Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Chemtrails - Kakvi divni oblaci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Netko ima viška vremena, i naravno, kemikalija. Zašto ne bi?
Znao sam da netko stoji iza toga. Suzio sam izbor na:
- gustere iz druge dimenzije,
- farmaceutske kompanije koje na ovaj nacin zele povecati podaju analgetika i drugih lijekova
- naftne kompanije [jos nisam do kraja definirao njihove motive, ali par aviona je njihovih, jer inace ne bi imali za kerozin]

Jel' pomazu ovdje one kapice od alu-folije?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jel' pomazu ovdje one kapice od alu-folije?


Jedino ako pustiš brkove i zašiljiš ih prema gore!

pssst, posvuda su!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je, znači, odgovor zašto nam ne ide u poljoprivredi - stalno nas zaprašuju. Pozdravimo se sa eko-proizvodnjom, možda tek u staklenicima.

Ja sumnjam na Srbe. Nemam dokaza, jel, ali Srbi su Srbi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, da, uvjek je lako biti onaj koji će isprdati luđake i njihove teorije zavjere... da živimo u nekoj dalekoj prošlosti kad se vjerovalo da je zemlja ravna ploča neki od bisera na o31 bi za tvrdnje da je zemlja okrugla govorili: Ahahaha glupi teoretičari zavjera su smislili još jednu budalaštinu kažu da zemlja nije ravna, koji kreteni...

Mislim stvarno, kad se pričalo o cjepivima i masovnom cjepljenu svi su se sprdali, što je s tim danas to ste zaboravili?? O muljažama u državnim firmama nećemo ni govoriti...

Iskreno zaboli me za sve teorije urote, stvarno bih volio da smo svi fer, pošteni i dobri jedni prema drugima, da živimo u utopiji i da svi imaju svega no ljudi pogledajte malo oko sebe, počeviši od ove naše trule države, našeg 'školstva' (i dilanja udžbenika) , medicine i forsiranja ljekova oderdenih kuca, politike i mazanja očiju... ulaska u EU (jeeei), pa do svjetske scene...

Danas stvarno moraš bit totalni idiot ( ili alergičan na urote isl. ) ako neprimjećuješ da ovdje nešto smrdi... (osim mog nicka) Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrad je napisao/la: ›
hm, da, uvjek je lako biti onaj koji će isprdati luđake i njihove teorije zavjere... da živimo u nekoj dalekoj prošlosti kad se vjerovalo da je zemlja ravna ploča neki od bisera na o31 bi za tvrdnje da je zemlja okrugla govorili: Ahahaha glupi teoretičari zavjera su smislili još jednu budalaštinu kažu da zemlja nije ravna, koji kreteni...

Mislim stvarno, kad se pričalo o cjepivima i masovnom cjepljenu svi su se sprdali, što je s tim danas to ste zaboravili?? O muljažama u državnim firmama nećemo ni govoriti...

Iskreno zaboli me za sve teorije urote, stvarno bih volio da smo svi fer, pošteni i dobri jedni prema drugima, da živimo u utopiji i da svi imaju svega no ljudi pogledajte malo oko sebe, počeviši od ove naše trule države, našeg 'školstva' (i dilanja udžbenika) , medicine i forsiranja ljekova oderdenih kuca, politike i mazanja očiju... ulaska u EU (jeeei), pa do svjetske scene...

Danas stvarno moraš bit totalni idiot ( ili alergičan na urote isl. ) ako neprimjećuješ da ovdje nešto smrdi... (osim mog nicka) Cool


Liku... Very Happy
Ok, a što to točno nije u redu sa kondenzacijskim tragovima hrpetine zrakoplova kojoj ovaj 'naš' pojas od kojih 300-tinjak km istok-zapad i sjever-jug služi kao koridor?
Da, avioni lete. Puno njih. Visoko. Linije europa-azija i europa-bliski istok.
Ne znam kakav idiot moraš biti da vidiš nešto čudno u najnormalnijoj fizikalnoj pojavi na 10 ili 11k metara?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
smrad je napisao/la: ›
hm, da, uvjek je lako biti onaj koji će isprdati luđake i njihove teorije zavjere... da živimo u nekoj dalekoj prošlosti kad se vjerovalo da je zemlja ravna ploča neki od bisera na o31 bi za tvrdnje da je zemlja okrugla govorili: Ahahaha glupi teoretičari zavjera su smislili još jednu budalaštinu kažu da zemlja nije ravna, koji kreteni...

Mislim stvarno, kad se pričalo o cjepivima i masovnom cjepljenu svi su se sprdali, što je s tim danas to ste zaboravili?? O muljažama u državnim firmama nećemo ni govoriti...

Iskreno zaboli me za sve teorije urote, stvarno bih volio da smo svi fer, pošteni i dobri jedni prema drugima, da živimo u utopiji i da svi imaju svega no ljudi pogledajte malo oko sebe, počeviši od ove naše trule države, našeg 'školstva' (i dilanja udžbenika) , medicine i forsiranja ljekova oderdenih kuca, politike i mazanja očiju... ulaska u EU (jeeei), pa do svjetske scene...

Danas stvarno moraš bit totalni idiot ( ili alergičan na urote isl. ) ako neprimjećuješ da ovdje nešto smrdi... (osim mog nicka) Cool


Liku... Very Happy
Ok, a što to točno nije u redu sa kondenzacijskim tragovima hrpetine zrakoplova kojoj ovaj 'naš' pojas od kojih 300-tinjak km istok-zapad i sjever-jug služi kao koridor?
Da, avioni lete. Puno njih. Visoko. Linije europa-azija i europa-bliski istok.
Ne znam kakav idiot moraš biti da vidiš nešto čudno u najnormalnijoj fizikalnoj pojavi na 10 ili 11k metara?


hahah, da da dobro, političari nisu lopovi, svećenici ne vole ćapat dječake i avioni za aziju lete preko centra grada i njihovi tragovi se raspršavaju u širine od nekoliko stotina metera i ostaju na nebu satima i satima, nekad i danima... de nemoj me j.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrad je napisao/la: › da živimo u nekoj dalekoj prošlosti kad se vjerovalo da je zemlja ravna ploča neki od bisera na o31 bi za tvrdnje da je zemlja okrugla govorili: Ahahaha glupi teoretičari zavjera su smislili još jednu budalaštinu kažu da zemlja nije ravna, koji kreteni...


Bome, lik je bio potpuno u pravu:

Skriveno: 
Prilikom susreta s racionalnom osobom, paranoik će ju svim snagama pokušati uvjeriti u "opasnost" na nebu, a ako osobu nije briga ili čak shvaća logičke greške koje paranoik prosipa, obasut će ju uvredama koje će najčešće, kao po običaju, dolaziti u doticaj s mitovima o Nikoli Tesli, o tome kako je Inkvizicija spaljivala vještice, zatvorila znanstvenika Galilea, kako se vjerovalo da je Zemlja ravna i slično.
Nema veze što "ravna Zemlja" nikad nije bila dokazana znanstvena činjenica, nema veze što se jadnog Teslu stalno mistificira, nema veze što Galileo nije bio crackpot, to teoretičarima zavjere ne znači ništa. Galileo im služi trenutnoj svrsi - blatiti racionalnu osobu, pa će ga iskoristiti, iako upravo sami predstavljaju tip ljudi koji bi u srednjem vijeku prvi vilama nasrnuo na tog fizičara i ubio boga u njemu


Cekamo da nam pocnes pricati o Tesli...

Gle, mozda stvarno spricaju necim, mozda stavljaju u vodu koju pijemo, mozda u brasno, mozda nam velikim satelitima kontroliraju mozgove, ali...

Velika je vjerojatnost da je sve ovo sto si fotkao sasvim normalna fizikalna pojava. Kao sto bazooka kaze [doduse, zracni koridori su nesto uzi, AFAIK], postoje zracni koridori i sasvim je uobicajeno da se na prostorima ispod njih [+-vjetar] moze vidjeti ovoliko trailova...

Jednostavno, postoje stvari koje su manje ili vise vjerojatne. Postoje argumenti za i argumenti protiv mnogih, pa i ove, teza. Naravno, treba biti skeptik, treba u sve sumnjati, ali jednako tako treba racionalnost staviti ispred paranoje. Racionalno je sagledati sve argumente.

Oni koji zagovaraju tezu o chemtrailovima ne objasnjavaju tko i zasto bi to radio, niti spominju realne i dokazane simptome, utvrdjene i usporedive s kontrolnim skupinama.

Sto s ljudima koji ne zive ispod zracnih koridora? Oni bi morali biti drugaciji od nas? Jel' netko od tih pseudoistrazivaca (btw. super mi je kako se svi tituliraju s "istrazivac") uspio pronaci nepobitne argumente kojima bi dokazao da postoji razlika medju "tretiranim" i "netretiranim" ljudima?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i sto kaze jedan tip iz kontrole leta...

http://www.cro-chemtrails.info/forum/forum_posts.asp?TID=55&PN=0&TPN=2

Skriveno: 
Dalje... već sam u starim postovima objasnio da prihvaćam postojanje chemtrail-ova, ali i dalje tvrdim da nije baš svaki trag na nebu koji tamo "stoji" duže od 10-tak minuta plod velike zavjere. o političkoj diskreditaciji kod mene nema govora. Poštujem svačije mišljenje i nadam se da niti jednom izjavom nisam nikoga uvrijedio. Ako jesam, ispričavam se. Svojim "znanjem" i informacijama kojima raspolažem samo nastojim pomoći koliko to mogu. Nikako mi nije namjera "praviti se pametan" niti se postaviti iznad ostalih. Ipak smatram da kao kontrolor leta mogu objasniti neke meni potpuno razumljive, a drugima ipak "čudne" pojave.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 13:40 
Naslov:  Re: Kakvi divni oblaci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smrad je napisao/la (Pogledaj post): › Ne kažem da za to što radi ne postoji neki opravdan razlog...


Nisam ja rekao da je to nužno nešto loše, no ne osjećam se ugudno AKO mi netko iznad glave šprica kemikalije...

Činjeni ca je: Ako postoji neka (nova) tehnologija ili metoda, bila ona etički opravdana ili ne, oni koji stoje iza kulisa uvijek će ju testirati, željeli mi to prihvatiti ili ne...

A to da živimo u 'user friendly' iliti ako hoćeš 'eko osvještenom' svijetu u kojem se (avioni,) ljudi, djeca, embriji, životinje... ne koriste za experimente, to su priče za malu djecu... NAŽALOST

Tužna smo mi budalasta civilizacija koja uništava sve na što naiđe uključujući sebe. 8(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd sad, ako nas stvarno tretiraju-zašto baš nas?

Mislim,imaju tamo Afriku,J.Ameriku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se s tim da sami sebe uništavamo, al me to ne brine, ovaj planet i život na njemu je svašta izdržao, tak da eto kad dodje vrijeme znam da će ga bit i bez nas... ak su dinosauri prestali ''vladat'' tak ćemo i mi kad tad završit Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.freepatentsonline.com/3899144.pdf

znači tehnologija postoji od 1975. a mi ljudi smo poznati po tome da guramo prste gdje ne bi trebali...

Nećemo o videima na YT jer očito je da nitko neshvaća to ozbiljno kad ima tona spama...

No ima nekoliko zanimljivih reportaža s švabskog rtla i NBC Newsa...

http://www.youtube.com/watch?v=iIAWWL4HQDg
http://www.youtube.com/watch?v=YpwwKHAjPcg
http://www.youtube.com/watch?v=tg8hcTQlH5I

i znam, da, likovi koji govore u clipovima su 'lažnjaci', 'samoprozvani istraživači' bla bla

Ono što je meni bitno je da očito nešto ima u tome i mislim da bi ljudi trebali postavljati pitanja o tome (definitivno biti skeptični) pa da možda dobijemo i neki službeni odgovor... a ne sve trpati pod 'teorija urote'.

Pa daj mi reci u ovoj našoj divnoj demokratskoj zemlji, kad smo zapravo znali cijelu potpunu istinu o bilo čemu. UVIJEK ima neka priča u pozadini koja nije za javnost... Pitajte Polančeca on sigurno zna par zanimljivih....

... originalni naslov je bio 'Kakvi divni oblaci' kasnije je renamean (o031) ... namjerno nisam htio forsirati no vidimo gdje nas je dovelo..

i kinezi i rusi su priznali da koriste uređaje za modifikaciju vremenskih uvjeta... Ništa novo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Ajd sad, ako nas stvarno tretiraju-zašto baš nas?

Mislim,imaju tamo Afriku,J.Ameriku


Dobro pitanje. Od svih potentnih i bogatih naroda svijeta, a pogotovo onih ogromnih po broju, zavjerenici se našli špricati Hrvate, ljude slabe pameti i crne budućnosti, koji se ionako sami dovoljno uništavaju. Reklo bi se, bačen novac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd sad, ako nas stvarno tretiraju-zašto baš nas?

Mislim,imaju tamo Afriku,J.Ameriku


Ljudi iz cijelog svijeta fotkaju i snimaju i mnogi kažu da je u posljednje vrijeme intenzitet ovih pojava mnogo češći nego inaće, što mene osobno zabrinjava...

ako dodam da su i vremenske neprilike po svijetu češće nego inaće, neki ovdje bi me mogli gadno popljuvat, no vidiš da sam navikao.. pa izvolte.. Cool

Hugo Chavez optužuje ameriku za 'weather warfare'....
http://www.nydailynews.com/news/world/2010/01/18/2010-01-18_hugo_chavez.html
http://www.youtube.com/watch?v=Q9QtZkT8OBQ
http://www.youtube.com/watch?v=3gzOS9qSBQA

Dokumentarac o weather warfare-u kog zanima: http://www.youtube.com/watch?v=Yi-2ifWjVro&feature=related

ima nekih idiotarija o munjama i tenkovima na početku, ali definitivno ga treba pogledat (4 djela)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2010. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majko mila šta smisli um kojem je dosadno...
de idite raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: