Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



2010 - Veliko Buđenje: Spartak Protiv Bilderberga

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
peacemaker
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 11:56 
Naslov:  2010 - Veliko Buđenje: Spartak Protiv Bilderberga
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Međunarodni Monetarni Fond, Ujedinjeni Narodi, Svjetska Banka i Svjetske Središnje Banke su stvorili dužnički zatvor za svakoga na ovoj planeti kroz njihov monetarni i financijski sustav baziran na novcu-dugu.

Spartak je najpoznatiji vođa pobune robova svih vremena.

Bilderberg Konferencija 03-06 lipnja - Sitges, Španjolska: Fascinantan govor Spartaka ispred policijskih snaga za ukidanje monetarne okupacije nacionalnih valutnih sustava ispunjenih novcem-dugom.

"Probudite se dečki, probudite se. Onaj koga moramo strpati u zatvor je ova banda psihopata koja je uzrokovala ekonomsku krizu da bi nas ostavili na ulici. Vi morate braniti nas, a ne njih!

I jednog dana, poslušajte me, jednog dana, jer znam da svi vi imate dušu, morat ćete nam se pridružiti protiv ovih ****nih ****una da ih ščepamo za vrat i šutnemo na Haški Sud.

Mi nismo vaši neprijatelji! Oni su neprijatelji!

Mi nismo problem, mi smo vaš narod.

Mi smo prijatelj s kojim pijete pivo u baru, nikada nećete moći popiti piće s Rockefellerom, on je onaj koji vam oduuzima novac svakog dana, on vas baca u dugove, on nas je manipulirao za vjeke vjekova.

Ali mi smo rekli, sad je stvarno dosta! Mi znamo sve! Novac-dug je prevara i to ćemo ukinuti i završiti s privatnim bankama. Tako smo odlučili!

Cijeli planet se pobunio protiv novca-duga, od sada vlada mora stvarati novac. Nema više novca-duga, s tim je gotovo, trinaest tisuća godina je prošlo, game over - igra je završila.

Sve znamo i ne želimo to više.

Ova kriza će završiti nacionalizacijom banaka... i još jedna stvar... ako se išta dogodi nekome iz ove skupine, vi trebate znati da se mi nećemo nasilnički ponašati, s naše strane neće izaći niti jedan čin nasilja, niti jedna bomba, istražujte tajnu NATO-vojsku, istražujte Gladio Operaciju, nemojte nas obmanjivati Madridskim masakrom 11 ožujka, vlada proizvodi takve pokušaje. Terorizam! Lažne zastave!

Mi ne želimo novčane kazne i pristojbe, jer mi ih ne zaslužujemo i vi to znate, vi znate da su svi ovi ljudi ovdje vaš vlastiti narod, i kao što sam rekao, jednog dana ćete nam se morati pridružiti s njihovim oružjem da preuzmemo banke, da završimo s bankarima... bankar Nin, šef banke 'La Caixa', čovjek koji drži u dugovima sve Katalonce.

Otići ćemo po njih, znam da zbog ovog patite, znam da patite, vi ste naša policija! Mi vas volimo! Mi vas volimo!

Oni dugovima postavljaju bombe i zatim nas lažu, a sve su to oni organizirali, sada svi poznajemo CIA-u i sve su to izmislili ovi ****ni ****uni.

Sada sve znamo, milijun je mrtvih u Iraku zbog njihove pohlepe!

Umorili smo se više od toga!

Siti smo svega, ovo moramo prekinuti jednom za jebano svagda za sve!

Bilderberg! Ubojica! Bilderberg! Ubojica! Bilderberg! Ubojica!"



Video možete pogledati :





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: