Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la (Pogledaj post): › Svakako je užasno i za osudu, što je mladić učinio svjesno tako nešto. No i tužno mi je čitati ovakve primitivne komentare i negativne prizvuke:

always ready je napisao/la: ›
evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.
neka.

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › stoka pederska Twisted Evil hehehehhe


Educirajte se malo i pogledajte oko sebe.
Neki brojevi kažu i da su cca. 10% osječkoga stanovništva homoseksualci, zdravi ljudi, zdrava razuma,...
Homoseksualnost nije bolest i desetljećima se ne kategorizira kao poremećaj u psihologiji.

Ovo što se tu vrlo lakoumno počne širiti među ljudima nepotrebna je mizantropija.
Osuditi mladića - svakako. Homoseksualnost općenito - ne.



ma di si ti nasao te brojeve??? imas ih toliko u svom mobu ili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti si ovdje najsmjesniji?

Ja se uopce nebih cudio tolikom postotku.
Btw eldiablo, ti ne poznajes bas niti jednog homoseksualca? Mozda je tvoj najbolji lega s kojim pijes pivo nakon tekme??? hm hm

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sad, on top.:

Svakako osudjujem dotičnog mladog pedera zbog takvog ponasanja ( ne zato sto je peder) - namjernog sirenja zaraze - i da ja pisem zakone, a ne pisem, dobio bi dozivotnu robiju, jer sirenje AIDS-a je po meni jednako ubojstvu (lijek je tek u razvojnoj fazi).
Nije mi jasno zasto se pederi non-stop nesto bune i opravdavaju - cini mi se - sami sebe uvjeravaju. Nitko nije rekao da je on pokvarena osoba zato sto je peder (vjerojatno su neke druge stvari/okolnosti/geni prevagnuli), a sto se tiče bolesti pa i pederi mogu biti bolesni, sto vidimo iz prilozenog, doticni peder ima Aids, a cini mi se da su i jos neki pederi u sibeniku i okolici sada bolesni, tako da kad kolega kaze bolesni pederi - sasvim je u pravu i ne znam zasto vi (citaj: pederi) odmah sve prebacite na psihologiju - filozofiju - antičku grčku. Činjenica je da su spomenuti pederi bolesni i to smrtno, sto je veliki udarac na pedersku populaciju u lijepoj nam domovini i ja ih iskreno zalim, ali s druge strane sam sretan, jer da su svi hrvati pederi izumrli bi za nesto sitno godina, osim ako se ne bi neki, kao onaj engleski pilot, ipak sjetio da je bolje biti "normalan" Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti si ovdje najsmjesniji? ponekad, hvala na pitanju

Ja se uopce nebih cudio tolikom postotku. hm, zasto?
Btw eldiablo, ti ne poznajes bas niti jednog homoseksualca? znam jednog, a njegovog decka/curu nisam upoznao jer nije s drave
Mozda je tvoj najbolji lega s kojim pijes pivo nakon tekme??? hehe nije, provjereno, pokusao onaj jedan kojeg znam, malo je ocajan, blago je retardiran ali to nema veze s tim sto je peder, nego eto, majka priroda Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la: ›
a sad, on top.:

Svakako osudjujem dotičnog mladog pedera zbog takvog ponasanja ( ne zato sto je peder) - namjernog sirenja zaraze - i da ja pisem zakone, a ne pisem, dobio bi dozivotnu robiju, jer sirenje AIDS-a je po meni jednako ubojstvu (lijek je tek u razvojnoj fazi).
Nije mi jasno zasto se pederi non-stop nesto bune i opravdavaju - cini mi se - sami sebe uvjeravaju. Nitko nije rekao da je on pokvarena osoba zato sto je peder (vjerojatno su neke druge stvari/okolnosti/geni prevagnuli), a sto se tiče bolesti pa i pederi mogu biti bolesni, sto vidimo iz prilozenog, doticni peder ima Aids, a cini mi se da su i jos neki pederi u sibeniku i okolici sada bolesni, tako da kad kolega kaze bolesni pederi - sasvim je u pravu i ne znam zasto vi (citaj: pederi) odmah sve prebacite na psihologiju - filozofiju - antičku grčku. Činjenica je da su spomenuti pederi bolesni i to smrtno, sto je veliki udarac na pedersku populaciju u lijepoj nam domovini i ja ih iskreno zalim, ali s druge strane sam sretan, jer da su svi hrvati pederi izumrli bi za nesto sitno godina, osim ako se ne bi neki, kao onaj engleski pilot, ipak sjetio da je bolje biti "normalan" Wink


Doživotna robija za umirućeg ? Teški crnjak ili se to samo meni čini?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): ›
always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
kakve veze ima promiskuitetno ponasanje jedne osobe sa sexualnom orjentacijom ?

sexualno devijantno ponasanje i promiskuitet nisu odlike samo homosexualnosti, nego ih ima i u heterosexualnim odnosima.

svatko od nas poznaje barem jednu 'radodajku' kojoj ljubav prema kurcu nije strana ... i koja to radi cak besplatno.

nakon takvih slucajeva se ne razapinje heterosexualna populacija na krizu radi tog pojedinca.

tako da ne vidim razlog zbog kojeg se sada ovdje pljuje po svim homosexualcima.

i u homo i hetero populaciji ima i prostitucije i pedofilije i sodomije i nekrofilije i sadizma i mazohizma i zoofilije i nimfomanije itd itd.


točno, ali tema nije promiskuitetno ponašanje općenito, već samo u ovom izoliranom slučaju gdje je lik peder zarazio druge likove pedere, i radi se više o homoseksualnosti nego o promiskuitetu


jesi ti nekad čula za karmu? npr. sva sranja što su ti se desila dosad ti nisu bila dovoljno upozorenje?


Ti kodran, jel ti dobro? mislim, jel ti karma ok? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 16:16 
Naslov:  Re: Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i novih zapleta...kako se čini, još će biti da je dotični "operirao" po cijelom nam Jadranu...
P.S. sliku sam stavila samo iz fore... Laughing



Mladić zaražen HIV-om, koji je mjesecima bez zaštite održavao spolne odnose sa više muškaraca s područja Šibenika, u subotu je priveden na obavijesni razgovor u policijsku postaju u Vodicama, što je potvrdila i glasnogovornica šibensko kninske Policijske uprave Marica Kosor. Večernji list piše kako je 21-godišnji K.Š. navodno nekome prijetio.

Mladićevo priznanje da je, svjestan da je zaražen HIV-om, održavao spolne odnose bez zaštite s više muškaraca, uzrokovala je paniku u Sjevernoj Dalmaciji, posebice među homoseksualcima i biseksualcima.

K.Š. je u petak za medije rekao kako je spavao s desetak osoba u Šibeniku, a sa njih četvero je imao spolne odnose bez zaštite. Kako je kazao, većina njegovih seksualnih partnera su biseksualci, a neki od njih imaju suprugu i djecu. Mladić je kazao kako se nije zaštitio četiri puta, nekada na zahtjev svojih partnera, a nekada i na svoj zahtjev.

Iako je prvo tvrdio kako nije kontaktirao i obavijestio svoje partnere da je zaražen HIV-om, jer to nije smio napraviti prije nego ih o tome obavijesti policija, kasnije je kazao kako im se javio, ispričao im se i poručio im da se jave svojim liječnicima.

U subotu je K.Š. u telefonskom razgovoru za Večernji list rekao kako mu je žao zbog toga što je napravio, te je otkrio kako je u Zadru imao spolne odnose sa 15-ak osoba. Tvrdi kako se nije bavio prostitucijom te da mu nisu plaćali za seks.

Kazao je kako nisu točna nagađanja, koja su se u petak proširila Sjevernom Dalmacijom, da među njegovim seksualnim partnerima ima političara, novinara i javnosti poznatih osoba.

Mladić je ispričao kako mu je teško jer su ga svi odbacili te da se sklonio na jedno mjesto. Tvrdi kako je prilikom spolnih odnosa sa osobama iz Zadra koristio zaštitu.

K.Š vjeruje kako ga je HIV-om prije otprilike osam ili devet mjeseci zarazio njegov seksualni partner ili neka od osba s kojima su njih dvojica imali spolne odnose u Zagrebu. Cijeli je slučaj dospio u javnost kada je K.Š. uhićen u Benkovcu zbog prijave četrdesetogodišnjakinje iz Tisnog koja ga je optužila da ju je pokrao.

Mladić demantira da je pokrao svoju poznanicu iz Tisnog. Tvrdi da je nakon toga policiji kazao kako je obolio od side te priznao kako je imao spolne odnose sa desetak osoba u Šibeniku otkako je zaražen. Zbog toga je kazneno prijavljen za širenje spolnih bolesti.

Tekst: javno.com

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2010. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo ljubavi... Very Happy

Možda su samo gledali tekmu zajedno?



Skroz normalno...



...među normalnim muškarcima...



Smile

Gay je druga riječ za veselo! Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: