Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kosor se brine za zaštitu ženskih prava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2010. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ta guzica je sada postala popularnija od bilo čega zadnjih dana,a da ju nitko nije ni spomenuo većina nas nebi je niti primjetila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2010. 19:09 
Naslov:  Re: Kosor se brine za zaštitu ženskih prava
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je to Sanaderu palo na pamet, sigurno bi se nasmijali, i zaključili kako je veliki vođa ponovno uspješno napravio spin. Valjda nema s(p)retnije premijerke koja lupi glupost, pa onda skuži da je to postalo hit na mnogim televizijama koje su besplatno vrtile spot, a da nije niti bio naručen. Pravi spineri bi uživali slavodobitnu besplatnu reklamu, a ova naša premijerka još ni skužila nije što je učinila. Vjerujem da ćemo ove godine imati inat turizam i povećanje gostiju iz zemalja s ekstra tradicionalnim zakonima za žene. Baš me zanima što će onda reći ove naše b.a.b.e
uglavnom, slažem se sa svima kojima je ova tema glupa, da ne može biti gluplja. Toliko o prioritetima naše Vlade

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2010. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: › primjedba se nije odnosila na cudoredno prikazivanje explicitnih slika, nego na spustanje zene na reklamni objekt pozude.
Znam da ju nisi ti smislio, al' to je klasican - megabullshit talk.

Ako je zenska guzica u badicu na plazi objekt pozude, onda vec sutra na svim plazama treba istaknuti "obavezno nosenje burke". Hitno zabraniti sve magazine s fotografijama zena, jer bi se nekom mogao dici na fotku kakve manekenke, ili kakvom tezem slucaju na fotku nasih politicarki!

Problem je u tome što to nije reklama privatne firme koja reklamira svoj proizvod.
Ovdje se radi o tome da država sebe reklamira.
Također ovdje se eksplicitno išlo na GUZICU U KRUPNOM KADRU, a ne o nekim štajaznam ženskama koje šeću i sl. Od svega čime se možemo reklamiat mi se reklamiramo guzom.
Ispada da nemamo što drugo ponudit?!
PS: REKLAMA KAO TAKVA, SA I BEZ REAKCIJE JE IZNIMNO LOŠA I NEKVALITETNA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.04.2010. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u početku je bilo fora što igra na tu kartu kao...ona je žena i te fore...ženska prava...al brate...što je previše previše je...budi premijer pičkice Smile a ne tu zaštitnica ženskih prava....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2010. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom da se reklama vrtila po svjetskim TV stanicama zanimljivo mi je da niti jedna ženska udruga dotičnih država nije imala ništa shodno za reći.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › s obzirom da se reklama vrtila po svjetskim TV stanicama zanimljivo mi je da niti jedna ženska udruga dotičnih država nije imala ništa shodno za reći.
Neznam zašto, ali imam dojam kako ti imaš mišljenje da drugi vode iznimnu pažnju o nama, a pogotovo neki siročići iz udruga za prava žena u Britaniji i sl.
U krajnjem slučaju mislim da oni razmišljaju na taj način kako ovdje postoji tavka neka udruga?!
Za njih smo mi obični ruralci! Very Happy Nemaju se oni vremena još i s nama zajebavat.
Jebeš zaštitu ženskih prava, reklama kao reklama je iznimni šund!
GORE U POSTU PRIJE SAM SVE NAPISAO.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: