Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



1.500 nezaposlenih novac će zaraditi na sezonskim poslovima na Jadranu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2010. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Legal Alien je napisao/la: ›
Toliko ja zaradim za tjedan dana Wink

Al ne u Hrvatskoj, jel da? Wink Ovdje je to super para, s obzirom na smještaj i sve što dobiješ.


Naravno da ne Smile u USA..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2010. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legal Alien je napisao/la: ›
Naravno da ne Smile u USA..

Heh, da je bar kod nas tako, ali i ovo je super, zaradiš, budeš na moru, jedeš i spavaš kao čovjek i zabaviš se. Divotica. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2010. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem da je, meni je divota tamo, takoder budem na moru tj. oceanu, zajebacija, partijanje, posao, novi ljudi, kultura, usavrsim jezik, kupim robe i tehnike jeftinije duplo nego tu.. i definitivno razbijes predrasude o "glupim Amerikancima" Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2010. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Ljudi, kako ne kontate?! Pa da ih se i 100 prijavi za animtaore i prođe ih 10-15...to je zato što trebaju imati određene kvalitete, vježtine, znanja i sposobnosti. A sigurno će studenti ići na biro, kako da ne...ja sam za da se plakatima oglašava po gradu jer je to uvijek bio najbolji način. Možda od vas nekoliko gleda po Internetu i birou, a što s ostalima koji nemaju Net ili ne posjećuju stranice poput moj-posao.hr i sl.? Nije sve crno-bijelo.

Skakavac je napisao/la: › ko zeli radit,nadje nesto za radit...to je sve to hocu reci

Da, ali kao što sam napisala, za animatore nije bitna samo želja za radom, već puno više! Piše ti tamo na početku posta. Može netko tako jako htjeti raditi animatorski posao, ali ako nema ono što traže, džaba mu to...


sori al pricas gluposti,nisi jos radila animaciju pa stvarno neznas
cinjenica je da animaciju moze radit svaka budala,bez talenta za ples i sport i s poznavanjem samo engleskog jezika...vidit ces na ljeto i na seminaru na Bracu kakvi diklici ce sjedit pokraj tebe i dobit odlicne destinacije i koliko ce bit omiljeni medju gostima...jebe se gostima jel ti tecno rpicas njihov jezik ili jel imas diplomu s kinezioloskog ak si se ti tamo dosao preseravat svojim "vjestinama"

zelja je u tom poslu 90%,vjeruj mi
gotovo SVATKO moze radit animaciju.

@Legal alien- tenks na informacijama,googlam konstantno i odo preko velike bare vec sljedecu sezonu garant!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Skakavac, da je tako kao što kažeš, onda bi od 20 ljudi svi prošli, a ne samo njih 7-8. Možda su tebi diklići, ali onima koji ih odaberu su dobri i s razlogom su ih odabrali.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
miKaeLa
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Stella1989 ...sretan put i sve najbolje ti želim...ali kreni s malo manje optimizma da ne bi ostala razočarana....been there,done that.... Wink)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2010. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

miKaeLa je napisao/la: ›
@Stella1989 ...sretan put i sve najbolje ti želim...ali kreni s malo manje optimizma da ne bi ostala razočarana....been there,done that.... Wink)

Hvala ti Wink btw, neeko ima dobra, netko loša iskustva...ako je recimo tebi bilo loše, ne znači da će svima, ako kontaš što mislim... Wink Pozz

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
miKaeLa
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2010. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam šta misliš..provela sam u animaciji 4 godine tak da.. Wink) samo ti kažem da moraš bit spremna i na dosta negativnih i ne tolko lijepih stvari...

....ALI...ja NIKAD i za ništa ne bih mijenjala ljeta provedena u animaciji Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
miKaeLa
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2010. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legal Alien je napisao/la: ›
Vjerujem da je, meni je divota tamo, takoder budem na moru tj. oceanu, zajebacija, partijanje, posao, novi ljudi, kultura, usavrsim jezik, kupim robe i tehnike jeftinije duplo nego tu.. i definitivno razbijes predrasude o "glupim Amerikancima" Wink


kako doći do Amerike????imaš tamo nekog ili??na koji način otić ako nemaš nikog a išao bi??? Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2010. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preko tih nekih agencija tipa work and travel i te neke fore. dvojica mojih lega su išli već preko te ali se sad s njima slabije viđam. uostalom mislim da bi bilo najbolje da @ legal alien a napravi jedan veliku ful i korektan post o svemu tome kako je uspio da i mi slijedimo njegov primjer ili da čak i odem s njim npr jer bolje je ić s nekim kog znaš neg sam

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

googlajte,sve cete naci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honey3D
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2010. 0:42 
Naslov:  Re: 1.500 nezaposlenih novac će zaraditi na sezonskim poslovima na Jadranu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaper je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam čuo storije o radu na moru,od prijatelja i rođaka.. Zagarantirano Vam je raditi 10-12 sati dnevno, spavanje u sobama sa 4+ ljudi gdje nema wc-a pa nuždu vršite u lokicu, a kada dođete na posao gazda i sin vas šlataju dok vam njegova žena/mater želi oči iskopati. Za ručak dobijete komadić mesa velik kao čep od coca-cole te pola šnite kruha. Pobajte ih prijaviti policiji ili inspekciji, ili možda bolje nejer su im svi rođaci ili potplaćeni. Plaća je super, od 3 do 6k kuna.

Vi sami prosudite, dali je se novci za ovakova poniženja isplate. Gdje Vam je samopoštovanje? Bolje grob nego rob! A gdje su ti silni sindikati da zaštite radne Slavonce? Gdje je država da stane na kraj izrabljivljanju?

Šta bi se desilo sa svim velikim gazdama na moru kada niti jedan Slavonac nebi otišao 1 godinu raditi na more? Tko bi im onda radio? Dali bi se uvjeti rada i plaća promjenili?


Ako misliš na privatnike tamo gdje sam ja bila to nisam čula, a ljudi su radili i kod privatnika.Ja sam bila u Umagu, čistila sam restoran i provela se super. Smještena sam bila 10min od radnog mjesta, bili smo u depadansi sa svojom sobom i svojim wc-om i tušem. Hrana je bila dobra, čak smo si i nosili u sobe. I plaća mi je za mjesec dana bila preko 6k. Radila sam u Umagu. I vraćam se nazad ove godine. A ti ako hoćeš sjedi kod kuće i živi od čistog hrvatskog zraka ali neki ljudi moraju jesti! Da je po tebi nitko ne bi radio i svi bi sjedili kući sa svojim "ponosom". I da - ništa se neće promjeniti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Honey3D...super ti je bila plaća...jesi jako puno radila? Kakvi su ti dojmovi što se tiče samog posla?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honey3D
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2010. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la (Pogledaj post): › pa naravno da ak ti tata stric mama baka djeda i susjed rade u gradskoj upravi ili u općini (kak to već ide kod svih tih domaćih) turističkog mjesta gdje živiš da nečeš ribat pod u wc-u na plaži četkicom za zube nego češ sjedit kod tobogana s cvikama na očima i gestikulirat cijenu spuštanja rukama i nogama

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Slab interes za animatore

Na nedavnoj audiciji koju su Istraturist i Sol Melia organizirali u Osijeku za radna mjesta turističkog animatora, sportskog trenera i odgojitelja djece predškolske dobi javilo se dvadesetak osoba.

- Očekivali smo nešto veći odaziv, no svjesni smo da je riječ o specifičnom poslu za koji su idealni mladi ljudi u dobi od 19 do 30 godina, dinamični, zdravog duha, otvoreni, komunikativni, koji govore više stranih jezika, kaže Kristijan Papić iz Istraturista. Dodaje da je među osobama iz cijele Hrvatske koje na te poslove godišnje zapošljavaju mnogo Slavonaca, koji su kvalitetni i pouzdani radnici.


neznam zašt ljudi ne žele radit animaciju...stvarno mi nije jasno,ima pun kufer nezaposlene mladeži od 19-30

nije to do promocije Stella...kak limari saznaju da ima posla za njih,ne vidiš plakate po gradu za limare,molere,auto lakirere pa ljudi nađu posao

carpe diem,sol melia,liburnia i valalta su stavili oglase na mojposao.hr i na biro

ko traži,nađe


Problem je što ljudi ne žele da rade. Imaju roditelje kući, pa dok ih oni mogu finansirati sve 5. Ma hajde, imam 21 godinu, nas 5 je nastavilo fax od 25, 1 je otišao na policiju, 1 sam srela u Umagu u animaciji i šokirala se, 2 se zaposlio, 1 čuva rođakovu djecu (ali na to ne ide staž) i to ti je to. Ovaj ostatak klošari okolo po kafićima i ne želi da radi. Žive od milostinje roditelja i para s kladionice i poker aparata. Tužno ali istinito. Ako nam je sva mladež ovakva onda teško nama Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honey3D
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2010. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @Honey3D...super ti je bila plaća...jesi jako puno radila? Kakvi su ti dojmovi što se tiče samog posla?


Pa čišćenje restorana - ništa posebno Smile Ali šef i ekipa ludilo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Juuupiii Jedino što za vrijeme ATP-a nitko nije mogao imati slobodan dan i što se radilo eventualno 1-2 duže Smile ali inače jedan dan u tjednu slobodno, koji sam ja htjela da otpišem ali mi nisu dali jer se to mora imati. Išla sam preko studentskog servisa. Prehrana je stvarno dobra, prošla sam i smještaj od bungalova do depadansi i sve je bilo uredu, nitko se nije dernjao na mene ili nešto slično. Jedino što je plaća kasnila 15-tak dana jel nisu ovi iz Istraturista poslali na obradu ugovor studentskom centru ali to se desilo samo meni osijek031.com smile . Isplatili su mi sve do zadnjeg novčića. I ove godine se podrazumjeva da idem nazad Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: