Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



DCM - Xnet - Xcity - community Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2006. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suska se na newsima da od 1.1.2007. rastu brzine. Sve brzine: UL i DL za 50%. cijena ostaje jednaka, jedino sto su od veljace placanja najma modema oslobodjeni svi oni koji su korisnici (uz placanje najma modema) dulje od 3 godine.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2006. 4:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Suska se na newsima da od 1.1.2007. rastu brzine. Sve brzine: UL i DL za 50%. cijena ostaje jednaka, jedino sto su od veljace placanja najma modema oslobodjeni svi oni koji su korisnici (uz placanje najma modema) dulje od 3 godine.


stari moj 1megabit naht flatrate ce bit 130 kn...oni jako moraju dignuti brzinu ako misle ostavit ljude kod sebe 192/128 na dcm je 100kn znaci da za 100 kn mora bit bar 512 dl

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2006. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima i ponuda VM-mreze.hr gdje je non-stop flatrate 1mbit = 79+45kn... ali, u Osijeku tek sredinom 2007. (tako kazu)...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ima i ponuda VM-mreze.hr gdje je non-stop flatrate 1mbit = 79+45kn... ali, u Osijeku tek sredinom 2007. (tako kazu)...


Jedan lik iz Zagreba je uzeo i kaze da je sve ok...ali imaju problema sa objavljivanjem svojih i.p. adresa(neznam tocno kako da se izrazim)nemoze igrat igre na netu bas zbog toga...fali neka verifikacija kad se spaja na battlefield 2 recimo.....bla bla

E el mozes shibnit link ovdje o tom povecanju brzine na dcm-u...ili napisat neka nova saznanja...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
InternationalPony
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2007. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Suska se na newsima da od 1.1.2007. rastu brzine. Sve brzine: UL i DL za 50%. cijena ostaje jednaka, jedino sto su od veljace placanja najma modema oslobodjeni svi oni koji su korisnici (uz placanje najma modema) dulje od 3 godine.


istina Laughing http://www.dcm.hr/pdf/Izjava%20za%20medije%20Xnet.pdf

al istina je i da su digli cijene tv-a Fight osnovni paket 69 kn Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

InternationalPony je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Suska se na newsima da od 1.1.2007. rastu brzine. Sve brzine: UL i DL za 50%. cijena ostaje jednaka, jedino sto su od veljace placanja najma modema oslobodjeni svi oni koji su korisnici (uz placanje najma modema) dulje od 3 godine.


istina Laughing http://www.dcm.hr/pdf/Izjava%20za%20medije%20Xnet.pdf

al istina je i da su digli cijene tv-a Fight osnovni paket 69 kn Rolling Eyes


E hvala puno...ja sam im evo jucer slao mejl da napisu detalje i td pa cu napisat tu na forum novosti ako mi odgovore

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
InternationalPony
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2007. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"do kraja veljache ili pochetkom ozhujka" Very Happy yeah right Very Happy mogu se kladiti da che se to razvuchi do 4-og mj Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.02.2007. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povoljniji pristup internetu za profesore i studente

16.2.2007 12:50:00

Citat: › S današnjim danom, preko pedeset tisuća profesora i studenata u čak šest hrvatskih gradova dobili su mogućnost spajanja širokopojasnom tehnologijom na CARNet mrežu i Internet preko DCM-a uz 25% povoljniju cijenu. Tako je popularni pristup Internetu posredstvom CARNeta među studentima i profesorima dobio novu dimenziju. Svi zainteresirani studenti i profesori koji žive na području DCM mreže u Zagrebu, Splitu, Zadru, Solinu, Velikoj Gorici te uskoro i Osijeku, mogu se spajati na CARNet mrežu i Internet koristeći širokopojasnu vezu kabelskog Interneta i ostvariti 25% popusta na DCM-ove pakete Mistral i Scirocco. Najveća prednost ovog načina pristupa Internetu osim velike brzine prijenosa podataka je svakako neograničeni promet i vrijeme provedeno na Internetu ili tzv. „flat rate“.

DCM i CARNet započeli su suradnju prije tri godine kad je DCM izgradio modernu HFC mrežu u većim gradovima za potrebe pružanja usluga kabelske televizije i interneta, a CARNet spajao studentske domove i ostale akademske institucije putem optičkih linkova.

"Podizanje penetracije širokopojasnog Interneta u Hrvatskoj direktno je povezana s cijenom vremena i prometa koje korisnicima naplaćuju operateri. Usluga neograničeničenog pristupa Internetu, XCARNet koja će studentima i profesorima omogućiti velike brzine prijenosa podataka uz prihvatljivu cijenu, najbolji je recept za popularizaciju Interneta u Hrvatskoj što je stvar od nacionalnog interesa. Sretni smo što smo u prilici surađivati s CARNetom na projektu koji će koristiti akademskoj zajednici a ujedno i povećati interes za pristupom Internetu tehnologijom koja je, iako apsolutno ravnopravna s ostalim tehnologijama širokopojasnog pristupa Internetu, bila često zapostavljana u medijima i nacionalnoj strategiji“, riječi su direktora DCM-a, Adriana Ježine.

Trenutno se studentima i profesorima nude dva paketa nove zajedničke usluge - XCARNet: MISTRAL – paket brzine 600/200 kbps koji inače košta 159 kn putem ove posebne ponude iznosi samo 123 kn, te SCIROCCO – paket brzine 1256/300 kbps po cijeni od 239 kn, za studente i profesore koštat će 183 kn mjesečno. U cijenu je uključen najam žičnog Scientific Atlanta Webstar modema i PDV (je li nuzno spominjanje modema).

Za nove korisnike također je osiguran i povoljan priključak na ovu uslugu od samo 1 KN uz uvjet potpisa ugovora na 12 mjeseci korištenja usluge. Cijena priključenja bez uvjeta trajanja korištenja usluge iznosi 99 KN. Svim korisnicima nove usluge XCARNet na raspolaganju su i ostale usluge DCM koncesionara kabelske televizije, kao na primjer, premium filmski paket HBO gdje se kod pretplate na XCARNet i HBO paketa, brzina paketa MISTRAL i SCIROCCO uvećava za 25% ili čak 50%.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2007. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da evo digli brzine....a ping opet divlja...ja to nemogu razumjet...i sad ce trebat opet 100 godina dok se sve nesredi i td...mislim ko da dva covijeka rade u tom dcm-u...katastrofa...sto vise dizu brzine to je ping gori...ma nek idu u k....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rober
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2007. 13:57 
Naslov:  Re: DCM - Xnet - Xcity - community Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima li kakve šanse postaviti AA server na xcity?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rober je napisao/la: › ima li kakve šanse postaviti AA server na xcity?


Mislis na postavljanje servera od strane Xneta, ili da neki korisnik podigne server?

Netko radio testiranja koliki uplink treba imati server za jednog igraca? Kontam da bi se dalo nesto napraviti i za AA i za COD2, samo terba vidjeti podnosi li obican korisnicki "uplink" to.

Koliki je najjaci xcity korisnicki uplink?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rober
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2007. 18:55 
Naslov:  Re: DCM - Xnet - Xcity - community Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam aa server na kompu no neznam kako koristiti xcity . volio bi da mi iz Osijeka igramo unutar xcitya.zvao sam 062100101 dali su mi neku internet adresu ali ništa od toga.ništa to nekužim.
kako postaviti server unutar xcitya ikako se drugi mogu spojiti na igru.
btw ja ukucavam za ulazak na server: 127.0.0.1
ako netko kuži neka nazove 098230317 robert

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rober
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2007. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kreiran LAN server AA.
settings/game /connection/LAN-T1
browser/LAN
ping mi je oko 7
ako se netko želi spojiti i isprobati jel to funkcionira u xcity vezi.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2007. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uf lega mislim da si nešto pobrkao, osim ako ne plaćaš DCM 1000 kn za stalnu IP adresu. Ti si napravio lokalni server (LAN). I na njemu možete igrati ti i onaj koji je spojen s tobom na tvoju kantu.
U AA i CoD-u serveri imaju svoje IP adrese, a ove nase od DCM se mjenjaju svako malo kako naša kućna računala ne bi radila kao serveri i ostvarivala dobit. btw DCM-u sam poslao stotine mail-ova i nisu nikad odgovorili. A kada sam zvao rekli su da pošaljem mail sa ponudom. Ajd neka neko pokrene peticiju zajedno sa purgerima za server AA, ja sam preumoran jer ionako prelazim na ADSL.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: