Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Skandal u Dalju: Šišljagić oteo mikrofon i obrušio se na Karamarka, Kosorica pobjegla

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da,da ...ovaj forum je uvijek bio super relevantan u svim predizbornim anketama Smile)

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da,da....meni je u stvari žao "što sam tu sam di sam".
Voljela bih da sam negdje u nekoj sređenoj zemlji, gdje pošteni ljudi pošteno rade i žive.
Emigrirati,nažalost, nemogu jer kuda da dođem prvih 100 godina biti ću stranac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2010. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
Svim parlamentarnim strankama sada su puna usta ravnomjernog razvitka, fiskalne decentralizacije, regionalizacije... mi smo za to bili pribijani na stup srama i proglašavani autonomašima.

A na ovo mi skoro suze krenuše na oči... Skoro! Kamen bi proplakao od tolike patnje...

Pa, kako na stupu srama, majku mu staru, pa na vlasti ste - jedna te ista ekipa koja samo mijenja dresove- već gotovo dva desetljeća! Što bi onda bio stup srama?! Misliš: način na koji vladate ili što?! Ako je to - tad se slažem: sramotno loše!
A koliko me sjećanje služi - u vrijeme dok ste bili HDZ meketali ste i ismijavali zastupnike istarskih regionalista i proglašavali ih autonomašima i neprijateljima. Jedino u tom kontekstu shvaćam ovu riječ uz vas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › Je li predstavnik OBŽ svih ovih godina govorio na obljetnicama? – Je!

Imam pitanje za vas HDSSB-ovce: gledao sam prilog na RTL-ovim vijestima (zbog toga ga uzimam s rezervom) o ovom incidentu i tamo je novinar pokazao neki Šišljagićev dopis gdje je on još par dana prije incidenta rekao da ni neće doći u Dalj, nego će poslati Burića da postavi vijenac... o kojem on onda protokolu priča?

Što se tiče HDZ-ovog koaliranja sa SDSS-om, to je teška sramota, pogotovo sad ova zadnja kompenzacija za ostanak na vlasti kada su u Srbu financirali četnički spomenik sa 3,3 milijuna kuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Sharon, strašna si! Sad bih ja trebao biti politolog pa tebi objašnjavat razliku između IDS-ovog autonomaštva '90-ih i regionalizacije koja je neminovna i koja bi se odnosila na čitavu RH, koju uzgred većina stranaka podržava, ali ništa ne poduzima. Sve je ovo polako oftopičarenje Meeeeeeeeeee Laughing

Brick Top je napisao/la: ›
Imam pitanje za vas HDSSB-ovce: gledao sam prilog na RTL-ovim vijestima (zbog toga ga uzimam s rezervom) o ovom incidentu i tamo je novinar pokazao neki Šišljagićev dopis gdje je on još par dana prije incidenta rekao da ni neće doći u Dalj, nego će poslati Burića da postavi vijenac... o kojem on onda protokolu priča?


Mislim da je sasvim irelevantno tko će doći, stvar je u tome da se po protokolu prvo domaćini obraćaju javnosti (načelnik, župan, njihovi izaslanici ili tkogod), a potom gosti (u ovom slučaju ministri i premijerka), dogodilo se to da je Karamarko jednostavno zabranio predstavniku Županije (kažem tkogod on bio, a bio je Šišljagić) da se obrati.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2010. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je sasvim irelevantno tko će doći, stvar je u tome da se po protokolu prvo domaćini obraćaju javnosti (načelnik, župan, njihovi izaslanici ili tkogod), a potom gosti (u ovom slučaju ministri i premijerka), dogodilo se to da je Karamarko jednostavno zabranio predstavniku Županije (kažem tkogod on bio, a bio je Šišljagić) da se obrati.

Uopće nije irelevantno ako Šišljagić nije niti planirao doći, a onda je u međuvremenu dobio mig iz Drinovaca da ipak ode i po mogućnosti ispolitizira cijeli događaj, a ako izazove i incident, još bolje Rolling Eyes Rolling Eyes

Što nije jednostavno mogao sazvati press konferenciju dan kasnije i očitovati se o tome da mu je "zabranjeno" govoriti? Zašto je morao skupljati jeftine političke bodove (koji su mu se ovaj put debelo obili o glavu) na takvom jednom mjestu i događaju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.08.2010. 7:51 
Naslov:  !
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
@Sharon, strašna si! Sad bih ja trebao biti politolog pa tebi objašnjavat razliku između IDS-ovog autonomaštva '90-ih i regionalizacije koja je neminovna i koja bi se odnosila na čitavu RH, koju uzgred većina stranaka podržava, ali ništa ne poduzima.

Ah, da! Sad shvaćam: vi pričekaste da te stvari s regionalizmom evoluiraju, a do tad ste se bavili širenjem dobra po svijetu...
No, vidim da imate problema s objašnjavanjem ostatku svijeta jer jedno je što pričate, a drugo je što vidimo, pa je doista teško povezati bilo što iz ove kuhinje s dobrim namjerama. Da vam se šef nije posvađao sa svojim šefom i danas bi pljuvali za Istrijanima... Samo slučajno se dohvatiste regionalizma: zahvalna ideja, a odgovornost nula. Krivac je uvijek netko drugi.
Btw, politologija je ozbiljna disciplina da bi se bavila svađom dva negativca koja je rezultirala odmetanjem jednog dijela stranke. Ne znam što bi tu bilo izazov za politologe?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2010. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2010. 11:11 
Naslov:  Re: Skandal u Dalju: Šišljagić oteo mikrofon i obrušio se na Karamarka, Kosorica pobjegla
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glupost je taj protokol, uopće je nebitno tko je i kada trebao ili nije govoriti. Što se mene tiče, a mislim i dobrog dijela mlađe generacije koja nema perspektivu u ovom društvu, već mi je preko glave prepucavanja po političkoj osnovi na nečem tako važnom kao što je obilježavanje obljetnice smrti tolikih ljudi, ma koji oni bili.
Usput, zapelo mi je za oko važno priopćenje premijerke, kako se branitelji nisu borili za stranke, već za Hrvatsku! Netočno! Zapravo iz kuta branitelja možda i je tako, ali ako pitam svog starog za što je bio u ratu, kune on sve ovo, i kaže da se za ovakvu državu nije borio. Dok je on bio na bojištu, likovi su krali, i kradu i dan danas, na milijarde, a branitelji šute, pogotovo oni koji imaju lijepe mirovine. Tek će se pobuniti kad im ista ta premijerka pokuša srezati primanja, a do tada sve je super.
Mišljenja sam da bi sve te obljetnice trebali obilježavati samo ljudi koji su nekoga izgubili, a ne političari bilo kojeg predznaka, jer su uglavnom samo oni i krivi zbog tolikih žrtava.
Glupo je kreveljiti se u Kninu, npr. a da niti jedan, ili rijetki zapovjednici uopće jesu tamo. Posdjećam, oni su u Haagu, a isti ovi likovi zbog populizma puštaju Thompsona i slično, a da mu ne daju preko godine da pjeva po koncertima. Licemjeri. Jadno da ne može biti jadnije. Nekome je država majka, nekome maćeha, a nekome krava muzara i privatna svojina. Kako god, svjestan sam da će kao i NOB borci i ovi naši borci još barem 70 godina sjediti pred trgovinama i kafićima i uživati ono što im je borba dala. Ne čudim se starom kad kaže da je bolje bilo da je poginuo, pa da je djeci osigurao budućnost, nego što je pošteno odradio dug prema domovini, besplatno. Volim oca više nego druge, pa mi se srce steže kad to govori, ali ga razumijem kad tako priča. Sramite se svi koji se uopće pojavite na takvim obljetnicama, a da vas boli ona stvar za bilo što osim za poneki glas dobiven praznim obećanjima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bečki dečki
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2010. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rori 1 je napisao/la: ›
Kada će Osijek i Slavonija dobiti političare kojih se neće morati sramiti? Embarassed

Onda kada ih Osječani i Slavonci izaberu..!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2010. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bečki dečki je napisao/la: ›
rori 1 je napisao/la: ›
Kada će Osijek i Slavonija dobiti političare kojih se neće morati sramiti? Embarassed

Onda kada ih Osječani i Slavonci izaberu..!
Bečki dečki je napisao/la: ›
rori 1 je napisao/la: ›
Kada će Osijek i Slavonija dobiti političare kojih se neće morati sramiti? Embarassed

Onda kada ih Osječani i Slavonci izaberu..!

nikada jer se politićari odmah prodaju i pozagrepćane he he

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: