Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



1.500 nezaposlenih novac će zaraditi na sezonskim poslovima na Jadranu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 1:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Honey3D...blago tebi...izgleda da je bolje tako ići, nego u Solaris...ne znam dal si pročitala ono što sam napisala, ali ono tamo je katastrofa...ljudi ko sardine u sobama, njih 8-9...užas! A hrana, odnos prema zaposlenicima...ne znaš što je gore. Moja je šefica bila možda jedina koja je stvarno bila odlična, kao šefica i kao osoba, ipak je Slavonka, iz Osijeka...oni dalmoši, to nisu ljudi...

Btw, i ja sam išla preko studentskog, a prvu plaću sam vidjela tek kad sam išla kući a radila sam skoro mjesec i pol dana...sad ti računaj koliko je njima trajalo to odugovlačenje, a drugu plaću dobila krajem ili početkom 10. mjeseca, a vratila se 1.9.

I toliko puta sam išla u kadrovsku da pitam kad će mi plaća, i isto toliko puta su mi muljali i zvlačili se...ma ne znam više što da ti kažem...

Plus to što je posao bio heben...mogu ja sve izdržati, nije mi problem, ali koliko sam se tamo narintala i navukla kanti prepunih vode...ajme. I onda kad navečer odem na basket ni ne kontam koliko sam jače počela bacati loptu od tog silnog tegljenje kanturina...ojačaš...ipak nije to baš lagano, hehe. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
@Honey3D...blago tebi...izgleda da je bolje tako ići, nego u Solaris...ne znam dal si pročitala ono što sam napisala, ali ono tamo je katastrofa...ljudi ko sardine u sobama, njih 8-9...užas! A hrana, odnos prema zaposlenicima...ne znaš što je gore. Moja je šefica bila možda jedina koja je stvarno bila odlična, kao šefica i kao osoba, ipak je Slavonka, iz Osijeka...oni dalmoši, to nisu ljudi...

Btw, i ja sam išla preko studentskog, a prvu plaću sam vidjela tek kad sam išla kući a radila sam skoro mjesec i pol dana...sad ti računaj koliko je njima trajalo to odugovlačenje, a drugu plaću dobila krajem ili početkom 10. mjeseca, a vratila se 1.9.

I toliko puta sam išla u kadrovsku da pitam kad će mi plaća, i isto toliko puta su mi muljali i zvlačili se...ma ne znam više što da ti kažem...


e a jesi s dečkom išla il ovak solo?
ha?

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@punk urac, išli smo i dečko i ja (radit na more). Vidim da te toliko zanima, pa ne mogu da te ostavim u neznanju, ipak si mi jako draga Wink Twisted Evil

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: