Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Igranje igrica i kako utječu na djecu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2010. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
snaša je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd mi navedite par dobrih igrica za tu dob ( od 14 g.), moje dečke privlače samo nasilne igrice..dajte nešto bez krvi.
Sva sreća pa nas je puno a komp u dnevnom boravku pod mojim budnim okom. Tak da svatko od nas ima ograničen pristup.


Postal 2 - sa svim exspanzijama Very Happy Very Happy Embarassed

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 7:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj već vidim da će im se jako svidjeti Smile

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je osobno žao da se djeca više ne igraju kao nekada,neki stariji forumaši će se možda složiti samnom ali jako dugo na ulici nisam vidjela curice da se igraju gume,barbikama,lutkama(u moje vrijeme popularne čelavice) ,dječaci autićima,klikerima..itd a da ne kažem žace i lopova Smile ,vije,žmire...itd,itd. To su samo neke igre koje smo mi kao klinci igrali,a nije to tako davno bilo Smile
Nažalost današnje generacije su izgubljene pod utjecajem kojekakvih nasilnih igrica,nemaju prijatelja niti ih to zanima žive u virtualnom svijetu!! Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2010. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la (Pogledaj post): › Joj već vidim da će im se jako svidjeti Smile


Evo malo ozbiljniji prijedlog. www.gamespot.com - meni osobno jedna od najboljih stranica za pregled igara, 95% igaram tamo ima screenshotove pa si pogledajte tamo, nešto ćete naći Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima dosta zanimljivih igara za tu dob, razne sportske igre, avanture itd ovisi sto ga zanima, samo ga jos nikako nemoj navikavat na neki mmo ili neku mulyplayer igru preko neta, za to je jos rano Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djedu je 18-godiišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče: "Kad sam bio tvojih godina, išao sam sa prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, isprobali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!"
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga dida upita: "Kog si vraga radio?"
"Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, isprobali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došle su iz stražnje sobe tri gorile i ubili boga u nama!"
"Pa dobro, s kim si to išao u Trst?", upita djed...
Sa Generalturistom," odgovori mladac, "a ti?"
"S partizanima !!!

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2010. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Ajd mi navedite par dobrih igrica za tu dob ( od 14 g.), moje dečke privlače samo nasilne igrice..dajte nešto bez krvi.



civilization sve verzije, igrica u koju sam utuko najviše vremena, poprilično nenasilna, razvijaš strateške sposobnosti da budeš jedan dan general gotovina i usto upoznaješ razne svjetske civilizacije..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2010. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima i Rise of Nations, meni najbolja single plazer strategija premda takav tip igre ne preferiram, slična je Riziku i događa se od kamenog do svemirskog/nuklearnog doba...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2010. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igranje igrica nije zdravo! Kao prvo razvija strašnu artrozu pojedinih zglobova .... osijek031.com smile ,djeca se pretvaraju u Glupi komp ili osijek031.com smile . Da bi to izbjegli predlažem im da uzmu u ruke osijek031.com smile osijek031.com smile , započnu treniranjem Fight na nekom slabijem za početak, počnu se oblokavati osijek031.com smile i na kraju postanu osijek031.com smile osijek031.com smile ili Sranje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2010. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Igranje igrica nije zdravo! Kao prvo razvija strašnu artrozu pojedinih zglobova .... osijek031.com smile ,djeca se pretvaraju u Glupi komp ili osijek031.com smile . Da bi to izbjegli predlažem im da uzmu u ruke osijek031.com smile osijek031.com smile , započnu treniranjem Fight na nekom slabijem za početak, počnu se oblokavati osijek031.com smile i na kraju postanu osijek031.com smile osijek031.com smile ili Sranje


Za neke ni internet nije zdrav, vidim... Smile
Ja već 17 godina svaki dan sjedim za računalom. Od toga se neko vrijeme igram. Nemam artrozu zglobova.
FYI

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2010. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam NINĐAAAAAA osijek031.com smile a igrao sam igre još od DOS-a osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: