Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Chemtrails - Kakvi divni oblaci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2009. 20:00 
Naslov:  Chemtrails
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znadete li što su chemtrails i kak izgledaju na nebu? i čemu služe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wikipedia je napisao/la: › The chemtrail conspiracy theory holds that some contrails are actually chemicals or biological agents deliberately sprayed at high altitudes for a purpose undisclosed to the general public. Versions of the chemtrail conspiracy theory circulating on the internet and radio talk shows theorize that the activity is directed by government officials. As a result, federal agencies have received thousands of complaints from people who have demanded an explanation. The existence of chemtrails has been repeatedly refuted by government agencies and scientists around the world.


Wikipedia: Chemtrail

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 17:49 
Naslov:  Chemtrails - Kakvi divni oblaci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda još stigneš pogledat kroz prozor.
Osijek - Sjenjak - 17.03.2010







Sigurno postoji znanstveno objašnjenje, koje neuključuje Angelu Merkel, jel?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dj.Milly
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidio sam ih i fotkao mobom...a koliko znam znanstveno objašnjenje NE POSTOJI...ali zato postoje mnoge teorije zavjere o ovom fenomenu (tko prati Mišaka znat će o čemu govorim)..uglavnom, još jednom su nas pošteno "zaprskali" svim i svačim !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeni izvanzemljaci..

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još gore, zemaljci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misliš da nas mažu masnim buhtlama s pekmezom il jednostavno prave idiotima?

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 8:44 
Naslov:  Re: Kakvi divni oblaci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uglavnom, od prvog posta do danas, špricaju nas svaki dan u 6, 15 i ponekad i navečer,, imam hrpu slika, ustvari, već sam prestao fotkat jer nema smisla, zašto postat slike po netu kad svako od nas tko ide na posao između 6 i 7 ili s posla oko 15 može pogledati na nebo i vidjeti sam....

Žena ima teške napade migrene, djeca malo malo pokupe neku crijevnu virozu, a ima hrpa izjava kako su u Ukraini netom prije izbijanja još neobjašnjive kuge gradovi bili nadljetani avionima i zasipani chemtrailovima... pa se pitam, imali to kakve veze s kemikalijama koje su sad već 3 tjedna konstantno na nebu Osijeka, mnogi kazu i iznad drugih država i gradova.

Frustriran sam jer svi mi to vidimo, no nikom ne smeta ili ga zanim što to rade... Poznate čeinjenice su da RH nema avione koji su sposobni za to, pa se postavlja pitanje tko onda ima pravo sipati kemikalije iznad populacije druge države...?

Na netu kruže clipovi i teorije da su to švabe iznad EU, a ameri iznad 'svog' dijela.

Ne kažem da za to što radi ne postoji neki opravdan razlog, no zašto onda mi neznamo koji je... očito je nešto što ne bi trebali znat...

I kada će doći dan kad će ljudi prestat trošit vrijeme spamajući jedni druge na fejsu i forumima sa glupim komentarima i idiotarijama koje nisu vrijedne ni sekunde tuđeg vremena i početi razgovarati o pravim problemima poput ovog...

Jednostavno, razočaran sam i našim društvom i našom banana državom ... šta da kažem muka mi je od same pomisli na neke stvari ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I mene je ovih dana bolila glava. Ali, kazu i da je bilo pad tlaka zraka... tako da...

Zasto bi nas netko prskao kemikalijama?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › I mene je ovih dana bolila glava. Ali, kazu i da je bilo pad tlaka zraka... tako da...

Zasto bi nas netko prskao kemikalijama?



Pogledaj prilog, ako već nisi...




"Za sunčanih dana ljudi diljem svijeta na nebu mogu ugledati neuobičajene tragove iza aviona. Zadržat će se satima, ne rasplinjujući se, što je ključna karakteristika kemijskih tragova, za razliku od običnih kondenzacijskih tragova, koji se rasplinjuju. Također, formirat će mrežu ili uzorke koje ne biste očekivali od običnih putničkih aviona. Pojava je ubrzo dobila svoje ime - chemtrailovi. William Thomas, nagrađivani istraživački novinar, prvi je 1998. počeo javno govoriti o chemtrailovima opisujući događaje koji su se počeli odigravati u kanadskom gradiću Espanola. 2007. godine nekoliko je članova Europskog parlamenta postavilo pitanja Europskoj komisiji, a još 2005. ista su se pitanja mogla čuti u talijanskom i grčkom parlamentu. U prijedlogu Zakona o očuvanju svemira još 2001. u američkom je Kongresu kongresmen Dennis Kucinich na popis egzotičnog naoružanja za koje je predlagao da ga se zabrani na drugo mjesto stavio - chemtrailove. Mediji nisu izvještavali o ovoj pojavi - tek je 2006., potaknut prosvjedima protiv chemtrailova i modifikacije klime održanima u Los Angelesu, Channel 4 objavio specijalni izvještaj. Stoga su se rasprave o ovoj temi vodile na internetu. Tamo su se i ismijavale i proglašavale još jednom "urbanom legendom". Tko je u pravu? Podvrgava li se stanovništvo svijeta doista tajnom, ekstenzivnom i kontinuiranom projektu raspršivanja aerosola iz aviona, bez njihovog znanja i pristanka? "

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
I mene je ovih dana bolila glava. Ali, kazu i da je bilo pad tlaka zraka... tako da...

Zasto bi nas netko prskao kemikalijama?


Zadnja dva dana NIJE bilo pada tlaka zraka,štoviše bio je idealan, a počinje padati danas sredinom dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2010. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i druga strana priče.
http://endimion17.blog.hr/2007/04/1622560183/pseudoznanost-4-chemtrail-paranoja.html

Nekako mi je neozbiljno za svaku migrenu okrivljavati reptile iz trećeg densiteta Smile
http://www.youtube.com/watch?v=T-ZX73ZUl-0

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam uvijek mislio da je to od vrucine ispusnih plinova aviona koji se sastoji i od vodene pare, u puno hladnijem okruzenju (zraku na 10km) pa nastaju tragovi vodene pare (sto su i zapravo obicni oblaci)....
al mozda nisam dovoljno paranoican ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok
nešto mi nije jasno
obično idem na posao 6:30-7:30h ovisno kako radim koji dan

nikad ovo nisam viodjela ujtro na nebu, a uvijek gledam nebo i tko je to ostavio? nikad nisam čula da nas netko nadlijeće? jesu to možda ostavile one bespilotne letjelice, jedirlice ... ??? ....

vidjela sam te tragove u toku dana, ali opet ....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Zasto bi nas netko prskao kemikalijama?


Netko ima viška vremena, i naravno, kemikalija. Zašto ne bi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: