Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



bolovi u koljenima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
punk urac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 233
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2010. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
fred je napisao/la: ›
Ma upalo mi je u oko, jer mi se čini da ga na svakoj temi spomeneš Smile te kad ideš kod Joze trovača, te jedva čekaš koncert Belfasta pa da plešeš s dečkom, uglavnom uvijek ga uguraš negdje, a totalno je nebitno Very Happy Ako i ja nekada nađem dečka, spomenit ću ga svaki puta ovdje Very Happy Very Happy Very Happy


Pa dobro...kad svugdje idemo zajedno, bavimo se raznim stvarima i tako...što ga ne bih spomenula... Wink

A kad nađeš dečka, javi...pa da vam MOJ DEČKO i ja nađemo salu za vjenčanje, hehe. osijek031.com smile

fred je napisao/la: ›
P.S. Ne preporuča se ni igrati basket sa Stellom i njezinim dečkom Smile

Inače će ga Stella šutnut nogom u koljeno, otet mu loptu i zabit tricu. osijek031.com smile
Samo...moram pazit da me tvoj ljubomorni gay dečko ne pogodi nečim u po' glave dok masa bude skandirala:''Go Stella, go!'', ako slučajno tebe šutiram. Laughing Čujem da gayevi znaju nekad bit agresivni, pa da izvučem živu glavu... Laughing (molim one koji jesu ili se tako osjećaju, da se ne uvrijede...it's just a joke...) Wink

Frx je napisao/la: ›
nemože se bez basketa jbg a i trebat ce mi koljena jos dugo god. pogotovo na poslu


Zato ti je najbolje otić (dobrom) doktoru i posavjetovat se kako možeš riješit bolove u koljenima.


duhovitost na koju si ovdje računala je izostala nekako ... super su mi ti ljudi koji stave hrpu smajlića u post- kao - e sad se tu trebaš nasmijat jer sam sad nešto urnebesno rekla/o...

_________________
wish you were beer.. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2010. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frx je napisao/la: ›
Bolovi u koljenima.kako sprječit,liječit jel netko imao sličnik problema
Kad duže sjedim ili nakon bavljenja sportom koljena znaju jako bolit pa ak neko zna neko rjesenje gelovi,tablete,injekcije terapije itd.


Nemože ti nitko postaviti dijagnozu bez UZV ili RTG ili MR.
Kreme i tablete i oblozi služe za ublažavanje bola,otekline i sl. Ne lijeće! Pogotovo ako neznaš što ti je. Najgore je kad ljudi počnu kemijati sa svojim zdravljem jer čuju ili pročitaju kako su Janica,Ivica, Eduardo i ekipa.....

Javi se ortopedu ili idi u Nado centar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marko123
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.01.2010. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolove u koljenima je moguce rijesiti. pogledaj stranicu http://www.pokretom.org

ja sam terapeut u udruzi, ako mislis da ti mozemo pomoci slobodno nam se javi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2010. 12:51 
Naslov:  Re: bolovi u koljenima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frx,
da ne bude preopširno, nemam ja taj problem al imam osobu iz svoje blizine koja ima...ima raznih metoda koje puno pomažu - fizikalna, vježbe, bowen terapija, tejpovi razni...ne pomaže svakom sve od toga, ali treba pronaći najbolju kombinaciju.
Ono što sigurno znam tablete i kreme ti neće pomoći!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frx
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2010. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio ko doktorice
Idući tjedan ortoped i radiologija valjd će bit pametniji ovog puta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2011. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam bolove u koljenima vec godinama, na neko vrijeme su se smirili,međutim nedavno sam pala na koljeno i od tada me opet jako boli. Tesko hodam, vozim, spavam, ...
Moze li netko preporuciti ortopeda u Osijeku?
Citala sam o bowenovoj terapiji - ima li tko iskustva? Naravno, najprije bih otisla k doktoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2011. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se malo ukljucim... ja sam nogos trenirao od 5 godine i nazalost sam sredio oba koljena... bio sam kod 2 razlicita ortopeda u os jedan mi je reko da mi nije nista da foliramm drugi da mirujem i da ce proci , al da mi uglavnom nije nista xd...

popizdio sam i idem privatno osijek031.com smile

sto se tice tebe svakako ti savjetujem lagano ledit koljeno ispod patele , svakako steznik koristit prilikom sporta , ja sam si uzeo vitamine ( FLEX 4 JOINTS-120 ) pojacat cu sa Elasti joint-om pa cu javit ako to sto pomaze , svakako savjetujem jacanje nadkoljenicnog misica, sto se tice ortopedskog pregleda to u kbc osijek neces dobit jer su uvjeti kriminalni, a najbolji osjecki doktori su najgori u hr...

sto se tice sportasa janicu je operirao doktor koji je jedan od 4 doktora na svijetu koji zna napravit tu operaciju, eduardo i ostali oni su imali najbolje tretmane sto medicina moze ponuditi znaci konjskim maticnim stanicama itd... osim toga njihovo koljeno je utegnuto dok su u punom treningu oni kad mjesec dana ne budu trenirali to ce biti kirvaj a ne koljeno....

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: