5 ujutro dosli da bi iz cista mira,jer ne vidim ikakav drugi povod,napali drugu navijacku skupinu koja se sprema na put..pa sta reci osim debili!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2010. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › malo je offtopic,ali ima veze sa kohortom...sta reci na ove bisere?? http://www.index.hr/sport/clanak/kohorta-napala-torcidu-u-osijeku-cetvorica-uhicenih/508028.aspx pa ja ne znam gdje sam u 5 ujutro,vjerojatno sanjam ko zna sta..a ovi su u 5 ujutro dosli da bi iz cista mira,jer ne vidim ikakav drugi povod,napali drugu navijacku skupinu koja se sprema na put..pa sta reci osim debili!


to je bio povratak iz nocnog zivota vjerojatno, je budale su al niko osim njih samih ne zna jesu li tovari provocirali ili su napadnuti iz cista mira. moze svako imat svoju teoriju al to ne mora znacit da je istina. u svakom slucaju jako glup potez

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Seal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: DGO
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2010. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma naletili moš mislit, tipična sačekuša Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2010. 22:04 
Naslov:  Re: Proglas Udruge gradjana Kohorta Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: