Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Danijela Pintarić - pjevacica?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volume je napisao/la (Pogledaj post): › Kakav freak, samo komentiram zensku, sta je tu toliko cudno?
jel nemaš prijateljice za to?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
volume
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi vjerojatno Mladene mene zanima sto mislite o Pintaricki,a ne jel ja imam ili nemam prijateljice za to. Ako nemas sto reci na to pitanje onda ne vidim razlog tvojim komentarima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@volume, iz tvog pitanja o asistentici na Pravu, koju si takodjer iskoristila za pljuvacinu i ocrnjivanje osobe, sasvim je jasno cemu sluze obje teme.

Vjerujem da se ne bi osjecala ugodno kad bi se sutra ovdje, na jednak nacin i s tvojim punim imenom i prezimenom, postavilo pitanje o tome sto ljudi misle o tebi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
volume
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako nemas za iskomentirati pitanje koje je postavljeno nemoj mi tu prodavati pamet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svako ima pravo iskazat svoje misljenje pa tako i o ovom . Radilo se o ovoj Danijeli ili o bilo kome ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
volume
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako ima svatko pravo, zbog cega se meni moralizira. Pitanje je jednsotavno, mozes odgovoriti i ne moras, a ne tu pametovati i drzati moralne prodike, da mi se slusaju moralne prodike ne bi me na ovom forumu ni bilo. Sta je problem reci sviđa mi se zenska, zgodna je, lijepo pjeva ili ne sviđa mi se?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@volume, pa ti na ovom forumu i jesi samo da bi kroz svoja pitanja gadila osobe o kojma, iza samo tebi znanih razloga, imas negativno misljenje. Od asistentice na pravu do Danijele.

Tvoje poruke vise govore o tebi, nego o tim osobama, na tvoju zalost.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
volume
Offline
Ukupno postova: 45
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tema ovog topica nisam ja, nit nekakva asistentica s Pravnog faksa, vec D.P., ako to ne razumijes onda ti ja ne mogu pomoci. Zbog cega komentiras, zaobidji temu i rijesen problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volume je napisao/la (Pogledaj post): › Tema ovog topica nisam ja, nit nekakva asistentica s Pravnog faksa, vec D.P., ako to ne razumijes onda ti ja ne mogu pomoci. Zbog cega komentiras, zaobidji temu i rijesen problem.


Zato što ga vjerojatno živciraju glupi ljudi, a netko tko postavlja ovakve teme definitivno nije pametan, već iskompleksirana osoba koja pati od manjka samopouzdanja te liječi svoje frustracije ovdje na forumu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije baš neka i nema pojma tekst od ave marije... znam ja nju odavna... još je sad bog bogova. Prije je ko iz pašteta iskakala po promocijama knjiga pjevajući par pjesama. Usto, klasično obrazovana, pa ne kuži da se pop i mjuzikli ne pjevaju kako ju je učila lidija horvat dunjko. (osim ako nećeš pjevat s magazinom)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ally Mcbeal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2010. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se sviđa... stvarno ima dobar glas

_________________
"...šišmiša se ja ne bojim, ne plašim se vištica ni noći..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
braniac
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

la_linea je napisao/la (Pogledaj post): › Nije baš neka i nema pojma tekst od ave marije... znam ja nju odavna... još je sad bog bogova. Prije je ko iz pašteta iskakala po promocijama knjiga pjevajući par pjesama. Usto, klasično obrazovana, pa ne kuži da se pop i mjuzikli ne pjevaju kako ju je učila lidija horvat dunjko. (osim ako nećeš pjevat s magazinom)


Hahaha... ovoliko gluposti na jednom mjestu davno nisam čuo! Shocked
Kao prvo, žena je tekst Ave Marije otpjevala savršeno točno i bez greške. Ili nemaš pojma kako Metikoševa Ave Marija ide ili jednostavno pričaš napamet. Jedna je od rijetkih koje mogu ovako kvalitetno otpjevati tako zahtjevno djelo i zato kapa dolje!
A kao drugo, ona uopće ne pjeva mjuzikle na klasični način. Zapravo sam je rijetko čuo da pjeva klasično pa mi nije jasno o čemu ti to...? Rolling Eyes Uostalom, poslušaj linkove koji su tu stavljeni pa mi reci što je tu klasično, molim te?
I da, ženska je komad i pol! Bilo bi mi drago da iskače pred mene što češće! Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: