Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pučko veleučilište Poetika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 14:15 
Naslov:  Pučko veleučilište Poetika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam jel tko od vas bi otamo ili planira ići, ali moram naglasiti neke stvari, koje su se meni, kao polazniku tog veleučilišta dogovdile:

Dakle upisan sam u 19.11.2009. godine za rukovatelja viličarom... od onda sam samo tri puta bio u školi ( trebao sam obaviti 20 sati ) i od onda nisam bio niti jednom... da, zaboravio sam napomenuti da sam u tih tri puta položio zaštitu na radu i teoriju Shocked... nije da mi to ne odgovara, ali kada daješ 3,350 kn za nešto, onda želiš i da to bude odrađeno kako spada...

dakle, nadalje, rekao sam da mi oni nađu praksu, pošto sam nisam uspio ništa naći... od 16.12. ( ako se ne varam ), kada sam "položio" ( pod navodnicima je zato što se to ne može nazvati polaganjem ), pa do danas niti jedan sat prakse nisam obavio, a školovanje mi treba završiti 19.2. 2010. godine... što znači, da bih ja u devet dana ( i to da sada odmah krenem na praksu ) trebao obaviti 160 sati prakse...

u ponedjeljak smo ih zvali rekli su da opeka ne radi ( kao s njima imaju ugovor ), ali smo inzistirali da nađu neku drugu praksu onda ( što im je i posao ) i gospođa Gabrijela je rekla da će se tokom dana javiti... naravno da od telefonskog poziva nije bilo ništa... javila se u utorak ujutro i rekla je da ide na teren praksu tražiti te da će se javiti tokom dana ( opet ?! ) i naravno, vidi iznenađenja, opet se nije javila... danas smo opet bili zvali da bi nam rekli da dotična gospođa danas neće doći raditi...

Tolikoj neodgovornosti s njihove strane se nisam nadao, jer ipak je to priznato veleučilište i nije neka štatijaznam škola... ali eto, prevario sam se... dakle, ako trebate ići negdje na izučavanje, ima puno drugih škola koji nisu tolike giljotine i koji su puno pošteniji od poetike, pa odite tamo, nedajte da od vas rade budale....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila sam i ja jednom čisto informativno, radi nekog prekvalificiranja, i nije mi se svidjelo kako su se ponašali već na početku, a bila sam samo potencijalni polaznik, a i bilo je dosta skupo to što me zanimalo ( oko 1 000 eura ) pa sam odustala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: