Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odlutao pas: trazim svoju janicu Sad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2010. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shemissme je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je dobar savjet i ucinilo mi se par puta da ju cujem da laje, i krenem hodati u tom smjeru i prestane lajanje tako da ne mogu skontati u kojem je smjeru i gdje otprilike aali jos cu ju prije naci tako, jer se nitko ne javlja ....

to ti je dobar znak..jer se pas umiri misleci da stizes po njega, tj nju..
puno srece! drzim palceve..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shemissme
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NAĐEEEENAAAAAA!!!!!!Smile))) hvala dragom Bogu zahvaljujuci plakatima!!!!!!!!!!!!!! bila je u susjedstvu bas kao sto sam i sumnjala u kuci pore malte ne......jao presretna sam!!!!!!!!!!!!!!!Smile))))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2010. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shemissme je napisao/la (Pogledaj post): › NAĐEEEENAAAAAA!!!!!!Smile))) hvala dragom Bogu zahvaljujuci plakatima!!!!!!!!!!!!!! bila je u susjedstvu bas kao sto sam i sumnjala u kuci pore malte ne......jao presretna sam!!!!!!!!!!!!!!!Smile))))))))


super Smile sad ju cuvaj Smile heheh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2010. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shemissme je napisao/la: ›
NAĐEEEENAAAAAA!!!!!!Smile))) hvala dragom Bogu zahvaljujuci plakatima!!!!!!!!!!!!!! bila je u susjedstvu bas kao sto sam i sumnjala u kuci pore malte ne......jao presretna sam!!!!!!!!!!!!!!!Smile))))))))

Baš mi je drago da se priča završila na sretan način Smile Smile Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2010. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeeee osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2010. 20:18 
Naslov:  Re: Odlutao pas: trazim svoju janicu Sad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako slučajno ne nađeš svog psića, nudim ti na poklon mladu (20 mjeseci staru) kujicu jazavčarku da te malo utješi (u slučaju da ju u međuvremenu ne poklonim nitkom drugom) Ako te zanima (ili znaš netkog tko bi dobro brinuo o njoj) javi mi se privatnom porukom. Sretno u potrazi !

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2010. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlično,sada kada se tako prelijepo završilo malo začini i pričom kako je nađena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shemissme
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo da se i ja malo javim:))........hvala svima na podrsci hehe, dakle odlulatal je u cetvrtak 13.5. iznenada kroz resetke iz naseg dvorista u ruzinoj ulici i to nakon sto je 5minuta ostala sama samo da odem po povodac i da idemo u setnju, inace nikad ne ostaje sama.....odmah sam izjurila van i trazila ju ali ju nigdje nisam mogla naci, odmah sam zvala gradski i slavonski radio dala oglas, ali se nitko nije javio, onda sam po raznim forumima oglasavala da je nestala,isto tako nije bilo nikoga tko ju je vidjeo.....
razmisljala sam o plakatima da poljepim po gradu, ali je ta glupa kisa padala danima, i konacno prekjucer kad sam vidjela da kisa ne prestaje odlucim ipak poljepit oglase ali sam ih oblozila najlonom da ne pokisnu:))) cak sam i na svoj auto nalijepila hiihhiihihih:D
i eto danas ja ucim za ispite i sva ko parac tuzna zbog janice zvoni mobitel:)) znala sam da je to janica jer je bio nepoznat broj....kad ono gospodja pita"jel to vi trazite psa? kod mene je"
ni manje ni vise par kuca od mene u ruzinoj ulici, meni se cijelo vrijeme pricinjalo da ju cujem kako negdje laje i imala sam pravo to je bila ona, u neposrednoj blizini
odmah sam otisla kod gospodje po janicu, janica se obradovala ajmeeeeeee, izljubila me i ja nju:), gospodja je rekla kako ju je nasla na zupanijskoj da sama lunja pa ju je pokupila da ju nesto ne pogazi...
eo zahvalila sam se gospodji uzela janicu i sad cekam neku lovu pa da se oduzim gospodji posto sam student i vlada bezparica morat ce cekat par dana hihihihih
ukratko to vam je to.....janica evi hrnja, najela se, bila u setnji , igrala se, ja odoh uciti i tako,.....pozdrav sviima!!!!!!!Smile))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2010. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekrasan kraj...baš mi je drago . Uživajte..kad Janica malo poraste neće tako lako otići ...

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš ti još i sreće što Janica nije imala bliski susret s nekim prometalom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2010. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijep završetakčuvaj Janicu,pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: