Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bajaga & Instruktori oduševili Osječane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Suncica_DGO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa baš lijepo. Smile I još WLM dovodi Marušu za 4 cekija. Baš fino! Fala Bogu.

_________________
...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2010. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel zna tko gdje se mogu kupiti ulaznice Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim u cemu je problem, jel ti lijepo pise "Siesta" kraj kina Europe...

Treba nekad i procitati clanak.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lovac
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma lako je napuniti i iskoristiti dvoranu srpskim pjevaljkama i kojekakvim nakazama jer oni jedva čekaju da pobjegnu iz Srbije jer tamo je veliko sranje..,a naši to puše kao želja za nastupom...sram vas bilo i vi se tome veselite..BLJAK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2010. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Ne kuzim u cemu je problem, jel ti lijepo pise "Siesta" kraj kina Europe...

Treba nekad i procitati clanak.


pročitaj prvo datum objave članka...a onda datum kada je post napisan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lovac je napisao/la: ›
Ma lako je napuniti i iskoristiti dvoranu srpskim pjevaljkama i kojekakvim nakazama jer oni jedva čekaju da pobjegnu iz Srbije jer tamo je veliko sranje..,a naši to puše kao želja za nastupom...sram vas bilo i vi se tome veselite..BLJAK



??? nisi mogo vecu glupost napisat?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2010. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lovac je napisao/la: ›
Ma lako je napuniti i iskoristiti dvoranu srpskim pjevaljkama i kojekakvim nakazama jer oni jedva čekaju da pobjegnu iz Srbije jer tamo je veliko sranje..,a naši to puše kao želja za nastupom...sram vas bilo i vi se tome veselite..BLJAK


kao prvo Bajaga nije nikakva pevaljka... a kao drugo... evo u mini teatru će biti atheist rap.. koliko ja znam oni su isto iz srbije..pa opet svi lete tamo.. tako da.. ne budi dvoličan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.02.2010. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lovac je napisao/la: ›
Ma lako je napuniti i iskoristiti dvoranu srpskim pjevaljkama i kojekakvim nakazama jer oni jedva čekaju da pobjegnu iz Srbije jer tamo je veliko sranje..,a naši to puše kao želja za nastupom...sram vas bilo i vi se tome veselite..BLJAK


alo dječače daj malo se informiraj, možda se manje osramotiš sljedeći put Rolling Eyes

Bajaga nema veze s ratom i nacionalizmom. Osim toga, rođen je u Bjelovaru, a prije par godina je sam zatražio hrvatsku putovnicu i naravno dobio ju bez problema Cool

Za Jutarnji je izjavio, vezano za prosvjede u Rijeci prije novogodišnjeg koncerta kada su ga optuživali da je svirao četnicima u Kninu: "Miloševićevom režimu nisam davao nikakvu podršku. Svirali smo na svim mogućim trgovima u antimiloševićevskim kampanjama i mitinzima od 9. ožujka i studentskih šetnji početkom devedesetih, do suzavca na pozornici pred Skupštinom. Ako sve ovo nekome još nije jasno, stvarno me zaboli ona stvar. Dosta mi je više takvih insinuacija i ubuduće stvarno više ne želim pričati o tome".
http://www.ngbuntovnici.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1151%3Abajaga-boli-me-ona-stvar-za-prosvjede-onih-koji-ne-razumiju&catid=1%3Alatest-news&Itemid=1

Za Nacional je izjavio:
NACIONAL: Hoćete li nastupati na nečijoj predizbornoj kampanji?
Bajag: - To dosad nisam nikada napravio. Ako nisam posljednjih deset godina kad je to bilo vrlo popularno, neću ni sada. Da živimo na normalnom području gdje demokracija dugo postoji, to se isplati. Kad bih ovdje nekome svirao, odmah bih dobio milijun neprijatelja. Ne postoji ta partija i struja za koju bih svirao u predizbornoj kampanji.
http://www.nacional.hr/clanak/13540/momcilo-bajagic-splitski-revival-beogradskog-rockera

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolacic je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: ›
Ne kuzim u cemu je problem, jel ti lijepo pise "Siesta" kraj kina Europe...

Treba nekad i procitati clanak.


pročitaj prvo datum objave članka...a onda datum kada je post napisan


Pa pise: Clanak Postan 04.02.2010. 11:37 a ti pitas gdje se mogu kupiti ulaznice 10.02.2010. 22:23

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: › Pa pise: Clanak Postan 04.02.2010. 11:37 a ti pitas gdje se mogu kupiti ulaznice 10.02.2010. 22:23
Kolacic je u pravu. Do danas se nisu znala/nisu objavljena mjesta za prodaju ulaznica.

Skriveno: 


Vijest je azurirana cim smo doznali sve informacije.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›
Lovac je napisao/la: ›
Ma lako je napuniti i iskoristiti dvoranu srpskim pjevaljkama i kojekakvim nakazama jer oni jedva čekaju da pobjegnu iz Srbije jer tamo je veliko sranje..,a naši to puše kao želja za nastupom...sram vas bilo i vi se tome veselite..BLJAK


alo dječače daj malo se informiraj, možda se manje osramotiš sljedeći put Rolling Eyes

Bajaga nema veze s ratom i nacionalizmom. Osim toga, rođen je u Bjelovaru, a prije par godina je sam zatražio hrvatsku putovnicu i naravno dobio ju bez problema Cool

Za Jutarnji je izjavio, vezano za prosvjede u Rijeci prije novogodišnjeg koncerta kada su ga optuživali da je svirao četnicima u Kninu: "Miloševićevom režimu nisam davao nikakvu podršku. Svirali smo na svim mogućim trgovima u antimiloševićevskim kampanjama i mitinzima od 9. ožujka i studentskih šetnji početkom devedesetih, do suzavca na pozornici pred Skupštinom. Ako sve ovo nekome još nije jasno, stvarno me zaboli ona stvar. Dosta mi je više takvih insinuacija i ubuduće stvarno više ne želim pričati o tome".
http://www.ngbuntovnici.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1151%3Abajaga-boli-me-ona-stvar-za-prosvjede-onih-koji-ne-razumiju&catid=1%3Alatest-news&Itemid=1

Za Nacional je izjavio:
NACIONAL: Hoćete li nastupati na nečijoj predizbornoj kampanji?
Bajag: - To dosad nisam nikada napravio. Ako nisam posljednjih deset godina kad je to bilo vrlo popularno, neću ni sada. Da živimo na normalnom području gdje demokracija dugo postoji, to se isplati. Kad bih ovdje nekome svirao, odmah bih dobio milijun neprijatelja. Ne postoji ta partija i struja za koju bih svirao u predizbornoj kampanji.
http://www.nacional.hr/clanak/13540/momcilo-bajagic-splitski-revival-beogradskog-rockera


Vrlo lijepo odradjeno... uglavnom, ima super stvari koje nisam mogao uzivo poslusati i bas mi je drago da ce doci i u nase krajeve. Za one koji blate Bajagu samo zato sto je iz Srbije vrlo vjerojatno nikad nisu ni slusali njegove hitove koji su u ono vrijeme a i sada i dalje aktualni.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: › Pa pise: Clanak Postan 04.02.2010. 11:37 a ti pitas gdje se mogu kupiti ulaznice 10.02.2010. 22:23
Kolacic je u pravu. Do danas se nisu znala/nisu objavljena mjesta za prodaju ulaznica.
Skriveno: 


Onda se Kolacicu ispricavam, ali ne vidi se sto je azurirano na danasnji dan.
Bar znamo da Leon prati sve... Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: › Onda se Kolacicu ispricavam, ali ne vidi se sto je azurirano na danasnji dan.


Datum azuriranja pise na pocetku clanka, plave je boje.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joe maračić meki
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
asko je napisao/la: ›
samo što više događanja!ovoliko koncerata nije bilo nikada u osijeku!
s vremenom će sigurno i neka jača strana imena doći i onda će to biti to!


od današnjih organizatora neće doći strana imena sigurno.

jedini tko će eventualno dovesti strana imena u osijek su WLM. ovi što dovode merlina, bajagu, severinu, ti sigurno neće xD ne kažem ništa, svaka čast, neka je takvih koncerata al da će dovest strana imena.. Very Happy


Direktore, pa Bajaga je strano ime. Svaka čast organizatorima jer je Bajaga dobqr pop-rock izvođač i autor, a priče o ''srpskom mjesecu'' u Osijeku su licemjerne i smješne kad svaki dan čujem iz automobila HR oznaka kako trešte cajke i to od Cece Ražnatović do raznih simpatizera četnika u Srbiji. Rock ne smije imati granice, a Bajagu svakako treba pogledati jer je 1. liga i ništa manje dobar od nekih kako si naveo ''stranih'' bandova koje se priželjkuje u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Volim Osijek
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 14:49 
Naslov:  BAJAGA & INSTRUKTORI SD"Gradski vrt" Osijek,petak 05.03.2010.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako su organizatori očekivali da će djevojke kupiti prve ulaznice,najbrži je bio točno u 12 sati u club-cafe-u "SIESTA" Osječanin Damir Demirović.Ulaznice je kupio kao "Poklon djevojci za Valentinovo" !!!



photo.jpg
 Opis:
 Veličina:  162.46 KB
 Pogledano:  110 put(a)

photo.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: