Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Upozorenje! Lažni poziv iz VIP-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
da, postoje takvi agenti-akviziteri, i neće te nitko silovati ako ih pustiš u kuću i briga ih kako je stan pospremljen, bitno im je da nešto prodaju osijek031.com smile

Možda je i ovaj Don Kojotov čiko isto tako nešto, samo se želi najprije najaviti, a ne banuti na vrata. Laughing

Pozz

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

briga me tko šta nudi, ne puštam nikoga u kuću! sms tipa "imamo posebnu ponudu, naiđite u naš najbliži centar" mi je maksimum narušavanja privatnosti koji dopuštam bilo kome. zivkanje, zaustavljanje i nagovaranje na ulici i u šoping centrima i slične aktivnosti ignoriram i ne zanimaju me. da ne pričam o dolaženju kući!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
briga me tko šta nudi, ne puštam nikoga u kuću! sms tipa "imamo posebnu ponudu, naiđite u naš najbliži centar" mi je maksimum narušavanja privatnosti koji dopuštam bilo kome. zivkanje, zaustavljanje i nagovaranje na ulici i u šoping centrima i slične aktivnosti ignoriram i ne zanimaju me. da ne pričam o dolaženju kući!

Meni je defektno kad mi šalju neke SMS poruke o nekim svojim mobilnim uređajima, novim pogodnostima, nekad i po par komada na dan. Nije meni teško čitati poruke, ali kad sve i svašta nadrobi, a ne zanima me... Wink

A ovo za dolaženje kući zna biti malo nezgodno. Taman sam s mamom i bratom radila nešto u dvorištu, kad ono čiko dođe i pozvoni i priča li ga priča. Gledam sad što je sad to..? Prvi put da nam je netko tako došao kući žicat da uzmemo neku tarifu...kao ona dosadna osiguranja...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: