Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Koristite li usluge Taxi Cammeo?

Da, zadovoljan/na sam!
44%
 44%  [ 152 ]
Da, nisam zadovoljan/na!
5%
 5%  [ 20 ]
Ne, nemam potrebu
41%
 41%  [ 140 ]
Ne, iz nekog drugog razloga
7%
 7%  [ 27 ]
Ukupno glasova : 339


Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2010. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min
Al onda nek ne obećavaju kad ih nazoveš da je tu za 15 minuta ako ga čekaš sat vremena.... Nek nabave još vozila ili nek barem budu iskreni kad ih nazoveš pa ti lijepo kažu da im je gužva i da ne možeš tako skoro dobiti prijevoz.... A kad smo već kod toga, kad su već za 5 km spustili cijenu mogli su i za 10....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2010. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min
Al onda nek ne obećavaju kad ih nazoveš da je tu za 15 minuta ako ga čekaš sat vremena.... Nek nabave još vozila ili nek barem budu iskreni kad ih nazoveš pa ti lijepo kažu da im je gužva i da ne možeš tako skoro dobiti prijevoz.... A kad smo već kod toga, kad su već za 5 km spustili cijenu mogli su i za 10....


Slazem se s Oligofrenim, mogli su popiti jos koju cugu i vrijeme bi im brze proslo Smile

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer sam ih vidio po gradu, bili su prezaposleni...! SUPER! Napokon da nam grad počinje ličit na neki razvijeni i normalni zapad, gdje se ljudi furaju taksijima pod normalno.

Želim im uspjeh!

_________________
______________________________________________________________
Tuđi uspjeh nije tvoj neuspjeh (netko je rekao, a ja pametno prepisao)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zelim zvucati kao cicija, ali zvanje s moba na fisknu liniju i cekanje od nekoliko minuta nije nezanemariv trosak za uslugu s niskom cijenom.

Predlazem im da uvedu 098/099 i 091 brojeve na gateway telefonske centrale i time budu jos povoljniji.

Zelim im da imaju ovoliko posla i nakon pocetnog hype-a, te da odluce trajno zadrzati ovu popularnu cijenu. Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek,Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2010. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
Čitam i ne vjerujem... Kontam da netko dođe u osijek sa limuzinama i vozi za đabe da bi ljudi bili skeptični i pljuvali po tome... Prvo probaj, onda seri... Šta ste svi toliko pametni i načitani u vezi toga, a nemate pameti što je crno pod noktom...

1. 13 kn prvih mjesec i pol dana nije navlakuša već pametan poslovan potez ( kako je već netko naveo )... kada su oslikavali tramvaj na trgu pa vožnja bila džaba u tom tramvaju, jel to isto navlakuša? Kad netko otvori novu pekaru pa ti uz kupljen kruh pokloni kiflu, jel i to navlakuša? "Prvo ispeci, pa reci" Wink

2. Kako je par ljudi navelo, da će kasnije biti krađe, sumnjam u to, ipak je to poslovan čovjek i cilj mu je što bolje poslovati da ima više para, kakav bi to posao bio kada bi sada stavio 13 kn i onda 1.6. opa nije 20 već 40 kn??? Dakle, cijena je rečena, na to treba računati... u slučaju da ne bude tako kako je rečeno, onda brate pljuj koliko god hoćeš, ali prvo vidi kako će biti Wink

3. 5-10 km, 40 kn je puno za osobu koja se sama vozika, sjednite vas četvero u auto pa će svaki dati 10 kn i opet će te jeftinije izaći Wink



svaka čast na ovom komentaru ljudi su priglupi i nemaju pojma o čemu pričaju razmislite malo koliko ste puta išli četvrtkom van ili petkom i morali ići kući kad je bilo najzanimljivije jer vam ide zadnji bus ili zadnji tramvaj a sad za 13 kn taxi te doveze pred kućni prag u bilo koje doba noći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2010. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
a ne možete očekivati nedjeljom ujtro, nakon izlaska da će se taxi pojaviti u roku od 5min
Al onda nek ne obećavaju kad ih nazoveš da je tu za 15 minuta ako ga čekaš sat vremena.... Nek nabave još vozila ili nek barem budu iskreni kad ih nazoveš pa ti lijepo kažu da im je gužva i da ne možeš tako skoro dobiti prijevoz.... A kad smo već kod toga, kad su već za 5 km spustili cijenu mogli su i za 10....


pa dajte ljudi ... tek su poceli ... ovo su im prvi dani, i to jos vikend ... jasno je da nece sve savrseno funkcionirati ... bit ce bolje dok se uhodaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-B-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 30
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2010. 12:05 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam vlasniku i zaposlenicima, bila sam jako sretna kad sam ih vidjela u petak u tvrđi!!

Skepticima poručujem da ne pljuju, već da pohvale i podrže dobre stvari kojih je malo i ne događaju se često, ali je nužno prepoznati iste, kada se dogode!!

Čak i da je "navlakuša" u pitanju opet ti je jeftinije i praktičnije već bilo koja druga opcija u ponudi, tako da je besmisleno odbijati se voziti s njima, a pogotovo pljuvati po hvalevrijednom potezu za Osijek!!

Sretno Cammeo ekipi!Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
question
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučerašnja prva vožnja taxijem cammeo : prošli smo tako da smo 4 puta morali zvati dispečere koji su nam svaki put rekli da će taxi doći kroz 10minuta, kada smo 5 put nazvali, došao je u roku od 2 minute. no osim 50 minutnog čekanja, koje pripisujem tome da se još nisu uhodali, sve 5! vrlo ljubazni i kulturni dispečeri i vozači, od gundulićeve do tvrđe 13 kn.
Po povratku iz tvrđe vozili smo se sa starim osječkim taxistom, koji je također bio ljubazan i naplatio je vrlo korektno!
Dakle nigdje nema nikakve muljaže, već je točno onako kako je reklamirano.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lidijaa_12
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma svaka čast ako se događa nešto pozitivno i ak možemo kući za 13 kn ili 20. ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para... ima garant muljaža ajme

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2010. 13:29 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Halo, ljudi rade 2 dana..da im ipak damo malo više vremena?
Normalno da će bit nekakvih problema..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2010. 14:17 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otišao sinoć van za 13 kuna, pio i vratio se ko gospodin kući za još13 kuna... Više bi goriva spizdio da sam išao privatnim autom! Samo sam se morao "svađati" s vozačem da mi ne treba otvarati vrata da to mogu i sam!!! He he he... Odlično!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ne zelim zvucati kao cicija, ali zvanje s moba na fisknu liniju i cekanje od nekoliko minuta nije nezanemariv trosak za uslugu s niskom cijenom.

Predlazem im da uvedu 098/099 i 091 brojeve na gateway telefonske centrale i time budu jos povoljniji.

Zelim im da imaju ovoliko posla i nakon pocetnog hype-a, te da odluce trajno zadrzati ovu popularnu cijenu. Smile


Sto se tice brojeva mobitela, u Rijeci se s vozacem mozes dogovoriti pa ti majstor da svoj mob i mozes ga cak direktno zvati i ako nema posla dodje po tebe. Mozda to krene i kod nas kad se malo uhodaju.

Inace taksi je za 5! Vozio se jucer od tvrdje do retfale i bio bi grijeh ista prigovorit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lidijaa_12 je napisao/la (Pogledaj post): › ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para...


e to je i mene zbunilo što nisam nigdje okom naletio na to kolko se zapravo daleko vozim i jesam prešo 2.5, 4.99 ili 5.01 km.
u biti, nisam ni pitao... morat ću sljedeći put mal obratit pažnju na to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2010. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lidijaa_12 je napisao/la: ›
ma svaka čast ako se događa nešto pozitivno i ak možemo kući za 13 kn ili 20. ali oni nemaju taksimetre!! bar ne taksi u kojem smo se mi vozili. prvo nam je dispečer rekao za određenu relaciju 40 kn, onda je vozač došao i rekao 50, a nemaš ništa da provjeriš osim njegove riječi. nema kilometraže, nema odbrojavanja para... ima garant muljaža ajme


Zbog svog nacina rada i propisanog cijenika taksimetri im cak i nisu potrebni jer udaljenost koju predju se automatski biljezi kod dispecera po principu GPS pracenja cestovnog puta i tako kontroliraju taksiste i njihovu naplatu.
Kada vam je dispecerka rekla cijenu njoj je racunalo ucrtalo rutu i izbacilo cijenu dok se mozda vas taksist nije vozio bas po toj ruti pa je napravio malo dulji put i samim time je i icjena bilo nesto veca.

Ali naravno ako je puno tih 50 kuna mozes uvijek pozvati nase stare taksiste u pomoc koji ni nepale taksimetre vec ti zbog svog ogromnog voznog iskustva napamet izracunaju put i koliko ce to kostati.
Sad se zapravo svi mozemo veseliti jer imamo izbor koji prije nismo imali pa svako pljuvanje postaje besmisleno i od sada samo pohvale molim! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: