Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



e-cigarete

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ivan-os86
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2012. 22:28 
Naslov:  Re: e-cigarete
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dexon je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam kupila u Portanovi i cijena je cijelog paketa s jednom cigaretom oko 350 kn (uključujući i kapi). Uzela sam malo skuplji model - 900 mAh (oko 1,5 dan izdrži da se ne puni) i odlučila sam se na onaj nezgrapni model u koji staviš 1,8 mL tekućine i pušiš dok se ne potroši.


Samo da opišem neugodno iskustvo s ekipom koja to prodaje u portanovi. Dakle baterija se doslovno raspala nakon 6 dana korištenja i garanciju naravno nisu priznali. Kao to ste vi pokidali. Ali nebitno, kako su radili s tonerima tako rade i s ovim e-cigaretama al nikako se naučit pameti i izbjegavat ih.

Na kraju otišli u Strossu uzet drugu bateriju; model isto od 900 ili 950mAh kod njih 60kn jeftiniji(180kn- 240kn) nego kod smeća u Portanovi i skoro 2cm manji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dexon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.09.2012. 13:14 
Naslov:  Re: e-cigarete
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da, bila sam i u Štrosiki i sad mi je žao što nisam kod njih kupila, ali dobro.
Saznala sam da taj nastavak u koji ulijevaš tekućinu (koji u Portanovi košta 60 kn) možeš kod njih kupiti za 50 kn, a čak će sad imati i rezervne dijelove - koji će se moći kupiti za 30 kn tako da je to poprilična ušteda.
I ja sam u Portanovi dobila punjač koji ne radi, ali nije mi se dalo ići mijenjati tako da punim preko USB-a ili punjača za mobitel.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninna134
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2012. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo web stranica firme iz Strossmayerove sa svim cijenama i ponudom:
http://www.elektronske-cigarete.com.hr/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
InternationalPony
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2012. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo...ja prodajem svoju...nedavno kupljenu. jbga...ne mogu ja bez prave cigarete Embarassed


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: