Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bole me leđa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2010. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
klin se klinom izbija! mrdaj !
možda leđa prođu.


Jesi ti probala Smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2010. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...te probleme imam već nekih 7-8 godina....dijagnoza...lumboišijalgia.....prošao sve moguće terapije...bazeni...struja....kiropraktičari....fizioterapeuti....a pomogla mi jedino talaso-terapija + istezanje.....i to saznao tek kada je prijatelj počeo raditi na tome....otišao u opatiju kod njega.....poprilično pomoglo...još 2-3 puta i bit ću ko nov....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2011. 11:38 
Naslov:  Re: Bole me leđa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je bolove u leđima od dugog sjedenja riješila pilates lopta. nisam vjerovala da to išta pomaže, ali sam odlučila probati i eto, sjedim na njoj i leđa više ne bole. čak je i zabavno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene više leđa ne bole, iako sam mislila da imam neki tumor kada sam otvarala ovu temu. Nemam pojma kako sam ozdravila, ali radila sam svašta. Drastično poboljšanje, ono stvarno od danas do sutra, osjetila sam nakon jednog nezgodnog pada na trticu ( u stvari u jednom trenutku padala sam nekoliko puta uzastopno), bila sam sva natučena i plava, ali onda sam odjednom shvatila da me leđa više ne bole ...i tako je još uvijek,hvala Bogu. Pretpostavljam da su se kralješci posložili kako treba. Inaće, ne preporučujem nikome tako nešto, nisam ni ja namjerno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: