Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Traži se prijevoz za ZG 28.5.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema

Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica

Ukupno postova: 3160
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 12:29 
Naslov:  Traži se prijevoz za ZG 28.5.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, manje - više, sve piše u naslovu. Nas tri cure bi na Mars festival gledati Skunk Anansie i, da ne objašnjavam, imamo komplikacija sa transportom do tamo.
Dvije bi išle iz Osijeka, a jednu moramo pokupiti putem u Našicama. Dakle, tražimo nekoga tko, eto baš taj dan popodne ide u ZG, a ima 3 mjesta da nas poveze. Naravno, sudjelujemo u troškovima.

Hvala.

Ako ništa, nema beda, teleportirat ćemo se, ako treba Wink

Ukupno postova: 2929
Post Postano: 19.05.2010. 12:42 
Naslov:  

A bus...vlak? Smile Ili vam je to zadnja opcija?

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 14:05 
Naslov:  

Pomladi si profil,sruši se na jedno 16,17 godina pa ćeš vidjeti prevoznika koliko ti srce hoće. Svi frajeri "u najboljim godinama,labudovi" baš će taj dan morati u Zg.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica

Post Postano: 19.05.2010. 15:18 
Naslov:  

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › A bus...vlak? Smile Ili vam je to zadnja opcija?

Stella, stvar je u tome da radimo i ne možemo uhvatiti bus/vlak koji bi nas dovezao tamo na vrijeme. Jedna legica radi u Našicama i stvari će sa sobom nositi u Našice pa hvatati što se da uhvatiti, ali to znači tek vlak koji oko 16h ide iz Osijeka, jer busa za ZG iz Našica nema. Veze su katastrofa. A i nas dvije što idemo iz Osijeka smo u banani. Ja još i mogu uzeti sl.dan, ali legice ne, jedna taj dan ima izvoz, a druga dežura na državnoj maturi i nemamo pojma kada će završiti.

Ukupno postova: 2929
Post Postano: 19.05.2010. 15:24 
Naslov:  

Ajoooj...e, jedino da unajmite onaj mini kombi od Cammea. Smile Šalim se, naravno. Mislim da ćeš malo teže naći prijevoz kakav vama treba...

Post Postano: 19.05.2010. 15:30 
Naslov:  

pa i ja.
ali, vrijedi pokušati.
Ako ništa, ići ćemo svaka sama, ja ću otići prva sa stvarima (ostajemo cijeli vikend), naći stan u kojem spavamo, naći mjesto na kojem je koncert i kako doći do njega i onda sačekati cure i odvesti ih drito tamo da ne gubimo vrijeme.

Ukupno postova: 3925
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 21:03 
Naslov:  

rent-a car...nađite si neki koji vam daje mogućnost ostavljanja (vraćanja) vozila u ZG.za povratak vam očito nije bitno.kad podijelite troškove dođe vas kao i vlak.tek nedavno sam saznao da se u ZG može unajmiti i stan po danu...svašta nešto....

Neki ljudi nas ponižavaju svojom dobrotom.
Odvikli smo se od dobrote. Ne razumemo zašto nam neko nešto čini, ako ne traži nikakvu protivuslugu.
Dobrota se ne može vratiti, jer se i ne daje. Dobri ljudi su dobri zbog sebe, a ne zbog drugih.
Ingo

Ukupno postova: 3470
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.05.2010. 21:13 
Naslov:  Re: Traži se prijevoz za ZG 28.5.

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle, manje - više, sve piše u naslovu. Nas tri cure bi na Mars festival gledati Skunk Anansie i, da ne objašnjavam, imamo komplikacija sa transportom do tamo.
Dvije bi išle iz Osijeka, a jednu moramo pokupiti putem u Našicama. Dakle, tražimo nekoga tko, eto baš taj dan popodne ide u ZG, a ima 3 mjesta da nas poveze. Naravno, sudjelujemo u troškovima.

Hvala.

Ako ništa, nema beda, teleportirat ćemo se, ako treba Wink

pokusajte ovdje

MacaPapucharica

Post Postano: 19.05.2010. 22:43 
Naslov:  

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › rent-a car...nađite si neki koji vam daje mogućnost ostavljanja (vraćanja) vozila u ZG.za povratak vam očito nije bitno.kad podijelite troškove dođe vas kao i vlak.tek nedavno sam saznao da se u ZG može unajmiti i stan po danu...svašta nešto....

ma, @morgane, što se toga tiče, imamo mi i auto, samo, ja imam osobne traume vezane uz auto i vožnju i imam jako veliki strah kada trebam voziti negdje van Osijeka. Tu ne pričamo o ono tipa malo se bojim, već o nečem što graniči sa panikom. Sad
Palo mi je na pamet da se suočim sa svojim strahom, ali, nisam sigurna da je ovo baš pravo vrijeme za to. A cure ne voze.

Ingo je napisao/la: ›

pokusajte ovdje

hvala Smile

to još nisam vidjela

Post Postano: 23.05.2010. 8:27 
Naslov:  

za sada se čini da su nam se komplikacije odkomplicirale Smile i da neće biti problema s prijevozom Smile Smile Smile

naravno, tu još cijeli tjedan da se opet zakomplicira, ali, nadam se da neće!
drž'te fige! Smile

Skoči u forum: