Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
koko je napisao/la: ›
Svakako je užasno i za osudu, što je mladić učinio svjesno tako nešto. No i tužno mi je čitati ovakve primitivne komentare i negativne prizvuke:

always ready je napisao/la: ›
evo još jedan razlog zašto je pederluk bolestan.
neka.

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › stoka pederska Twisted Evil hehehehhe


Educirajte se malo i pogledajte oko sebe.
Neki brojevi kažu i da su cca. 10% osječkoga stanovništva homoseksualci, zdravi ljudi, zdrava razuma,...
Homoseksualnost nije bolest i desetljećima se ne kategorizira kao poremećaj u psihologiji.

Ovo što se tu vrlo lakoumno počne širiti među ljudima nepotrebna je mizantropija.
Osuditi mladića - svakako. Homoseksualnost općenito - ne.


Tvrdiš da homoseksualnost nije bolest . Dobro, neću pobijati tu tvoju tvrdnju ma što god ja mislio o njoj. Možeš li mi ti ili bilo tko drugi molim te objasniti što je homoseksualnost ako nije bolest. Ja sam tradicionalno katolički odgojen, a natuko' sam i godina na grbaču, i nikako ne bih želio umrijeti u neznanju, a da ne znam što je to kad osoba ima seksualne sklonosti prema osobama istog spola. Otvoren sam za edukaciju, pucajte. Hvala lijepo!
Glavom o zid


gle, a šta je vjerovanje u isusa nego blaži oblik shizofrenije?

[uklonjeno, upozorenje]

P.S. ovako grube riječi zato jer su pravi krenuli s kamenjem


Ovo vrijeđanje na kraju je vjerojatno bilo neophodno da istakneš svoju osobnost .
Hvala, puno sam naučio iz tvog odgovora kao i uvijek uostalom . Stvarno je bilo edukativno.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2010. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogao si naučiti da ne volim kada se napada nedužne ljude na ovakav fašistički način... rađe se ti pozabavi svojim svećenikom kojem se pišo diže na ministrante

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 16:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2010. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la (Pogledaj post): › Mora da je bilo jako teško biti žrtva zlostavljanja? Je li to trajalo duže vrijeme?


Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 21:05 
Naslov:  Re: Mladić HIV-om zarazio nepoznat broj Šibenčana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li kakva razlika kad neku pojavu (u ovom slučaju potrebu za istospolnom ljubavi) zovemo bolest ili ju nazivamo poremećaj? Poremećaj je ionako samo ljepša riječ za bolest. Ako neka osoba boluje od šizofrenije, onda je to po medicinskoj terminologiji poremećaj, ali nitko za takvu osobu ne kaže da je poremećena nego da je bolesna. Možemo stvari nazivati svojim imenom ili umotavati u celofan, ali u konačnici se svodi na isto.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2010. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što više homića, više žena za mene Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2010. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
što više homića, više žena za mene Very Happy


Dobra ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 6:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da bolest... ko što ja bolujem od svih mogućih bolesti dosad mo'š mislit.. Nekad je bolesno bilo trpat ženi u šule, al se ipak radilo ko i danas po štalama ili fukodromima, C'mon ljudi i Osijek je pun gayeva, ali pun pa i od lječnika do profesora. Ovo što se dogodilo nije sigurno za pohvalu i stvarno ne kužim zašto je tako teško navuči jebenu gumu, samo se čudim zašto je vijest da gay širi hiv dok se do prije god dana nitko nije obazirao na onog lika što je ženama sadio smrt u Osijeku. I naravno promiskuitetnost nema veze s orjentacijom... mislim, prije će se hetero inficirani ljudi zaraziti i širit nego gay populacija kojim aje ipak puno teže naći nekoga ovdje. No 'ajde ljudi smo svi smo različiti... orjentacija je najmanje bitna. Homofobima preporučujem malo tolerancije, jer ovdje skoro svaka cura ima gay frenda. Give respect to him, and you'll get a lot respect from her. by gay Zodijak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
kakve veze ima promiskuitetno ponasanje jedne osobe sa sexualnom orjentacijom ?

sexualno devijantno ponasanje i promiskuitet nisu odlike samo homosexualnosti, nego ih ima i u heterosexualnim odnosima.

svatko od nas poznaje barem jednu 'radodajku' kojoj ljubav prema kurcu nije strana ... i koja to radi cak besplatno.

nakon takvih slucajeva se ne razapinje heterosexualna populacija na krizu radi tog pojedinca.

tako da ne vidim razlog zbog kojeg se sada ovdje pljuje po svim homosexualcima.

i u homo i hetero populaciji ima i prostitucije i pedofilije i sodomije i nekrofilije i sadizma i mazohizma i zoofilije i nimfomanije itd itd.


točno, ali tema nije promiskuitetno ponašanje općenito, već samo u ovom izoliranom slučaju gdje je lik peder zarazio druge likove pedere, i radi se više o homoseksualnosti nego o promiskuitetu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
kakve veze ima promiskuitetno ponasanje jedne osobe sa sexualnom orjentacijom ?

sexualno devijantno ponasanje i promiskuitet nisu odlike samo homosexualnosti, nego ih ima i u heterosexualnim odnosima.

svatko od nas poznaje barem jednu 'radodajku' kojoj ljubav prema kurcu nije strana ... i koja to radi cak besplatno.

nakon takvih slucajeva se ne razapinje heterosexualna populacija na krizu radi tog pojedinca.

tako da ne vidim razlog zbog kojeg se sada ovdje pljuje po svim homosexualcima.

i u homo i hetero populaciji ima i prostitucije i pedofilije i sodomije i nekrofilije i sadizma i mazohizma i zoofilije i nimfomanije itd itd.


točno, ali tema nije promiskuitetno ponašanje općenito, već samo u ovom izoliranom slučaju gdje je lik peder zarazio druge likove pedere, i radi se više o homoseksualnosti nego o promiskuitetu


totalno si u krivu. ovdje se uopce ne radi o sexualnoj orjentaciji nego psihologiji.

hiv je stigmatizirana, neizljeciva i smrtonosna bolest. Odavno je poznato da poneki ljudi koji se zaraze neizljecivim bolestima osjecaju gnjev i ljutnju prema zdravima, zavist i nije ovo prvi slucaj da su bolesnici namjerno sirili zarazu.



btw, evo ti link na clanak splicanina koji je isto to radio, a hetero je

Splićanin D.D. (40) svjesno širi AIDS

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.02.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
kakve veze ima promiskuitetno ponasanje jedne osobe sa sexualnom orjentacijom ?

sexualno devijantno ponasanje i promiskuitet nisu odlike samo homosexualnosti, nego ih ima i u heterosexualnim odnosima.

svatko od nas poznaje barem jednu 'radodajku' kojoj ljubav prema kurcu nije strana ... i koja to radi cak besplatno.

nakon takvih slucajeva se ne razapinje heterosexualna populacija na krizu radi tog pojedinca.

tako da ne vidim razlog zbog kojeg se sada ovdje pljuje po svim homosexualcima.

i u homo i hetero populaciji ima i prostitucije i pedofilije i sodomije i nekrofilije i sadizma i mazohizma i zoofilije i nimfomanije itd itd.


točno, ali tema nije promiskuitetno ponašanje općenito, već samo u ovom izoliranom slučaju gdje je lik peder zarazio druge likove pedere, i radi se više o homoseksualnosti nego o promiskuitetu


jesi ti nekad čula za karmu? npr. sva sranja što su ti se desila dosad ti nisu bila dovoljno upozorenje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
child_in_time
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: jazbina
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2010. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Homofobima stvarno treba puno vremena da bi od jednog bolesnika koji je namjerno išao izlagati zarazi ljude opakom boleštinom, došli do rasprave o tome kako je homoseksualnost bolest. Bravo. Vrhunsko rezoniranje. Za svaku pohvalu.

Inače, smatram da bi dotičnog trebalo baciti u zatvor za takvo ponašanje. Ravno je ubojstvu s predumišljajem.

_________________
May the Source Be With You.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gay je ok!
sirenje HIVa nije ok!
a mozda je doticni trebao u zatvor zbog neceg drugog, recimo provale, tako je nesto spomenuto, pa se proglasio HIV pozitivnim da ga u cuzi ne bi guzili..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
što više homića, više žena za mene Very Happy

Jebi ti to...
Baš sam razmišljao, frajer je guzio druge frajere koji su u braku, dakle dalje ide sve svojim slijedom...
Frajeri koji su u braku obavljaju građansku dužnost nad svojim suprugama, a one nezadovoljne uslugom, traže bolje servisere za vrijeme dok su im muževi na poslu u "Sukošanu"
... harmonija se nastavlja.... Smile
Što je najgore sada čitam ono što sam napisao i pomislim u sebi, pa to stvarno može biti tako,... prebolesno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne zanima me što je on gay, iako će mu to još biti olakotna okolnost u smislu to je skupina rizičnog sexualnog ponašanja, i za očekivat je da će gayevi širit takve bolesti...
ali da sam ja uzela inj npr.arsena i štrcala ljude dobila bih robiju do kraja života...ali s njim neće biti tako...
tako da ovdje u potpunosti treba zanemariti što je gay,ne sudi mu se zbog toga, već uzeti u obzir da je osudio tko zna kolike na smrtnu kaznu...
a to da se bojao kako će ga ljubavnici odbaciti i neće ga više htjeti, to je niš drugo nego sebičnost i samo svoju guzicu gleda, čak po cijenu tuđih života!
A to je za svaku osudu!
Zamišljam samo da se meni tako nešto desilo i da me netko namjerno zarazio čim god, čak i nekom bezopasnijom boleštinom, što bih mu naptavila?! I nemam pojma...a ubit ga, ali zbog takvog konja da idem u zatvor..ne a i to bi mu bila privilegija, on bi bio trenutno izliječen a ja nek se patim sa svojom boleščurom...houm houm...
sad ozbiljno, nego, problem je kako navesti takvu osobu da shvati kakvu je glupost napravio?!

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: